Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi 50.Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği

(2 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi 50.yıl Yenimahalle Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet f... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi 50.Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği

Ragıp Tüzün Cad.No:142 A.E.A.Has.Göğüs Hasta.Bağlı

Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi 50.yıl Yenimahalle Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi 50.yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Ankara ilinde Ragıp Tüzün Cad.no:142 A.e.a.has.göğüs Hasta.bağlı adresinde bulunmaktadır. Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi 50.yıl Yenimahalle Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123444575 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Şölen Artantaş Gözpınar Ciltte bozulma. Leke/sivilce oluşumu

  Hastaların içerde çok az kalmasından gider gitmez çok ilgi olmadığını anlıyorsunuz. Şölen hanım ben içeri girdim zaman yüzümü incelemeden uzaktan bakarak teşhis koymaya çalıştı. Yağlı ciltler için ilaç yazdı. Cildimin oldukça kuru olduğunu söylediğimde yazdığı ilacı iptal etti.Arkadaşımla beraber "karaciğer yağlanması ya da hormonsal olabilir mi?" diye sorduğumuzda "tamam öyleyse, gelip hormon testi yaptırın" dedi. Yani ben hasta olarak kendi testimi kendim talep etmiş oldum. İlgi yoktu. Maalesef zaman ve para harcadım sadece. Yer Yenimahalle kaymakamlığının karşısındaydı ve kendisi en üst kattaydı.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ersal Demirtaş

  Harika bir doktor gozbebegime cisim batmisti 5 dakikada cikardi hic acitmadi cok ilgili her hastasina

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar