Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi İzmir ilinde Yeni Mahalle 8780/1. Sokak No:18 Atasanayi adresinde bulunmaktadır. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 232329991... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bakırçay Üniversitesi Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi

8780/1 Sokak No:18 Yeni Mahalle Ata Sanayi

35620 , Çiğli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi İzmir ilinde Yeni Mahalle 8780/1. Sokak No:18 Atasanayi adresinde bulunmaktadır. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2323299910 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elçin Kalalı Issı Katarakt Ameliyatı

  Babamın zorlu katarakt ameliyatını gerçekleştiren sevgili doktorumuz Elçin hanıma çok teşekkürler ediyorum.Ameliyat sürecinde ve sonrasinda bilgisi ve tecrübesi ile bizlere yol göstererek başarılı ve sorunsuz olarak iyileşmesini sağlamıştır.Basarilarinin devamını diliyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Akar Diğer

  Dünya İyisi ve Size sizden daha çok özen gösteren doktorum
  Belimde kocaman bir fıtık ile kendisine gittim . Mecburen ameliyata aldı beni fakat ameliyattan sonra dinlenmeye özen göstermediğim ve pek yerimde duramadığım için fıtığım tekrarlandı malesef .İnanın doktorum bu duruma benden daha çok üzüldü..Acı çeken benim , aynı acıyı kendisinin yüzünde gördüm .Hastalarının acı çekmesine asla tahammülü YOK.İnanın sizi sizden daha çok düşünüyor.
  Mecburen tekrar ameliyata aldı beni ..Birde ameliyat günümde sorun çıkardım o gün olmaz şu gün olsun diye tutturdum ona da peki dedi.. 2. Ameliyata girdim ameliyatım ilki kadar başarılı oldu sağlam bir şekilde beni evime gönderdi .Ama malesef 3. Gün sonra annemi rahatsızlığı sebebi ile hastaneye kaldırdık o koşturmada ne yazıkki yine belimde fıtık patladı . Malum konu anne olunca yerimde duramadım
  Yine Ömer beyde aldım soluğu . Ve yine yüzündeki üzüntüye şahit oldum bu beni çok etkiledi . Gerçekten sağlığıma kavuşmamı benden çok isteyen doktorum ..
  Beni 3. Ameliyata aldı 4 tane vidam var belimde artık ve bu sefer hastanede kalış süremi öncekilerden uzun tuttu eeh malum konu bendim

  Şu an sağlığım yerinde

  İnanın hastalarını çocuğu gibi görüp..
  Bir abi bir baba edası ile düşünüp kollamaya çalışan doktorum .
  Niye yerinde durmadın gene ne yaptın diye haklı olarak bana kızarken bile yüzündeki üzüntüyü saklayamayan doktorum

  İyi ki sizin gibi Hekimler var

  Her şey için ne kadar tesekkür etsem az


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Deniz Bozdoğan Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  Babacığımın kalp krizi geçirmesi sonucu korku ve panik halinde iken Allah'ım Deniz Bey'i karşımıza çıkardı. 76 yaşındaki babamın kas hastalığı olması sebebiyle ameliyat esnasında ve sonrasındaki zorlukları, riskleri anlayacağımız bir dilden empati kurarak bilgilendirdi bizi. Bu gibi yüksek riskli ameliyatlarda hasta ve hasta yakınları olarak doktorunuza güven çok önemlidir. Deniz Hocam bu güveni sonuna kadar verdi bize. Bypass kapsamında 4 damarının değişmesi ile başarılı bir ameliyat gerçekleştirerek gerek ameliyattan önce gerekse tedavi sürecinde de bizleri yanlız bırakmayıp sabırla tam destek verdiği için, buradan kendisine saygı, sevgi ve sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Elçin Kalalı Issı Göz Çevresi Estetiği (Oküloplasti)

  Ne kadar teşekkür etsem azdır eşimin doğuştan göz kapağı düşüklüğü ameliyatını özverili ve güler yüzlü yaptığı için ne kadar teşekkür etsem azdır sağ olun var olun hocam

  Op. Dr. Elçin Kalalı Issı

  Sevgili hastama güzel yorumu için teşekkür ediyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ümit Kocaman Beyin Anevrizması Onarımı

  Ümit bey ile 10 gün önce eşimin beyin kanaması sebebi ile tanıştık çok ilgiliydi eşimin Anevrizma ameliyatını gerçekleştirdi çok riskli ve büyük bir ameliyatı başarı ile tamamladı ve bizleri her daim bilgilendirdi kendisi ile tanışmak bizim için büyük şans oldu herşey için teşekkür ederiz Ümit Hocam..


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Şahin Bozok Diğer

  Şahin Hocamla 06.2021 de şah damarı tıkanıklığı sebebiyle tanıştık.çok korkuyordum ameliyat olmaktan ama sizi görünce tatlı dil ve güler yüzünüzü görünce o anda bütün korkularım gitti.sizin şifalı ellerinize kendimi teslim ettim, Allah'ın izniyle sağlığıma kavuştum.Allah'a şükürler olsun hiç bir sıkıntım kalmadı.size ameliyatıma giren bütün doktor ve hemşirelere tüm kalp damar cerrahisi bölüm personellerine çok teşekkür ediyorum.sizi yetiştiren bütün doktorlara da teşekkür ediyorum.Allahım size ve ailenize dert vermesin ayağınıza taş değdirmesin.sizi yetiştiren anne ve babanızın ellerinden öperim.ailenize ve çocuklarınızada mutluluklar dilerim


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alptekin Tanrıkut Diğer

  Tiroid ameliyatı oldum. Kitle 9 cm büyümüştü hangi hastaneye gitmiş olduysam da hiç bir doktor ilgilenmedi ve ameliyat için randevu tarihini beklememi söylediler. Alptekin Bey’e danıştığım zaman durumun önemli olduğunu ve hemen ameliyat olmam gerektiğini söyleyip tedavi sürecimi başlattı. Operasyon çok başarılı geçti. İletişimiyle, ilgi ve alakasıyla kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Alptekin Tanrıkut Diğer

  Kasık fıtığı olduğumu öğrenince Doktor arayışlarım başlamıştı, birkaç uzman ile görüştükten sonra yakın olmam sebebiyle bir de Çiğli Devlet Hastanesini denedim Alptekin Bey'in yorumlarını görüp içime sindi, randevu alıp gittim. İyi ki yollarımız keşişmiş; cana yakınlığı, samimiyeti, zaman ayırması ve çok ilgi göstermesine hayran kaldım. 9/9/2022 de operasyonum oldum, güzel ve başarılı oldu, Bu arada o günkü anastezi uzmanına da çok teşekkür ederim o iğneyi (epidural) nasıl hiç hissettirmeden yaptı, anlayamadım. Ameliyat sonrası kontrolündeki ilgisi yine cok güzeldi. Hitap ederken hep ismime Bey ekleyen dr.hayatimda duymadım, görmedim. Eşi de dahiliye uzmanıymış, büyük kızı da bu yıl Ege tıp ı kazanmış. Helal olsun böyle aileye, ne mutlu bize doktorlarımız var, sahip çıkalım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ümit Kocaman Diğer

  Annemin beyin kanaması geçirdiğini öğrenip apar topar hastaneye geldiğimizde tanıştık Ümit beyle.beyninde baloncuk vardı ve ameliyat olması gerek dedi.gozlerimizin içine bakarak risklerden olabileceklerden bahsederken buz kesilmistik babamla.insan yakistiramiyor en sevdiklerine...apar topar anjiyosu yapıldı ve ameliyata alındı.zor geçmek bilmeyen saatler...başarılı bir ameliyat olmuştu çok şükür.allah razı olsun ümit beyden ne desem az.allah ayağına taş gözüne yaş degirmesin.cok sansliydik Ümit beyle yollarımız kesiştiği için.Sizin gibi Dr olduğunu bilmek çok güzel.Ellriniz dert görmesin.Saglikla kalın.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ümit Kocaman Diğer

  Hocam eşim Hatice USLU'nun beyin ameliyatıni yaptı. Çok başarılı bir ameliyat oldu. Eşim sağlığına kavuştu.Hocam çok başarılı bir doktor ve çok iyi bir insan herşey için kendilerine teşekkür ederiz. İyi ki varsınız Hocam


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar