Aydın Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Aydın Göz Hastanesi Aydın ilinde İstiklal mahallesi Muğla Bulvarı No:40 adr... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Aydın Göz Hastanesi

İstiklal Mah. Muğla Bulvarı No:40

9020 , Aydın ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Aydın Göz Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Aydın Göz Hastanesi Aydın ilinde İstiklal mahallesi Muğla Bulvarı No:40 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Atilla Atakan Karaeminoğulları Diğer

  Uzun süredir gözluk kullaniyordum. Atakan homi arkadasim vesilesi ile gittim. Güleryuzü, nezaketi ve iletsimi mukemmel bir doktor. Mercek ameliyati oldum. Öncesi ve sonrası icin her sorumu büyük bir nezaketle cevap verdi. Su an gözluklerimi attim.Yeniden doğdum sanki. Basarili bir doktor. Hersey icin tesekkür ederim sayın hocam.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Can Demir Diğer

  Oğlum Ege Kavurmacı beyin ameliyatı sonrası göz de görme problemimizi Dr. Can Demir takip ediyor. Yaklaşımı açıklayıcı konuşması tedavi süreci 6 ayda bir kontrole gidiyoruz. Çok memnunuz. Elinden geleni fazlası ile yaptığına inanıyorum. İlk başta Can beye guveniyorum. Teşekkürler başarılarınız daim olsun doktorum.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Atilla Atakan Karaeminoğulları Diğer

  Annemin katarakt ameliyatını hem başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği için, hem de güler yüzü ve nezaketi için, ve de sabrı ve insanlığı için kendisine çok çok teşekkür ediyoruz.Gerçekten hem doktor olarak hem de insan olarak gördüğüm en mükemmel insanlardan biri, sağolun,hep varolun...

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kadir Kulak SMILE lazer

  2 hafta önce olmuş olduğum Smile Lazer ile uzağı görme sorunumdan tamamen kurtulmuş olup ilk günden bu yana hiç bir ağrı ve görme sorunu yasamayip ilk gunden beri net bir görüş kazandım.Bu süreçte Doktor Kadir Beyin ve hastane personelinin ilgisinden memnun kaldım.Kadir bey sayesinde 10 yılı aşkındir kullandığım gözlük ve lenslerden kurtuldum.Gönül rahatlıyla Kadir beyi tavsiye ediyorum.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Atilla Atakan Karaeminoğulları Katarakt ve Lazer Ameliyatı

  Doktorumuza Bursa'dan ameliyat olmak için tavsiye üzerine geldim. Ameliyatım çok başarılı geçti. Sonrasındaki ilgiden de çok memnun kaldım. Doktorumuz Atakan Bey çok saygılı, sevecen ve ilgiyi bir doktor. Kesinlikle tavsiye ediyorum, muhteşem bir doktor. Binlerce kere teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum. Fatma Demet Tanır.

  Op. Dr. Atilla Atakan Karaeminoğulları

  Memnuniyetiniz bir doktora verilebilecek en güzel hediye.Çok teşekkürler....

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar