Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Bağcılar Özel Aile Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmak... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bağcılar Özel Aile Polikliniği

Fatih Mahallesi Velioğlu Caddesi No:2

34204 , Bağcılar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bağcılar Özel Aile Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Bağcılar Özel Aile Polikliniği İstanbul ilinde Fatih mahallesi Velioğlu Cad.no:2 Bağcılar adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

  • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

    K
    Doktor: Dr. Selahaddin Anaç Elfarra Diğer

    Kendisi on yıldır aile doktorumuzdur. Normal muayene, acil müdahalede hep kendisine gideriz. Bugün bademcik iltihabı yüzünden tekrardan yolum düştü kendisine. Beş gündür çözüm bulunamayan hastalık iyice ilerlemişti. Gittiğimde ayakta duramayan, asla konuşamayan ben iki karışım iğne reçetesinden 4 saat sonra yutkunamama konuşamama problemlerim tamamıyla geçti. Kendisi hastalık ve tedavi eden ilaç konusunda muazzam bilgili biri. Aynı sorunla çok kez gitmeme rağmen detaylı muayenesinden sonra her zaman farklı ilaçlara yönlendirir. Güleryüzü ve hoşgörüsü ayrıca takdir edilesi.


    Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar