Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 6 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 18 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 8 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 17 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 7 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 3 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 7 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 19 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 30 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 9 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 10 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 12 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 26 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 10 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 9 adet kardiyoloji uzmanı, 18 adet kulak burun boğaz uzmanı, 7 adet nefroloji uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 11 adet nöroloji uzmanı, 19 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 6 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 9 adet radyoloji uzmanı, 4 adet romatoloji uzmanı, 1 adet spor hekimliği uzmanı, 5 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 7 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 3 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 10 adet tıbbi patoloji uzmanı, 15 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Antalya ilinde Varlık mahallesi Kazım Karabekir Cad Muratpaşa adresinde bulunmaktadır. Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 242249 44 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Adres

Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad, Muratpaşa 07050
Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi logo
Sigortalar
SGK, Diğer (İade)

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (542)

Genel skor

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aydoğan Aşkın Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  12 Eylül'de dirseğimi, bilek güreşinde kırmam üzerine (sporcuyum) hastaneye giderek dirseğimi medial kondil kısmını kırmam üzerine ameliyat olmam gerektigimi öğrendim ilk başta biraz mental, psikolojik olarak bir endişe vardı genel olarak, ama Aydoğan abiyi görünce tamamen ortadan kalktı kendimi ona bıraktım samimi bir insan ameliyatım başarılı geçmesi üzerine Kasım ayında fizik tedaviye başladım ve fark ettim ki herşey daha yeni başlıyormuş her neyse şuan herşeyi atlattım ve kendisine memnuniyetimi sunarım benim için bir idol diyebilirim meslek seçimini bile etkiledi öyle bı adam

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aydoğan Aşkın Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  İsmim Ahmet Ertekin Türk milli sporcusuyum dövüş sporları üzerine bir müsabakada yaşamış olduğum bir kaval kırılması sonucu psikolojik ve mental olarak gerçekten çok kötü bir durumdaydım bu sakatlık yüzünden bir daha bu sporu yapamayacağımı düşünüyordum ama geçirmiş olduğum ameliyat süreci ve doktorum (Aydoğan Aşkın)benimle gerçekten çok dikkatli ve titiz bir şekilde ilgilenmiş olması gerçekten benim her anlamda hızlıca toparlanmama yardımcı oldu şuan spor yapabilecek seviyeye geldim tekrardan maçlara katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Şencan Akdağ Diğer

  Annemin akciğerindeki kitle sebebiyle muayene oldugu ilk andan , hastaneden taburcu oluşumuza kadar, "çok kıymetli bir doktora denk geldik çok şanslıyız " hissini her daim hissettigimiz, her hastasıyla kendi ailesinden biriymişcesine ilgilenen doktor Şencan Akdağ'a minnettarız. Sayesinde annemin hem ameliyatı hem de toparlanma süreci hiç korktuğumuz gibi olmadı , iyiki böyle
  hekimlerimiz var, ayrıca Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi de gerek temizligi gerekse personellerinin ilgi ve alakaları sebebiyle gözü kapalı tercih edilebilecek bir kurum, işini hakkıyla yapan insanlar iyiki var , başarıları daim olsun

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Erhan Eren İdrar Kaçırma Ameliyatı

  Tot ameliyatı oldum çok memnun oldum herkese kesinlikle tavsiye ederim

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yusuf Çürek Diğer

  2 yaş şeker hastalığı şüphesiyle başvurduk. Bir öğretmen gibi insan vücudunu ,sindirimi, şekerin işlenmesini (vs ) sakince-tek tek anlattı, aydınlattı. Allah razı olsun hocamızdan.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Fatih Duygun Fıtık Ameliyatı

  Annem Narhanım Taş'ın belinde ve bacak bölgesine yayılan ağrısı,sızısı vardı.Anneciğim o kadar ağrı çekiyordu ki hayatımız ailece kabusa dönmüştü.Doç.Dr.FATİH DUYGUN bey 'e gelmeden öncede tahliller,başka hastaneler derken yorgun düşmüştük.Fatih bey anneciğimin eski doktoruydu.Daha önce de çok başarılı,başka doktorlarında takdir ettiği gibi,ÇİÇEK GİBİ bir kalçada platin ameliyatı gerçekleştirmişti.Fatih hocamla iletişime geçerek 23.02.2024 tarihinde anneciğimi ortopedi bölümüne yatırdık.Fatih bey ve ekibi annemin tüm emar,röntgen,kan,tomografi artık ne gerekliyse tüm tahlillerini eksiksiz yaptılar ve ameliyata kadar tedaviyi başarılı bir şekilde sürdürdüler.Annem 11.03.2024 te bel fıtığından ameliyata alındı.Ameliyatı çok başarılı geçti.Annem ertesi gün ayağa kalktı,yürüdü,ihtiyaçlarını giderdi.Ameliyat 2 aşamalı yapıldı.Oda çok başarılı geçti.FATİH DUYGUN ve ekibi sabah,akşam,haftasonu, demediler hep hastalarının yanında oldular.MUHTEŞEM doktorumuzdan ALLAH YER GÖK RAZI OLSUN.
  MERAL

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Serkan Ceylan Mamografi

  Gecmek bilmeyen karin sişkinligi ve agrilarla dolu 1 yilin sonunda,tavsiye uzerine Serkan hocamla tanistim.Bir kac tahlil ve tetkikle teşhisi koydu ve basarili bir şekilde ameliyatimi yapti.İşinde cok titiz, hic bir detayi atlamayan, egolarindan arınmis,hic bir sorunuzu yanitsiz birakmayan,insani degerleri çok çok yüksek,güvenilir efsane bir doktor..herkese rahatlikla tavsiye ediyorum.Serkan Hocam sen Antalya halkına verilen bir ödülsün.Insallah hep burda kalırsin.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Şencan Akdağ Diğer

  Şencan Hoca hakkında burada ne yazsam yetersiz kalır harika bir doktor ve insan. Babamın başka yerlerde yapılamaz riskli denilen akciğer(kanser) ameliyatını başarı ile sorunsuz gerçekleşti. Tüm süreçte bize çok güven verdi. İyi ki var ve iyi ki Şencan hoca ile yollarımız keşişti.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Erhan Eren Diğer

  idrar yolu enfeksiyonu şikayetiyle gittim gerekli yönlendirmeleri sayesinde şu an daha iyiyim. İlgisinden memnun kaldım.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ali Erhan Eren Penise Şok Dalga Tedavisi (EDSWT)

  Cinsel problemler nedeniyle muayene olmak için kendisine randevu almıştım. İlk başta çok utandım ve kendimi tam olarak ifade edememe rağmen doktor beyin yakın ve samimi davranışları sayesinde dertlerimi anlatabildim. Kendisi ilgi ve alaka ile beni dinledi. Gerekli değerlendirmeleri yaptıktan sonra bana tedavi seçeneklerini sundu. Uygulayacağımız tedaviye ve sürece beraber karar verdik. Tedavi süresince Sürekli iletişim içerisinde kalarak Yardımcı olduğu tanı ve tedavinin ötesinde daha sonraki zamanlar için Koruyucu tavsiyeleri ile tam bir tedavi aldığımı düşünüyorum

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Muratpaşa şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Muratpaşa şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: İç Hastalıkları Uzmanı, Genel Cerrah, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Ürolog, Kardiyolog, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, Nörolog, Patolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Kalp Ve Damar Cerrahı, Radyolog, Acil Tıp Doktoru, Dermatolog, Mikrobiyolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Nefrolog, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Psikiyatrist, Biyokimya Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Gastroenteroloji Cerrahı, Radyasyon Onkoloğu, Romatolog, Gastroenterolog, Göğüs Cerrahı, Çocuk Psikiyatristi, Spor Hekimi, Aile Hekimi, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Hematolog, Psikolog, Nükleer Tıp Doktoru, Çocuk Cerrahı, Onkolog, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Çocuk Hematolojisi Doktoru, Metabolik Cerrahi Uzmanı, Neonatolog, Çocuk Alerjisi Doktoru, Çocuk Nefroloji Uzmanı, Jinekolojik Onkoloji Cerrahı, Pratisyen Hekim, Ağız Ve Diş Sağlığı.
 • Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, toplam 712 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Adenoidektomi, Akustik Nörinom Cerrahisi, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Beyin Sapı Odyometrisi, Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt), Çocuk Immünizasyonu(Aşılanması), Dikiş, Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi, Endovasküler Embolizasyon, Enjeksiyon Im.
 • Hayır, şu anda Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi adresi Varlık Mah. Kazım Karabekir Cad Muratpaşa şeklindedir.