Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al

Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve do... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, bulunmaktadır. Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Eskişehir ilinde Hoşnutiye mahallesi Ahmet Kanatlı Cad.n4 adresinde bulunmaktadır. Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2222242001 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Eskişehir Zübeyde Hanım Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

  Hoşnutiye Mah. Ahmet Kanatlı Cad.N4

  Eskişehir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gürsel Yiğitarslan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • 2 hafta önce acil hasta olarak yakın arkadaşımı götürdüm Gürsel Bey nöbetci doktordu. Acil ameliyata alınması gerekiyordu saolsun çok ilgilendi ameliyat öncesinde ve sonrasında çok ilgilendi Gürsel bey. Şuandada durumu çok iyi ben muayene olmadım ama sürekli yanında olduğum için gördüm bütün hastalarına çok özen gösteriyor. Teşekkür ederiz kendisine.


 • Nedim Kavak

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • E
   Yer: başka bir yerHizmet: çocuk muayene

   Insan ilişkilerinde cok başarılı iletisim becerileri yüksek alanında cok yeterli ve bilgili bir doktor. Oglumla ve bütün çocuklarla muhtesem ilgili. Iyi ki varsın Nedim Kavak

  • P

   Yaptığı işi severek yapan çok ilgili dikkatli bir doktordur.Oğlumuz doğduğundan beri tavsiye üzerine ona gidiyoruz.Sorduğumuz sorulara bıkmadan cevap veriyor.Güler yüzlü ve çocuklarla çok ilgili.çok memnunuz doktorumuzdan...acilde ki dokrorlar bize ilaç verip gönderirken nedim kavak oģlumuza iğnesiz geçmez dedi ve dogru ilaclar vererek oglumuzu iyilestirdi.Gerek gördüğünde yatış yapar.Bi an önce göndereyim gibi bir davranışı yok..ailece sizi çok seviyoruz sevgiler... :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at