Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Balıkesir Manyas Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzma... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Hakkımızda

Adres bilgisi

Balıkesir Manyas Devlet Hastanesi

Çarşı Mah. Hürriyet Cad.

10470 , Balıkesir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Balıkesir Manyas Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Balıkesir Manyas Devlet Hastanesi Balıkesir ilinde Çarşı mahallesi Hürriyet Cad. adresinde bulunmaktadır. Balıkesir Manyas Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2668181033 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

İlk yorumu yazın

Balıkesir Manyas Devlet Hastanesi adlı sağlık profesyonelini ziyaret ettiniz mi? Ne düşündüğünüzü paylaşarak, diğer insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Görüş ekle
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ender Güven Diğer

  26 haftalık gebeyim. Kendi doktorum şeker yüklemesi öncesi kan tahlili istediği için evime yakın olduğundan Medistanbul Hastanesi'ne Ender Bey'e gittim. Takipli hastası olmamama rağmen çok güzel ilgilendi. Hasta iletişimi çok güçlü, bir şey sormanıza gerek kalmadan detaylı açıklama yapıyor. Bu civarda doktor arayışı olanlara tavsiye ederim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ender Güven Diğer

  Kendisi muhteşem bir kadım doğumcudur. Hamileliğimin başından beri çok ilgiliydi, ben zorlu bir hamilelik geçirdim ve bu süreçte koyduğu teşhis ve tedavi yöntemleriyle tam olarak nokta atışı yaptı diyebilirim. Doğumu da hiç sorunsuz gerçekleştirdik. Gönül rahatlığıyla tercih edilecek bir hekim. İyi ki kendisiyle yürütmüşüz bu süreci.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İlyas Yıldıran

  Doktor beyin , babamın rahatsızlığındaki teşhişi ve hematolojiye yönlendirmesi sonucu Allah'a şükür gelişmeler çok iyi. Tedavinin devamında kontrol ve tedavi sürecinde ilginin sürmesinden çok memnunuz.


  E
  Doktor: Op. Dr. Semra Tutçu Şahin

  slm semra hanım biz ahmet çetinkaya ve eşi emine çetinkaya. siz ve savaş beye saadece hastalarınızın rahatsızlığı ile deyil hastanın kendisi ile de ilgilendiğiniz için size nasıl teşekk ür edeceğimizi bilemiyoruz çünkü ahmet savaş beyin yanına gittikten sonra savaş beyin tedavisinden çok ona verdiği moral ahmet i ayağa kaldırdı. Şunu hiç unutmayınkiarkanızda daima dua edenleriniz var alllah sizden razı olsun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar