Randevu al Uzmanları gör

Denizli Tavas Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalık... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Denizli Tavas Devlet Hastanesi

Yaka Mahallesi Bağlar Yolu, Tavas

20000, Denizli,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Denizli Tavas Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Denizli Tavas Devlet Hastanesi Denizli ilinde Bağlar Yolu adresinde bulunmaktadır. Denizli Tavas Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2586131027 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Bahriye Çümen

  Enfeksiyon Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • A

   iyi bir doktor


 • Muhammet Akçaoğlu

  Genel Cerrahi, Dr.

  • Z

   apandist şüphesiyel hastaneye yattım pazar günüydü tatil gününde gelip ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve apandist diye başlanan ameliyat kist rüptürü ve iç kanama olduğu ortaya çıkıyor.mesleki dikkati ve ilgisi sayesinde şuanda cocuklarımın yanındayım.kendisine cok teşekkür ediyorum ve eniyi yerlere yükselmesini cani gönülden diliyorum..


 • Kamil Kılıçarslan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • M

   Öncelikle Saygıdeğer doktorum msjımı okuyacaksa ona selamlar ve sonsuz teşekkürlerimi iletirim.ben Ankara'da 15.yılını çalışan öğretmenim.Doktorum benim sol ayak tıba distal osteomyelite tanısı ile ve arkasından uzun yıllar süren tedavisi ile kangrenden kurtardı.Allah O'ndan razı olsun.Bu işlemi Ankara Ş.Koçhisar devlet hastanesi gibi küçük bir yerde başardı.Sonr da izini kaybettim.Çok selamlar.


 • Mehmet Kocaman

  İç Hastalıkları, Dr.

  • N

   dünyada eşine az rastlanılan mert ve hastasına kardeşi gibi seven sayan bir uzman,senin sayende çok iyiyim bütün iyilikler seninle olsun muğladan marangoz nesrin

  • K

   annemi ameliyat etti.Çok başarılı bir operesyon oldu.Allah razı olsun.


 • Ahmet İmdat Koçberber

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • E

   Annemizin yaşadığı sağlık sorunlarında sıkıntılı bir 3 ayı geride bıraktık. 1 özel, 2 kamu hastanesinde düzenli olarak tüm tetkikler yapılmasına rağmen bir teşhis koyulamadı ve annemizin durumu giderek ağırlaştı. En kritik noktada derdimize derman olan, hızlı bir şekilde annemizin teşhisini koyan, acil ameliyatını gerçekleştirdikten sonra titiz ve özverili bir şekilde tedavisini tamamlayan Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Dr Ahmet İmdat KOÇBERBER ve ekibine annemizin sağlığına kavuşmasında bilgi, donanım ve ilgilerini esirgemedikleri için teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

  • M

   Hayatımı borçlu olduğum saygıdeğer insan Dr.İmdat Koçberber, sana can borçluyum, Allah eline koluna kuvvet versin, kader mi diyim ömrüm mü varmış diyim iyi ki sana geldim, o yoğunlukta araya benim ameliyatımı da sıkıştırdın, sağlığıma geri kavuşturdun, gerçek anlamda bir doktorsun, hekimsin, o çektiğim müthiş acıdan beni kurtardın, sağol hocam,


 • Hüseyin Çağdaş Atkaya

  Psikiyatri, Uzm. Dr.

  • K
   Konum: başka bir yerHizmet: Depresyon Anksiyete Stres Ölçeği

   Terme Devlet Hastanesinde görev yapmakta şu an, 6 ay evvel gittiğimde ilgi ve alakanın süper derece olduğunu söyleyebilirim, sakin ve sıcak tavrıyla hastalarına bir yaklaşımı var, verdiği antidepresanla da kendime gelmiştir, kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.