Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Etlik Polikliniği kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 8 adet dermatoloji uzmanı, 8 ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Etlik Polikliniği

Halil Sezai Erkut Cad. Etlik

Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Etlik Polikliniği kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 8 adet dermatoloji uzmanı, 8 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 5 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 9 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet hematoloji uzmanı, 15 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 9 adet kardiyoloji uzmanı, 12 adet kulak burun boğaz uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 9 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Etlik Polikliniği Ankara ilinde Halil Sezai Erkut Cad. Etlik adresinde bulunmaktadır. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi Etlik Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123260010 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Pelin Kartal Diğer

  Ben iki oğlumda da vitiligo tanısıyla gittim hocama iyiki tanımışım harikâ bi insan ve sadece iki randevuda gelişim mükemmeldi herşey için ne kadar teşekkür etsem azdır


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sadık Açıkel Diğer

  04.08.2021 tarihinde göğüste ağrı şikayetimle beni muayene eden ve anjiyomu yapan sadık hoca benimle sürecin başından sonuna kadar çok iyi ilgilendi. Yüzde 90 daralma olan damarıma koldan 1 stent taktı şuan sayesinde çok çok iyiyim. İyi ki varsınız Sadık hocam. Çok teşekkür ediyorum size ve ekibinize.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Pelin Kartal Diğer

  Karşılaştığım en mükemmel ve teşhis ve tedavi konusunda en hızlı dermatoloji doktoruna,
  Herkese selamlar, Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma hastanesine beni rahatsız eden devamlı kaşıntı yapan kafandaki ben zannettiğin cilt problemi için gitmiştim. İlk başta asistan doktorların incelemesi sonucunda kafandaki ben nin hocaları tarafından görülmesi gerektiğini belirttiler. Asistanlar arkadaşlar hocaya haber verdikten sonra çok kısa bir süre içerisinde Prof. Dr. Selda Pelin KARTAL hocam geldi. Muayene sonucunda kafamdakinin ben değil benign timörü olabileceğini, hızlı bir şekilde tedavinin yapılması gerektiğini belirterek bana en ince ayrıntısına kadar konu hakkında bilgilendirme yaptı. Benim bu şekilde hastaneden ayrılmamım riskli olduğunu söyledi. Normalde ben teshisi koyar beni hastaneden gönderirler diye bekliyordum. Ama olay hiç o şekilde gelişmedi. Pelin hocam direkt olarak ben'nin (timörün) alınması gerektiğini belirterek, ameliyat için benden izin alarak ameliyathanenin hazırlanmasını istedi. 1 - 1,5 saat lik ameliyat sırasında, benimle konuşarak paniklememi sağladı. Yapılan işlem sonrasında herhangi bir kanama veya ağrıda oluşmadı. Kafamdaki parçanın tamamını alarak biyopsiye gönderdi. Şu anda ne kaşıntı var nede kanama var. İyiki Pelin hocama denk gelmişin. Pelin hocam ve ekibine çok teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığı içinde tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Pelin Kartal Diğer

  Doktor pelin hanım.ben ona mucize doktoru diyorum.talihsiz bir yürüyüş sonrası sokak köpeklerinin saldırısına uğradım ve bacağımda işaret parmağının yarısı kadar delikler açtı keratalar:)2 ay boyunca gitmediğim doktor ve hastane kalmadı.en son kullandığım fazla antibiyotikler ve yanlış kremler sonucu vücudumda alerji baş gösterdi ve Pelin hocayla tanıştım.bana yaram için eczanede hazırlanan bi krem yazdı ve sonuç inanılmazdı.yemin ederim o koca yara deliği 1 günde evet evet 1 günde kapandı.sihir gibiydi.Alerjilerimi ise yoğun ve titiz bi tedavi sonrası iyileştirdi.Sayın Pelin hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.Siz bize Allah'ın bir hediyesisiniz hocam.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Burhan Kurtuluş Diğer

  Sayın Burhan Hocam'a Teşekkür.
  28 Ekim 2010 yılında kaza sonucunda ambulans Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim Araştırma Hastanesi'ne götürmüş, 3.omurgada vertebra kırığı teşhisi konuldu.Felçli kalacağımı düşünüyordum.Burhan Hoca "Seni ben ameliyat edeceğim ve yarın ayağa kalkacaksın." dedi.Olaydan 5 gün sonra beni anestezi doktorlarının onayından sonra ameliyat etti.2.3.ve 4. omurgaya platin takıldı.Ellerine sağlık, kendisine müteşekkirim.Aradan 9 yıl 10 ay geçmesine rağmen hiç bir problemim yok.Hiç kimsenin başına bu ve buna benzer kazalar ve hastalıklar gelmemesi dileğiyle, "Allah doktorlarımıza zeval vermesin" diyorum.Onlar hepimizin baş tacı.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Pelin Kartal Diğer

  Oğlum vitiligo hastası. Bir çok denemeler sonucu artık çözümü olmadığını düşündüğümüz bir süreçte Dr. Selda hanımla bir tavsiye üzerine tanıştık.Pek ümidimiz yoktu başlarda fakat tedavi ilerleyip iyileşmeleri gördükçe daha bir güvenip ümitlenmeye başladık ve sonuç olarak yanıltmadı.Şuan oğlumun tedavisi bitti ve lekeleri tamamen geçti.İlgisi alakası psikolojik desteği her anlamda çok teşekkürler . Gözüm kapalı tavsiye ederim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Pelin Kartal Diğer

  Sürekli kilo alıp veren birisi olarak yüzümde zamanla sarkma ve özellikle burnumun yan tarafında derin oluklar oluşmuştu.Eşimin tavsiyesiyle Pelin hanımla tanıştım. Erkek olduğum için çekindiğim dolgu uygulamasını yaptırdım ve çok memnun kaldım. Saolsun sayesinde kendimi çok iyi hissettim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Pelin Kartal Diğer

  Dışkapı hastanesinde pelin hocam'a saç dökülmesi için gittim,ve bana uyguladığı tedavi sonucu çok mükemmel sonuç elde ettim.Kendisine buradan teşekkürlerimi sunar,çalışma hayatında başarılar dilerim.


  E
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Pelin Kartal Diğer

  Canım Pelin Hocam☺️ Kendisine bitmek tükenmek bilmeyen saç dökülmelerim sebebi ile başvurdum ve sonuç tabiki çok olumlu oldu. Herşeyden önce pozitif enerjisi sizi inanılmaz etkiliyor ve hastalığı en ince ayrıntısına kadar öncesinden sonrasına anlatması içinizi rahatlatıyor. Saçım için iğne tedavisi yaptı, saç derime çok iyi geldi 2-3 sonra yeniden gideceğim kontrol için.. Her şey için teşekkürler Pelin Hocam../


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selda Pelin Kartal Diğer

  31 mayıs 2019 da Doç Dr S.Pelin Kartal'a muayene olurken tesadüfen benlerimden bir tanesini şüpheli gördüğünü acilen alınması gerektiğini söyledi. İşe yetişmem gerektiğini söylediğim halde ısrar etti, durumumun ciddiyetini daha sonra anladım. Allah razı olsun erken tanıyla hayatımı kurtardı. Beni cerrahi olarak kendisi çıkarttı patolojide kötü huylu olduğu anlaşıldı. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum. Böyle konusunda uzman doktorlara çok ihtiyacımız var. Kendisi çok hızlı ve doğru tanı koyabiliyor.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar