Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al

Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve do... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Eskişehir ilinde Hoşnutiye mahallesi Ahmet Kanatlı Cad.n4 adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222242001 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

  Hoşnutiye Mah. Ahmet Kanatlı Cad.N4

  Eskişehir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gürsel Yiğitarslan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • 2 hafta önce acil hasta olarak yakın arkadaşımı götürdüm Gürsel Bey nöbetci doktordu. Acil ameliyata alınması gerekiyordu saolsun çok ilgilendi ameliyat öncesinde ve sonrasında çok ilgilendi Gürsel bey. Şuandada durumu çok iyi ben muayene olmadım ama sürekli yanında olduğum için gördüm bütün hastalarına çok özen gösteriyor. Teşekkür ederiz kendisine.


 • Nedim Kavak

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • P

   Yaptığı işi severek yapan çok ilgili dikkatli bir doktordur.Oğlumuz doğduğundan beri tavsiye üzerine ona gidiyoruz.Sorduğumuz sorulara bıkmadan cevap veriyor.Güler yüzlü ve çocuklarla çok ilgili.çok memnunuz doktorumuzdan...acilde ki dokrorlar bize ilaç verip gönderirken nedim kavak oģlumuza iğnesiz geçmez dedi ve dogru ilaclar vererek oglumuzu iyilestirdi.Gerek gördüğünde yatış yapar.Bi an önce göndereyim gibi bir davranışı yok..ailece sizi çok seviyoruz sevgiler... :)

  • Çok çok iyi başarılı her gittiğimde ilgilenen yardımcı olan özellikle astım ve bronşitte harika tedavi eden kısaca mükemmel biri :) Nedim beyden önce özeline sıkça gittiyimbir doktorun ne ilaç ları nede tedavisi işe yaradı oğlumu 2sene buhar makinesiyle yaşattıl ONDAN SONRA TAVSİYE ÜSTÜNE .NEDİM BEYLE TANIŞTIM HAYATIMIZ KURTULDU ÖNCE MAKİNEDEN KURTARDI SONRADA HASTALIKTAN BURDAN HERKESE TAVSİYE EDERİM ALLAH ONDAN BİN KERE RAZI OLSUN AİLECEK ÇOK SEVİYORUZ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at