Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Ankara Şehir Hastanesi
Üniversiteler Mahallesi 1604. Caddesi No:9, Çankaya 06800
Ankara Şehir Hastanesi logo
Sigortalar
SGK, Diğer (İade)

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (370)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Muhammet Kadri Çolakoğlu Diğer

  Kadri hocam yaklaşık 7-8 ay önce çok kritik bir ameliyat olan Whipple ameliyatını komplikasyonsuz başarı ile gerçekleştirip pankreas kanseri tanısı konulmuş annemi aramıza geri kazandırdı. Kendisinin böylesine zor bir olayda süreci yönetişi ve profesyonelliği ailemizi rahatlattı. Annemin ameliyatında yer almış tüm ekibe saygılar sevgiler.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Enes Uluyardımcı Artroplasti

  Ben hastalarınizdan müzeyyen hanim. Sag dizime şubat ayında platin takıldı.Ameliyattan çok korkan birisiydim hocamin yeteneği guler yüzü hasta doktor ilişkinin mükemmelliği sayesinde harika bir ameliyat süreci geçirdim,hatta sol dizim için de gün aldım.

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ahmet Fırat Artroskopik Cerrahi

  Ahmet Hocam 29 Nisan da eşime Kalça sıkışma ameliyatı yaptı kendisine ve ekibine uzman doktorundan asistanına hemşiresine kadar hepsi çok iyiler. Hepsi çok ilgili yardım sever ve güler yüzlüler. Hastane ortamı da çok güzel temiz ve ferah.

  O
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ayşegül Efe Çocuk Psikiyatrisi Randevusu

  Çaresiz kaldığınızda kime gideceğinizi ne yapacağınızı bilemediğiniz anlar olur. Hele ki bu çaresizliğinizin sebebi evladınızsa işte o zaman bu çaresizlik tükenmişliğe dönüşür. Ayşegül hocamla yolumuz tam da böyle bir zamanda kesişti. Bizi dinledi çözüm üretti ve takip etti. Hâlâ da ihtiyacımız olduğunda bizi unutmadığını takipte olduğunu görüyoruz. (Bu kadar yoğunluğunun arasında bile…)
  Yazacak çok şey var ama kalbimden geçeni sadece iki kelimeyle ifade etmek istiyorum. İYİKİ VARSINIZ!

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Enes Uluyardımcı Eklem Protezleri

  Bacağımın kırılması sonucunda kendisine ameliyat oldum, sürecim çok rahat geçti ve hızlı iyileştim. Sonrasında takibim de titizlikle yapıldı.

  L
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Telat Keleş Diğer

  Telat Bey ile sırt ağrılarım döneminde tanıştık. Kendisi devlet hastanesinde oldukça fazla hasta ile ilgilenmesine rağmen her bir hastası ile ayrı ayrı ilgilenen bir doktor. Kalp damarımdaki %90 lık daralmayı stent ve balon işlemi yaparak titizlikle sürdürdü. 15 Mart 2024 tarihinde yaptığı işlemim sayesinde oldukça rahatlamış durumdayım. Kendisine özverisi, dikkati ve ilgisi için çok minnettarım.
  Gönül rahatlığı ile kendinizi Telat Bey’in tecrübesine bırakabilirsiniz.

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Esma Sarıkaya Çelik Diğer

  Çikolata kistim patladıği için acil ve riskli bir ameliyata girmem gerekti. Ameliyatimi Esma Hoca çok başarılı bir şekilde yaptı ameliyat sonrasında kontrol ve yönlendirmeleriyle tedavi sürecimde sürekli destek oldu. Ameliyattan uzun süre geçmesine ragmen hala tedavimle ilgili her konuda fazlasıyla yardımcı olan güler yüzlü ve çok iyi bir hekim. İşini severek ve iyi yapan doktorlar iyi ki var.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ahmet Deniz Belen Diğer

  Saygıdeğer hocamız Ahmet Deniz Belen 01.02.2024 tarihinde annemin beyin tümörü ameliyatını yaptı. İlk öğrendiğimizde ne yapacağımızı bilemeden kederli bir şekilde doktor arayışına girdim . Sitedeki yorumları okuyarak tavsiyeler üzerine Ahmet hocamıza randevu aldık. Bu süreçte sizlere bir bilgi kaynağı oluşturması açısından yorum atmak istedim sevgili kardeşlerim. Tümör Boyu 4cm eni 3cm boyutunda beyin sapında çok riskli bir yerdeydi. Hocamız tertemiz bir şekilde ameliyatı gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında yüzde kısmı felç ve gözde refleks kaybı olsa da zamanla şuan annem kendini toparladı ve hisleri tekrar geldi . Her geçen gün daha da güçleniyor ve iyileşiyor. Önce Allah sonra da hocamız sayesinde annem kurtuldu. Ahmet hocamızı ve onun gibi hekimlerimizi rabbim ülkemizin başından eksik etmesin. İnşallah sizler de en kısa zamanda sağlığınıza kavuşur kederli günlerinizi ardınızda bırakırsınız . Esen kalın :)

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hakkı Zafer İşcan Diğer

  İki sene önce kontrol için gittiğim zaman Zafer Bey kendisi aort damarımdaki balonu farketti ve kasığımdan kapalı ameliyat oldum. Sorunsuz geçen ameliyatım sonrasında kendisinin ilgisi ve alakası çok fazlaydı. İşinin hakkını vererek ve severek yapan nadir doktorlardan. Hâlâ kontrollerimiz devam ediyor.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Buket Altun Özdemir Diğer

  Şehir hastanesinde meme kitle ameliyatımı yapan harika bir doktor. Çözüm odaklı olması, yaklaşımı mükemmel. Bütün sorularıma her defasında sabırlı bir şekilde cevap verdi. Ameliyat sonrası da öncesi gibi ilgili bir doktor. İyi ki Buket hocam gibi hastasını önemseyen ve iyi hissettiren bir doktora denk gelmişim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ankara Şehir Hastanesi, Çankaya şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Ankara Şehir Hastanesi, Çankaya şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Kardiyolog, Radyolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Göz Doktoru, Genel Cerrah, Acil Tıp Doktoru, Nörolog, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Ürolog, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Aile Hekimi, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Fizik Tedavi Uzmanı, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Mikrobiyolog, Gastroenterolog, Dermatolog, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Nefrolog, Radyasyon Onkoloğu, Romatolog, Patolog, Onkolog, Psikiyatrist, Biyokimya Uzmanı, Göğüs Cerrahı, Gastroenteroloji Cerrahı, El Cerrahı, Hematolog, Genetik Uzmanı, Spor Hekimi, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Çocuk Cerrahı, Nükleer Tıp Doktoru, Çocuk Üroloğu.
 • Ankara Şehir Hastanesi, toplam 718 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı, Alt Ekstremitelerde Venografi, Ambulatuvar Kardiyak Izleme, Anjiyografi, Anjiyogram, Anjiyoplasti, Anterior Mediastinotomi, Aort Anevrizmalarında Onarım Ve Kaldırma, Aort Kapak Replasmanı.
 • Hayır, şu anda Ankara Şehir Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Ankara Şehir Hastanesi bu adreste hangi zaman dilimlerinin uygun olduğunu henüz belirtmedi. Takvimlerinde hangi zaman dilimleri olduğunu size bildirebilmeleri için doğrudan Ankara Şehir Hastanesi ile iletişime geçmenizi öneririz.
 • Müsaitliği kontrol etmek için doğrudan telefonla Ankara Şehir Hastanesi ile iletişime geçin.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Ankara Şehir Hastanesi adresi Üniversiteler Mahallesi 1604. Caddesi No:9 Çankaya şeklindedir.