Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerr... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi

Karahasan Mah. Diyarbakır Cad.

21000 , Diyarbakır ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi Diyarbakır ilinde Karahasan mahallesi Diyarbakır Cad. adresinde bulunmaktadır. Diyarbakır Lice Halis Toprak Vakfı Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4128612047 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Özgür Erdem Kusma isal ateş tedavisinde

  Bu kadar mukemmel bir doktor daha tanimadim.Son derece bilgili, guler yuzlu, ilgili ve saygin bir doktor.Ilcede Özgur beyin olmasi bizim icin cok buyuk bir şans ileryelen donemlerde kendisini en iyi özel hastanelerde görebiliriz ama böyle ilcelerde calisip insanlara yardim etmeniz, ilgilenmeniz daha guzel birsey. Hastayla yakından ilgileniyor en ufak sesini bile yükselttigini duymadim cok naif size nasil iltifat etsek azdır doktor bey iyi ki varsiniz kizimizin tedavi surecinde merkezdeki ozel doktorlardan bile daha cok ilgilenip tek tek kan tahlili sonuclarini yorumladiniz ilaclarini ozenle yazdiniz takip ettiniz insallah baska yerler de de karsilasiriz . Iyi ki varsiniz .

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar