Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 7 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 8 adet iç hastalıkları uzmanı, 6 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 5 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet pratisyen uzmanı, 3 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Balıkesir ilinde Gaziosmanpaşa Mahallesi 209. Sokak No:26 Altıeylül adresinde bulunmaktadır. Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 02664604000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (67)

Genel skor

  D
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Özkan Ağralı Diğer

  Mesleki bilgisi yüksek, hastalarını dinleyen, mütevazi bir doktor. anne ve babamın tedavilerini gerçekleştirmiştir. Annemin MİHRİNAZ e. ‘Nin kalp krizi geçirdiğinde tıkalı bir damarına stent yerleştirdi. Ve tedavi sürecinde aort damarı ile ilgili işlem için yine tecrübeli bir doktorumuza yönlendirdi. Yine ilerleyen zamanda kalp sebebiyle ciğerlerinin su topladığı tanısı ile en uygun tedaviyi sunmuştur.Kardiyoloji bilgisinin yanı sıra insani özellikleri de yüksek olan sayın Dr. Özkan Ağralı’ya saygılarımı sunarım.Balıkesir Atatürk şehir hastanesinin kardiyoloji bölümünün değerli doktorlarındandır.

  G
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hakan Öntaş Diğer

  11.01.2024 tarihinde Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesine kalp kriziyle gelen babamın damarları anjiyo ile açılmadı. Baypas olması gerektiği söylendi, o gün şansımıza Hakan Bey nöbetçiymis. Babamın kalp damarlarından 3 tanesi tıkalıydı. Sürecin en başından güven verdi hakan Bey. En güzel şekilde tedavi edip ameliyatımizı yaptı. Herşey sorunsuz ilerledi. Hastalarına olan ilgisi ve bilgisi oldukça iyi. Hastalarına ve hasta yakınlarına yaklaşımı davranışı da gerçekten iyi bir doktor. Onun sayesinde babam kurtuldu. İşinde gerçekten çok iyi .Onun gibi hekimler iyi ki var

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Arif Gökdoğan Diğer

  Hamileliğimin 25. Haftasında kendisiyle tanıştım, bebeğimin kalbindeki problemi görüp beni yönlendirdi. Dakikalarca bebeği inceliyor, en ince ayrıntısına kadar bilgilendiriyor. İyi ki denk gelmişim…

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. İskender Kadife Diğer

  Çok iyi bir doktor, çok iyi bir insan Allah ondan razı olsun. Tedaviye başlamadan önce tetkikler araştırmalar yapıyor, bunları not alıyor. Ona göre bir tedavi planı izliyor. Hasta ile iletişimi çok iyi. Çarpıntı ve ritim bozukluğu için verdiği tedaviden çok memnunum. Mesleğini hakkıyla yapan İskender bey ve tüm meslektaşlarından Allah razı olsun

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuğban Seçkin Keçecioğlu Diğer

  Eşimi çok başarılı bir miyon ve Rahim ameliyatı ile sağlığına kavuşturan güleryüzlü nazik ve işini çok iyi yapan bir doktorumuz

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Şahin Cılız Diğer

  3 Doğum yaptım 3 çocuğumda da Şahin beyi tercih ettim, çok ilgiliydi, ben çok memnun kaldım ,cinsiyetlerini de hepsini çok erken bilmişti, güler yüzlü, sohbet eden ve merak ettiğiniz ne varsa cevaplayan bir doktor tavsiye ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Arif Gökdoğan Diğer

  Her iki doğumumun ve öncesinde de kadın hastalıklarından olan ciddi bir rahatsızlığımın iyileşmesinin kahramanı, güvenebileceğim tek kadın doğum doktorudur. Dürüst ve güvenilir olmasının yanı sıra, hastalarının sorunlarıyla ciddi anlamda ilgili, araştırmacı ve bilim insanı olmasını her daim konuşturan, hem ciddi hem de kafanızdaki tüm soru işaretlerini tek cümlesiyle çözen bir doktordur. Kendimi çok şanslı hissetmiş olup, Allah a hep şükür etmişimdir kendisine denk geldiğim için.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ahmet Yıldırım Diğer

  E-nabız sistemine henüz geçilmeden önce hipotiroidi rahatsızlığı teşhisi konuldu. Eski raporlarımı nodüllerimi gösteren güncel bir ultrasonla beraber kendisine götürdüm. TSH değerlerini yakalamak için kullandığım ilaçları kesmemi önerdi, uzun sürede zorlukla düzelttiğimiz tiroit değerlerimi kontrollü şekilde yeniden bozacağını söyledi. Kolesterolüm de yüksek olduğundan başka bir uzman hekim bu yaklaşımı çok yanlış buldu.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  K
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Fadime Sümer Diğer

  Kendisine çocuğumu randevulu hasta olarak götürdüm. Randevularda biçilen 10 dakikalık sürenin sadece 1 dakikasını bize ayırdı. Mesele süre değil. Tam olarak çocuğumun derdini anlatamadım, anlatabildiklerimi de muayene etme ihtiyacı hissetmedi. Kulaklarının duymadığını hissediyorum diyorum. Kulaklarını muayene etmek yerine burun tıkanıklığındandır deyip dışarıda başka hasta varsa içeriye çağırın diyerek apar topar yolladı bizi. Bugün muayeneden sonra 2.gün ve hastalığı oldukça geriledi ama hala kulakları duymuyor çocuğumun. Yarına başka bir doktor için randevu aldım. Ne gerek var bu soğukta bizi doktor doktor gezdirmeye.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Adem Bursalı Diğer

  Babamın (İsmail Dal) sol ayakta ağrısı şikayeti ile gittiğimiz bütün doktorlar hemen bel fıtığı ameliyatı olması gerektiğini söyledi babamın yaşı ve sol tarsfının felçli olmasından ötürü ameliyatın sakıncalı oldununu söylediler bizde terddütte kaldık tavsiye üzerine Adem Bursalı beye geldik sağolsun yanındaki yardımcısı da bizimle çok ilgilendi ve Adem bey ilk önce iğne, ağrı merkezi, fizik ve ilaç tedavisi önerdi ve 15 gün sonra tekrardan gelin durumu değerlendirelim dedi bizimle çok ilgilendiği için sonsuz teşekkürler.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Gaziosmanpaşa Mahallesi 209. Sokak No:26, Balıkesir Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar