Hakkımızda

Kurumumuzda kendi alanında Göz Doktorları ve Sertifikalı Medical Estetik Uzmanları bulunmaktadır.

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (63)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Özgür Nalbant Saç Ekimi

  Özgür hocamızla ilk görüşmemizde saç ekim sürecinin öncesi sonrası hakkında akılda hiç bir soru işareti kalmayacak şekilde bilgilendirme yaptı. Hastaneye randevu günü gittiğimde ekim tüm işlemler hakkında yeniden hocam ekim sürecini anlattı ve her şeyi tam planlandığı gibi söylenen dakikada yaptı. Ekim yapılacak yer çok temiz ve düzenliydi. Hemşireler de güler yüzlü ve ilgili bu işte tecrübeli oldukları belliydi. Özgür hocam saç ekilecek bölge ve alın çizgisi için milimetrik ölçümler yapıp bir sanatçı gibi bu konuya çok özen gösteriyor. Özgür hoca saç köklerinin toplanmasını saç ekilecek bölgenizdeki kanallarının açılmasını hep kendi yapıyor. Saç ekim günü ve sargıların çıkartılıp pansuman yapılması sırasında da çok özenli çalıştıkları için hiç ağrı sızım olmadı. Özgür hocanın alanında iyi bir doktor olduğunu ve bu kadar tercih edilmesinin sebebini onunla tanışınca anlayacaksınız.

  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İbrahim Demirlenk intralase - Lasik

  Gözlerim ileri derece miyop astigmat idi. Araştırmalarımın üzerine geldim. Fermolasik tedavisi uygulandı ve göz numaralarım sıfırlandı. Çok memnunum. İbrahim bey mükemmel bir doktor. Kesinlikle düşünüo cesaret edemeyenlere tavsiye ederim

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Özgür Nalbant Saç Ekimi

  İlgili ve bilgili bir hocamız tecrübeli ayrıca saç ekim sırasında endişeli olmadım özgür hoca bu güveni veriyor .

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Özgür Nalbant PRP Saç Tedavisi

  Ticari değil sağlık odaklı bir doktor,çok samimi ve dürüst ayrıca iyi bir inceleme sonucu olası en doğru ve ekonomik çözümü sunuyor.tanışdığıma ve tedaviye mimmetarım.tavsiye ederim.ben saç ekimi için başvurdum ancak sağlık durumum ve saç durumuma göre riskleri belirti ve birlikde prp çözümünü seçtik

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İbrahim Demirlenk Katarakt Ameliyatı

  Tavsiye üzerine İbrahim Bey'e gittik. Yıllardır doktorlardan ve ameliyattan korkan annemin korkusuna son vererek katarakttan kurtardı.Hastalarına olan ilgisi,samimiyeti,sevecenliği tüm korkuları yok ediyor. 2mt.den ötesini göremeyen annemin hocamızın ameliyatı sonucunda resmen dünyası aydınlandı, berrak bir görüşe sahip oldu. Kendisine ve ekibine ilgi, alaka ve nezaketlerinden dolayı çok teşekkür ediyor ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Özgür Nalbant Saç Ekimi

  Saç ekimi ve PRP işlemlerinden ikisini de yaptırmış biri olarak şunları söyleyebilirim:

  -Ekim inanılmaz konforluydu, her yer ve her işlem aşırı düzenliydi. Ekim esnasında acı macı hiç bir şey yoktu, Doktor Bey ve Hemşire Hanımlar bu işin kitabını yazmışlar belli; ilmek ilmek işlediler en ufak yolunda gitmeyen bir şey olmadı. Ekimden sonda da ağrı olmadı. Süreç içinde Doktor Bey ile iletişimim asla kopmadı, her şey yolunda çok şükür iyi ki Özgür Hoca’ya yolum düşmüş dedim. Kaldı ki karakter olarak inanılmaz iyi niyetli ve yol gösterici bir insan.

  -PRP işlemi internette araştırdığım kadarıyla acılı bir işlemdi ama Özgür Bey yine burada elinin hafifliği ve profesyonelliği ile işleminizi olabilecek en harika düzeyde gerçekleştiriyor.

  Tekrardan bu platformda da hocamıza teşekkür etmek istiyorum; hocam, emeğinize sağlık her şey için teşekkürler.
  + Hocamızın sekreteri Seren Hanım da ilgisi, dili, üslubu ile, iş ve işlemlerinizde sizlere aşırı derecede kolaylıklar sağlıyor ona da ayrıca teşekkür ediyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Özgür Nalbant Saç Ekimi

  Saç ekimi için birçok yerle görüştüm ikna olamadım Özgür beyle tanıştım baştan sona operasyonla ilgili çok detaylı ve ikna edici, söylediği sözlerin arkasını dolduran bilgiler verdi. Ekim günü sabah erken saatler olmasına rağmen beni bizzat kendisi karşıladı. Ekim için hazırlıklar ve ekimi bizzat kendisi yaptı. Gayet başarılı Güleryüz ilgi alaka ekim esnasındaki rahatlık mükemmel gayet samimi bir ortam daha ne olsun ellerine sağlık hocam

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İbrahim Demirlenk Göz Hastalıkları Randevusu

  Dr İbrahim beye tavsiye üzerine gittim, kendisi gerçekten işinde çok başarılı ve güvenilir bir doktor. 30 yıldır gözlük takıyordum. Artık onun sayesinde gözlüklerden kurtuldum. Gercekten mukemmel bir doktor. Bukadar ilgili ve sicakkanli bir doktor şimdiye kadar görmedim. Muayene ettikten sonra uzun aciklayici anlatımı ve guven verici tavriyla ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat cok basarili gecti. Ameliyat sonrası bütün şikayetlerimden kurtuldum ve yasam kalitem arttı. Bugune kadar gördüğüm en ilgili doktor diyebiliirim. Gercekten etrafımdaki herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Herşey icin cok teşekkür ederim kendisine ve ekibine.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İbrahim Demirlenk Göz Hastalıkları Randevusu

  Yaklaşık 3 yıl önce gözlerimden ameliyat oldum. 5’e yakın miyoptum. Ameliyat süreci olsun doktor beyin ilgisi olsun her şey çok güzeldi. 3 yıl boyunca da herhangi bir görme problemi yaşamadım. Hayat kalitem yükseldi diyebilirim. Herkese tavsiye ederim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İbrahim Demirlenk Göz Hastalıkları Randevusu

  Gözlerim ileri derece miyop astigmat idi. Tanıdık tavsiyesi üzerine geldim. Lazer tedavisi uygulandı ve göz numaralarım sıfırlandı, şu an çok memnunum. İbrahim bey gerek kişiliği gerek mesleği açısından mükemmel bir doktor tercihi. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Denizli, Sırakapılar Mah. 495 Sok. No: 7 Merkezefendi
İlgili aramalar