Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Numarayı göster

Hakkımızda

Adres bilgisi

Denizli Özel Egekent Hastanesi

Sırakapılar, 495. Sk. No:27

20125 , Denizli ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmet Çerçi Diğer

  Yaklaşık bir buçuk ay önce burun ameliyatı için gittim korkularım çok fazlaydı çünkü burnum sıkıntılı ve yüzüme göre büyüktü ,eğrlikte vardı birçok doktorla görüştüm ama en samimi ve gerçekçi konuşan ismet beydi bana güven verdi açıkçası ameliyatımı oldum bir buçuk aya yakın oldu ağrım sızım bile olmadı ki burnum sıkıntılı olmasına rağmen aklınızda soru işareti varsa yok edin bence rahatlıkla gğvenebileceğiniz bir doktor.Tekrardan çok teşekkür ediyorum doktoruma


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tekin Diğer

  Almanya'dan gelerek doktorum Mustafa Tekin'e Tüp mide ameliyatı oldum. Çok başarılı sorunsuz bir ameliyattı. 118 kiloyla 3 hafta önce girdiğim ameliyatla şuan 106 kiloya düştüm. Doktorumuz çok ilgili başarılı kendisine çok teşekkür ederim. Sürekli iletişim halindeyiz. Bu sürecimizi takip ettiği ve her sorumuzu yanıtladığı için güzel sağlıklı bir yolda ilerleyip kilo vermeye devam ediyorum.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tekin Diğer

  Başlayan sağlık sorunlarım nedeniyle doktorum Mustafa Tekin tarafından obeziteye bağlı Tüp Mide ameliyatım gerçekleştirildi. 128 kiloyla girdiğim ameliyattan sonra 3 hafta içinde 116 kiloya düştüm. Hala kilo vermeye devam ediyorum. Doktorumuzun tecrübesi ve ilgisi sayesinde sağlıklı bir hayata adım atmış oldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tekin Diğer

  Doğumuma haftalar kala apandis teşhisiyle ameliyat oldum benim için çok zor olan bir durum da sevgili doktorum Mustafa bey sayesinde gayet rahat bir şekilde operasyon tamamlandı herşeyden önce hasta pskilojisinden anlayan bir doktor guleryuzu samimiyeti için ona çok teşekkür ederim


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tekin Diğer

  Anal fissür vardı, ben de bu nedenle gitmiştim. Ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve ben bunu erteleyip duruyordum. Sonunda gayet iyi bir ameliyat geçirdim. Güleryüzlü bir doktor Mustafa bey. Başlangıçtaki tüm sıkıntılarım sona erdi. Ameliyat öncesi ve sonrası bilgilendirildim. Bu süreci çok iyi geçirdim. Daha sonra gittiğim kontrollerde de gayet iyi olduğumu öğrendim. Çok memnun kaldığım bir süreç oldu. Teşekkürler.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Tekin Diğer

  Anneme meme kanseri teşhisini koyarak ve kısa bir süre içerisinde tedavi görmesini sağlayarak bu süreçte bize yardımcı olan Mustafa Hocaya çok teşekkür ediyorum.Gerek ilgisi gerek güler yüzü ve alan bilgisiyle bize çok yardımcı oldu.Böyle bir rahatsızlığı olan herkese öneririm.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İsmet Çerçi Diğer

  Ismet Beyde Estetik Burun Ameliyati oldum ve cok Memnum kaldim.
  Ameliyattan sonra cok ilgilendi ve bütün sorumlarima cevap alabildim.
  Burnum cok güzel oldu ve gören herkeste cok begeniyo. Estetik yapmis gibi hic durmuyo cok dogal.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Gencer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Mehmet Beyle henüz yeni tanıştık, hamileliğimin 7.haftasında lekelenme ve kasık karın bölgemde ağrı şikayetiyle gittim. Kendisi gittiğim 2. doktordu, ilk doktorum bunların normal olduğunu söyledi, ilaç iğne tedavisine başlamıştı. Şikayetlerim tam olarak geçmedi, ağrılar içindeydim. Mehmet Beyi internetten araştırarak gitmeye karar verdik. Kendisi düşük riskim bulunduğunu söyledi, farklı ilaçlara başladık. Şuan tedavimin başındayım ama şikayetlerim geçti diyebilirim. Gayet gerçekçi bir tavrı vardı, ama aynı zamanda da beni sakinleştirdi. Bir dahaki randevum da kendisiyle, hamilelik sürecimde ne olur Allah bilir, İnşallah sağlıkla alırız bebeğimizi ama ben doktor beyle ilgili görüşümü burada paylaşmak istedim, çünkü ben de diğer kişilerin görüşlerini okuyarak kendisine gelmiştim. Çok teşekkür ederim Doktorum.
  Ayça Ermiş


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tuğrul Çelebi Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

  Merhaba,
  Doktor Tuğrul Çelebi ile rahat nefes alamama problemi için görüştüm ve burnumda var olan eğriliğin düzeltilmesini rica ettim.
  Yaklaşık iki hafta önce ameliyatım başarılı bir şekilde gerçekleşti.
  Doktor bey'in bilgilendirmeleri ameliyat öncesi ameliyata dair endişelerimi azalttı. Ameliyat sonrasında ise Doktor bey'in yönlendirmelerine uyarak kısa zamanda toparladım. Benim için korku duyduğum bir operasyondu ancak hiç bir şekilde acı hissetmedim.
  Kendisine ve ekibine çok teşekkürlerimi buradan da iletmek istiyorum.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Memduh Kerman Diğer

  Hayatı zehir eden Bel Fıtığı ağrılarından , başarılı operasyola beni kurtar Memduh Kerman Hocama ve ekibine teşekkür ederim.Ellerinize sağlık.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar