Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (88)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Memduh Kerman Diğer

  Memduh hocama patlamış bel fıtığım ile acil olarak gittim hocam en kısa sürede teşhisi koydu ve ameliyatımı gerceklestirdi ilgisi soğuk kanliliğı ile hastasına güven veriyor şükür ağrılarım geçti Denizli'de gönül rahatlığı ile gidilecek bir hoca işinin ehli 1 gün sonra taburcu oldum sadece bir dikişim vardi Memeduh hocam gibi saygı değer ilim sahibi doktorlarımızın sayısı artması dileği ile...

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Habibe Radiye Akgün Sezeryan Doğum

  İşinin ehli güler yüzlü muhteşem bir doktor. Gerek hamilelik süresince göstermiş olduğu ilgi alakadan gerek sezeryan doğumdan çok memnun kaldım. Tavsiye ederim Rabbim Habibe hanımdan razı olsun

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Habibe Radiye Akgün Randevu

  Habibe hanıma daha öncede gitmiştim şuan ilk gebeliğimi kendisinden öğrendim ederim.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Fatih Çam Anjiyografi

  Harika bir doktor çok ilgili ve nazik. Eli çok hafif ve inanılmaz pratik. Anjiyomuz çok kolay ve başarılı oldu.

  I
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Nurşen Avkan Solunum Yetmezliği

  Bir haftadır öksürük krizlerinden uyuyamıyordum.
  Acile de gittim başka yerlere de, hiçbir sonuç alamadım.
  Doktorum tüm ilgi alakasıyla beni bir günde daha iyi etti.
  Minnettarım, bilgili ve iyi bir doktor.
  Kesinlikle tavsiye ederim doktorumu.
  Var olun hocam , rol modelim oldunuz

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. İhsan Alur Damar Cerrahisi Ameliyatları

  Doktorumuz yıllardır korkup ertelediğim varis ameliyatımı yaptı. Detaylı açıklamaları sayedinde cesaret ettim. Şuan çok iyiyim Allaha şükür. Başarılarının devamını diler. Herkese tavsiye ederim.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Suna Yazıcı Diyafram Yöntemi(Doğum Kontrol)

  Ben kendisinden memnun kalmadım. Doğum anında istediğim performansı alamadım

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Ü
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yavuz Selim Güler Diğer

  Dr bey gayet ilgili biri.
  Kendisine 7 yaşindaki kızımda döküntü ateş şikayetiyle gittik. Kızıl olduğunu korkulacak bir durum olmadığını soyledi. Gereklı ilaçları verdi. Uzman bir doktor olduğunu düşünüyorum.

  D
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Fatih Çam Stent(Koroner Anjiyoplasti)

  Fatih hocamla ilk tanışmamız 2015 yılında olmuştu.Efora bağlı olarak yoğun bir göğüs sıkışması, göğüs bölgesinde şiddetli ağrı ve sol kolda bilekten dirseğin iç kısmına kadar şiddetli bir ağrı oluyordu.Aynı şikayetlerim varken ve daha önce efor testine çıkmama rağmen, doktorların “senin bir şeyin yok” demelerine rağmen, aynı şikayetleri anlatmam ve bir efor testi de kendinin yapmasından sonra net olarak teşhisi koymuştu. Sonuç olarak 2 damarım tıkalı çıktı, gayet güzel ve temiz bir şekilde anjiyomu yaptı stendlerimi taktı.
  Bugün 8 sene sonra 2023 yılında ani bir şekilde aynı şikayetlerim oldu, kendisine bir şekilde sosyal medyadan ulaştım ve şikayetlerimi anlattığımda her zamanki gibi kendinden emin ve net bir şekilde tahminini yaptı bende gözüm kapalı kendimi Fatih Çam hocaya bıraktım.Bir stendim tamamen tıkanmış hocamız gerekli müdaheleyi anjiyo esnasında yaparak tıkalı damarımı yine açtı.
  Kendisi ve ekibi oldukça başarılı, açık sözlü, samimi ve kabiliyetliler.

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Alperen Emre Akgün Randevu

  Bir sene önce başka bir doktordan kalbimde delik olduğunu öğrendim. Tavsiye üzerine Alperen bey e danıştım. Gerek açıklamaları gerek muayenesi oldukça tatmin ediciydi kendisi de ilgiliydi. Aklımdaki soru işareti bırakmayacak şekilde sorularımı cevapladı. Gereksiz ilaç yazmadı. Çok memnun kaldım, artık Alperen bey e takipliyim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Sırakapılar, 495. Sk. No:27, Denizli 20125 Google Haritalar'da göster
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, ... AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Anadolu Hayat Ve Emeklilik, Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, Türkiye İş Bankası Sigorta Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar