Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (4)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. İlker Ali Çerçi Diğer

  Aydın kadın doğum hastanesinde 2011 yılında nöbetçi olduğu bir gece doğum yaptım. Ve çok memnun kaldım kendisinden. İlgili kibar nazik güler yüzlü olması etkiledi.

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Serkan Kırık Diğer

  Oğlumun SMA hastası olduğunu anlayan Aydın daki tek doktor çok ilgili Allah razı olsun onun sayesinde tedaviye erken başladık.

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Orhan Demirtaş Acil muracaat

  Çocuğumun apandisit teşhisi ile yönlendirildiğiniz aydin kadın doğum ve çocuk hastaliklari hastanesinde doktorumuz ile karşılaştık.Gecenin ilerleyen saati olmasına rağmen güleryüzü ve samimiyeti rahatlatıcı konuşması ve ilgisinden dolayı panik durumumuzu sakinleştirdi. Ve gece 01:30 da ameliyatımızı yapması ve sık sık ziyareti hasta ile yakından ilgilenmesinden çok memnun olduk. Gerçekten iyi bir hekim olmasinin yanısıra harika bir insan.Tercih edilecek bir hekim. Herşey için teşekkür ederiz. DOĞAN ailesi.

  F
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. İlker Ali Çerçi Gebelik

  Bilinçsizce normal doğum için bekletiliyordum.Sancım açılmam yokken suni sancı veriliyordu ki şansıma nöbetçi dr olarak rabbim ilker beyi çıkardı karşıma şuan oğlum yaşıyorsa onun sayesinde Allah bir kere değil bin kere razı olsun❤️

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:96, Aydın 09020 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Eureko Sigorta, Zurich Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Vakıfbank Mensupları, ... Halkbank Mensupları, PTT, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster
İlgili aramalar