Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Tandoğan Magnet Tıp Merkezi

Tandoğan, Mebusevleri Mh, Anıt Cd. No:12 Çankaya

06580 , Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Tandoğan Magnet Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 4 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Tandoğan Magnet Tıp Merkezi Ankara ilinde Anıt Cad.no:12 Tandoğan Çankaya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Şahbaz Diğer

  Hamileliğimin en başında tesadüf olarak gittiğimiz Ahmet Hoca'nın ilgisi, alakası ve bilgi birikimi sayesinde devam edip doğumu kendisi ile gerçekleştirdim. Kendisi psikolojik olarak en zorda hissettiğimiz zamanda hep yardımcı oldu. Anlayışı ve mütevazi kişiliği ile ben ve eşim kendisini çok sevdik. Hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor ve bilgi birikimi çok çok iyi... Hocamıza teşekkür ediyoruz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayşe Fulya Ateş Hasta çocuk muayenesi

  1 yasindaki Kızımda 2 aydır gecmeyen öksürük vardi daha önce birden fazla doktor gördü ama Ayşe hocam sayesinde tanı konuldu cok ilgili alakalı ve aciklayıcıydı cok cok memnun kaldık keşke daha önce tanışmış olsaydık hocamla.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gülderen Ugan Diğer

  Yıllardır alerjilerden muzdariptim taki Gülderen hocamla tanışana kadar. Sinüzit ve alerjik rinitimin ataklarini onun sayesindr rahat atlatıyorum. Okadar rahatlatıcı bir doktorki en ince detayına kadar araştırmasını yapıp sizinle son derece yüksek bir empati üzerinden iletisime geçerek bilgilendirmesini yapar. Canim hocam iyiki varsınız.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Uğur Günel Randevu

  Dr günel is so kind and full of positive energy with his patients. Î really feel beter with his pain reducing methods for neck pain .


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bülent İnce Eklem Enjeksiyonu

  Bülent Hocama tavsiye üzerine gittim.Annemin dizindeki ağrıya hemen teşhisini koydu ve hızlı bir şekilde tedavisini nasıl yapacağımızı ve hangi ilaçları kullanacağımızı ve iğnemizi bize önerdi ve uygulamasını gerçekleştirdi. Benimde dizimdeki soruna tam 3 dr dan sonra net teşhisi koydu ve tedavimin nasıl olacağı hakkında bilgisini verdi.Hastaya yaklaşımı süper bir hoca anneme sanki kendi annesi gibi karşıladı ve detaylarını anlayabileceği şekilde anlattı.Ortapedi de artık benim hocam Bülent hocadır.Yardımınız ve yaklaşumınız için teşekkürler hocam.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bülent İnce Batık Tırnak Tedavisi

  Yıllardır sıkıntısını çektiğim Ganglion kistim ve tırnak batması şikayetim üzerine danıştığım hocama ilgi ve alakası için çok teşekkür etmek isterim. Öncelikle kendisi çok özgün ve alanında mükemmel bir hekimdir. Tüm şikayetlerimi tek muayenede ağrısız ve harika şekilde gidermiştir. Saygı değer hocamız sıcak kanlı kişiliği, cana yakınlığı, hastasıyla olan iletişimi, güler yüzü ve ilgisiyle gerçekten övgüyü hakediyor. Kesinlikle düşünmeden danışabileciğiniz bir hekim ve daha önemlisi çok iyi bir insan..


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gülderen Ugan Geniz Eti Ameliyatı

  Merhabalar. Oğlum 2 yaşına gelene kadar sürekli hasta olan burnu daima kapalı ağzından nefes almakta dahi zorlanan bı cocuktu. 2 yaşından sonra tavsiye üzerine Gülderen hoca dan randevu aldık oğlum u burun eti bademcik ameliyat yaptirdik. Coook şükür hiçbir sıkıntımız kalmadı. Teşekkürler hocam


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mine Kürkçüoğlu Düzensiz Adet Kanamaları

  Doktor hanıma adet düzensizliği nedeniyle gittiğimde kan testi uygulayıp kan testi sonucuna göre adet söktürücü içmemi söyledi. Kan testimde gebe olmadığım çıktı. Aradan 10gün geçtikten sonra aynı şikayetle tekrar başvurduğumda hamile olduğumu öğrendim. 1aydır ilişkide bulunmadığım halde nasıl oldu da kan testinde sonuç negatif çıkabildi ve aradan 10gün geçtikten sonra hamile olduğum anlaşıldı hala anlayabilmiş değilim. o sırada migren tedavisinden dolayı kullandığım bir ilaç içiyordum. bundan dolayı sadece kitaptan okuduğu bilgide hamilelikte kullanılması önerilmez yazısına istinaden doktor hanımın bana kullandığı kelime eşinle konuş cumartesileri kürtaj yapıyorum oldu. Ağlayarak odadan ayrıldım. Beni aydınlatması gereken doktor çocuğunu aldır diyordu. Hem de hamile olduğum halde adet söktürücü kullandırmıştı. Daha sonra başka doktorlara giderek çocuğu aldırmaya gerek olmadığını içtiğim migren ilacının hamilelikte de kullanılabilen ilaç olduğunu öğrendim. Bir daha mine hanıma gitmedim ve kimseye tavsiye etmiyorum Şuan 3 yaşında sağlıklı bir oğlum var çok şükür. Lütfen dikkatli olunuz.


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Itır Gerçeker Ayaş Diğer

  Merhabalar 6bhaftalık hamileliğime 4 haftalık demiş hatta kocaman Keseyi görmesine ragmen 4 haftalık demesi beni cok üzmüştü her ne kdr olumsuz bsy demesede 4 haftalık bebeğin kocaman kesesi görğnmeyeceğini ben bile biliyorsam gerisini siz düşünün ertesi gün gidip kese içinde bebeği bile gördüm hadi makine eski hadi içindeki bebeği göremiyorsun bari kocaman keseye 4 haftalık deme 4 haftalık gebelikte kese bile görünmez net!!!


  F
  Doktor: Uzm. Dr. Ayşe Tunca Randevu

  Dr Ayşe hanım tedaviye dirençli epilepsi hastası kardeşimizin sadece epilepsisi değil tüm sağlık sorunları ile çok yakın ilgilenip bize yol göstermektedir
  Kendisine müteşekkiriz
  Varolsun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar