Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Ankara Tandoğan Magnet Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 4 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Tandoğan Magnet Tıp Merkezi Ankara ilinde Anıt Cad.no:12 Tandoğan Çankaya adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Ankara Tandoğan Magnet Tıp Merkezi
Tandoğan, Mebusevleri Mh, Anıt Cd. No:12 Çankaya, Ankara 06580
Ankara Tandoğan Magnet Tıp Merkezi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (23)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gülderen Ugan Diğer

  Gülderen hanım harika bir doktordur. Alerjik rinitim sebebiyle hep ona tedavi olmaya giderdim. O kadar tatlı, anaç bir yapısı vardır ki hasta onun yanında kendisini iyi ve güvende hisseder. Alerjimin çok arttığı dönemlerde onun tedavileri sayesinde ayağa kalkar işime dönebilirdim. Şimdi başka bir şehirdeyim sizin yokluğunuzu hissediyorum hocam. İyi çalışmalar dilerim, saygılarımla.

  N
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. M.Nazif Kürkçüoğlu Diğer

  Nazif bir doktor olarak, tüm soruları büyük bir özveriyle cevapladı. Piercingden kaynaklı keloid için kendisine başvurmuştum. Tedavi seçenekleriyle ilgili detaylı açıklamalar yaptı, çok yardımcı oldu. Kortizon iğnesi tedavisine başladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ayşe Fulya Ateş Diğer

  Güleryüzlü ve ilgili. Oğlum da çok sevdi bu ilgiyi. Uzun ve detaylı muayene etti çok açıklayıcı ve Bilgi verici bir muayene oldu. Gereksiz ilaç vermedi. Tedaviyi beğendim ve faydasını da gördük . Meslekte 45. Yılıymış gerçekten de tecrübeli olduğu kadar ilgili ve nezaket sahibi çok sevdik ve bundan sonra Ayşe hanıma gideceğim kontrollere.

  L
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Şahbaz Diğer

  Hamileliğimin en başında tesadüf olarak gittiğimiz Ahmet Hoca'nın ilgisi, alakası ve bilgi birikimi sayesinde devam edip doğumu kendisi ile gerçekleştirdim. Kendisi psikolojik olarak en zorda hissettiğimiz zamanda hep yardımcı oldu. Anlayışı ve mütevazi kişiliği ile ben ve eşim kendisini çok sevdik. Hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor ve bilgi birikimi çok çok iyi... Hocamıza teşekkür ediyoruz.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ayşe Fulya Ateş Hasta çocuk muayenesi

  1 yasindaki Kızımda 2 aydır gecmeyen öksürük vardi daha önce birden fazla doktor gördü ama Ayşe hocam sayesinde tanı konuldu cok ilgili alakalı ve aciklayıcıydı cok cok memnun kaldık keşke daha önce tanışmış olsaydık hocamla.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gülderen Ugan Diğer

  Yıllardır alerjilerden muzdariptim taki Gülderen hocamla tanışana kadar. Sinüzit ve alerjik rinitimin ataklarini onun sayesindr rahat atlatıyorum. Okadar rahatlatıcı bir doktorki en ince detayına kadar araştırmasını yapıp sizinle son derece yüksek bir empati üzerinden iletisime geçerek bilgilendirmesini yapar. Canim hocam iyiki varsınız.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Uğur Günel Randevu

  Dr günel is so kind and full of positive energy with his patients. Î really feel beter with his pain reducing methods for neck pain .

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bülent İnce Eklem Enjeksiyonu

  Bülent Hocama tavsiye üzerine gittim.Annemin dizindeki ağrıya hemen teşhisini koydu ve hızlı bir şekilde tedavisini nasıl yapacağımızı ve hangi ilaçları kullanacağımızı ve iğnemizi bize önerdi ve uygulamasını gerçekleştirdi. Benimde dizimdeki soruna tam 3 dr dan sonra net teşhisi koydu ve tedavimin nasıl olacağı hakkında bilgisini verdi.Hastaya yaklaşımı süper bir hoca anneme sanki kendi annesi gibi karşıladı ve detaylarını anlayabileceği şekilde anlattı.Ortapedi de artık benim hocam Bülent hocadır.Yardımınız ve yaklaşumınız için teşekkürler hocam.

  I
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bülent İnce Batık Tırnak Tedavisi

  Yıllardır sıkıntısını çektiğim Ganglion kistim ve tırnak batması şikayetim üzerine danıştığım hocama ilgi ve alakası için çok teşekkür etmek isterim. Öncelikle kendisi çok özgün ve alanında mükemmel bir hekimdir. Tüm şikayetlerimi tek muayenede ağrısız ve harika şekilde gidermiştir. Saygı değer hocamız sıcak kanlı kişiliği, cana yakınlığı, hastasıyla olan iletişimi, güler yüzü ve ilgisiyle gerçekten övgüyü hakediyor. Kesinlikle düşünmeden danışabileciğiniz bir hekim ve daha önemlisi çok iyi bir insan..

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Gülderen Ugan Geniz Eti Ameliyatı

  Merhabalar. Oğlum 2 yaşına gelene kadar sürekli hasta olan burnu daima kapalı ağzından nefes almakta dahi zorlanan bı cocuktu. 2 yaşından sonra tavsiye üzerine Gülderen hoca dan randevu aldık oğlum u burun eti bademcik ameliyat yaptirdik. Coook şükür hiçbir sıkıntımız kalmadı. Teşekkürler hocam

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular