Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Bursa Devlet Hastanesi Kızılay Polikliniği kadrosunda 11 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 a... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Devlet Hastanesi Kızılay Polikliniği

Çakırhamam Cemal Nadir Cad. Kızılay

Osmangazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Bursa Devlet Hastanesi Kızılay Polikliniği kadrosunda 11 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Bursa Devlet Hastanesi Kızılay Polikliniği Bursa ilinde Çakırhamam Cemal Nadir Cad. Kızılay Osmangazi adresinde bulunmaktadır. Bursa Devlet Hastanesi Kızılay Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2242211150 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mine Nizamoğlu Pelvik Muayene

  Dr.Mine Hanim mükemmel bir insan. Hastanin halinden anliyor. Allah razi olsun Mine hanimdan. 2002 yilindan bu yana arasira muayeneye giderim. Elleri dert gormesin inşallah.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar