Hizmetler

Adres

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:96, Aydın 09020
Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Eureko Sigorta, Zurich Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Vakıfbank Mensupları, ... Halkbank Mensupları, PTT, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (7)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mustafa Şahin Çocuk ve Ergen Psikolojisi

  LGS sürecinde gösterdiğiniz destek ve yönlendirmeler sayesinde, oğlumun başarıya ulaşmasını sağladınız. İlginize ve emeğinize sağlık.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mustafa Şahin Çocuk ve Ergen Psikolojisi

  İlk olarak oğlumun kullandığı ilaç vardı onu yazdırmak ve görüşünü almak için gittik.Bize ek olarak ısrarla bir ilaç daha verdi takıntılı davranışlarını düzelteceğini söyledi.İnandık 1 ay kullandık gözle görülür bir değişme olmadı.1 ay sonra tekrar gittik 4-8 ay kullanılacağını söyledi.Sabırla 2 ay kullandık sorunlarımız arttı aile ilişkimiz bozuldu. Bu arada doktorlarladan iki ilacın verilmesinin uygun olmadığını önceki ilacı verdiğini desteklemek için kullandığı öğrendik.Zar zor 3.randevuyu aldık 1 saat kapısında bekledik bütün hastaları bitti bizden başka hastası yokken bizi almadan çay sigara molasına çıktı. Artık bizde peşini bıraktık. Başka psikiyatriye gittik çocuğun ilaçlık bulgusu olmadığını verilen ilaçların agresifliğini, duygusallığını ve hiperaktivitesini tetiklediğini bırakılması gerektiğini, bir aya vücuttan atacağını söyledi. Nitekim öyle de oldu ama olan bir okul dönemimize oldu. Öğretmenide aynı görüşteydi.Israrcı yaklaşımı ve tedavi bakımından hiç memnun kalmadık.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Uzm. Dr. Mustafa Şahin

  Merhabalar öncelikle, bu şekilde geri dönüş alabiliyor olmak beni bir miktar üzse de diğer taraftan memnun da oldum. Son 1 ay içerisinde kliniğimize kayıt yaptırıp kaydını sildirerek ayrılan tek kişi olduğu için bilgilerinize ulaşmam zor olmadı. Öncelikle ben devlet hastanesinde devletin bana vermiş olduğu 10 dakika süre içerisinde hastalarımı değerlendirmeye çalışıyorum. Buna rağmen randevu bulamayıp size yardımcı olmamı istemişsiniz ve randevulu hasta yoğunluğumu atlattıktan sonra mola vermemle ilgili bir yorumda bulunmuşsunuz. Bu kısmı özellikle vurgulamak istiyorum. 10 dakika aralıklarla hastalarım olmasına rağmen size yardımcı olabilmek için size hasta arasında bakabileceğimi söylemişim (randevunuz olmamasına rağmen) ve siz benim mola vermemi çok bulmuşsunuz. Bu konuda ne kadar hakkaniyetlisiniz kendinize sormalısınız. Bu yorumu okuyan diğer insanların da anlayacağını düşünüyorum. Ek olarak sistemden tedavi sürecinizi de inceledim. Tabi ki bütün tedavileri başarı ile sonuçlandırmayı bizler de isteriz ancak bu durum maalesef mümkün değil. Yine de hatalı bir uygulama yapıldığını öne sürmüşsünüz ancak sistemdeki takiplerinizde durumunuzun iyiye gittiğine dair notlarım da bulunmakta. Tıp eğitimi almamış bir insanı referans göstermenize de ayrıca üzülüyorum. Zira öğretmenlerimiz tanı koymak için değil eğitim ve öğrenim süreçlerinde çocuklarımıza yardımcı olmak için eğitim almış ve mesleklerini icra eden insanlar. Bu konuda görüş belirtmesi hem kendisi için hem de sizler için talihsizlik olmuş, üzgünüm. Farklı bir hekim arkadaşımın size yardımcı olabilmesine ve çocuğunuzdaki problemlerin düzelmesine sevindim. Güle güle ve sağlıklı bir şekilde büyütmeniz dileğiyle.

  D
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Mustafa Şahin Randevu

  Mustafa Bey zorlu sürecimizde üç oğlumla ilgili de yaşadığımız her olumsuzlugun önüne gecebilmemiz adına en iyi şekilde yönlendirdi. Çocuklarımla görüşme süreci devam ediyor. Sayesinde daha iyi olacaklarına eminim. Görüşleri ve tavsiyeleri çok kiymetli bizim için. Çocuğunuzla ilgili yaşadığınız bir durum varsa mutlaka kendisine danismanizi naçizane tavsiye ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İlker Ali Çerçi Diğer

  Aydın kadın doğum hastanesinde 2011 yılında nöbetçi olduğu bir gece doğum yaptım. Ve çok memnun kaldım kendisinden. İlgili kibar nazik güler yüzlü olması etkiledi.

  Ö
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Serkan Kırık Diğer

  Oğlumun SMA hastası olduğunu anlayan Aydın daki tek doktor çok ilgili Allah razı olsun onun sayesinde tedaviye erken başladık.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Orhan Demirtaş Acil muracaat

  Çocuğumun apandisit teşhisi ile yönlendirildiğiniz aydin kadın doğum ve çocuk hastaliklari hastanesinde doktorumuz ile karşılaştık.Gecenin ilerleyen saati olmasına rağmen güleryüzü ve samimiyeti rahatlatıcı konuşması ve ilgisinden dolayı panik durumumuzu sakinleştirdi. Ve gece 01:30 da ameliyatımızı yapması ve sık sık ziyareti hasta ile yakından ilgilenmesinden çok memnun olduk. Gerçekten iyi bir hekim olmasinin yanısıra harika bir insan.Tercih edilecek bir hekim. Herşey için teşekkür ederiz. DOĞAN ailesi.

  F
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İlker Ali Çerçi Gebelik

  Bilinçsizce normal doğum için bekletiliyordum.Sancım açılmam yokken suni sancı veriliyordu ki şansıma nöbetçi dr olarak rabbim ilker beyi çıkardı karşıma şuan oğlum yaşıyorsa onun sayesinde Allah bir kere değil bin kere razı olsun❤️

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular