Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel Farabi Hastanesi'nde 120 hasta yatağı, 4 adet ameliyathane, 29 poliklinik yer almaktadır. 10 bin 500 metrekarelik bir alana kurulmuş olan Özel Farabi Hastanesi'nin 200 aracın yer alabileceği bir otoparkı bulunmaktadır. Görüntüleme merkezinde MR, direkt röntgen, mamografi, tomografi, koroner anjiyografi, dört boyutlu ultrasonografi gibi cihazlar yer almaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Farabi Hastanesi
Kosova Mahallesi Veysel Karani Caddesi Ebru Sokak No: 14, Selçuklu 42250
Farabi Hastanesi logo
Sigortalar
Güneş Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Anadolu Sigorta, ... Ethica Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Allianz Sigorta, Generali Sigorta, Mapfre Sigorta, Sompo Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Unico Sigorta, Türkiye Sigorta, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (465)

Genel skor

  D
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Fatih Yağbasan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Fatih bey ile hamileliğimin 36. Haftasında tanıştık doğuma kadar olan süreçte ilgi alakası ve bilgisi ile bizi fazlasıyla memnun etti 40 haftalık olduğumda normal doğum isteğim üzerine hastaneye yatışım gerçekleşti ve suni sancı ile doğumun gelmesi beklendi bu süreçte fatih bey kendisi gelip kontrol edip ayrıca saat başı ebeleri arayıp durumun hakkında bilgi edindi açılmam olamdığı işin normal doğum gerçekleşmedi fatih bey bana detaylı bir şekilde anlatarak ilerleyişi planladık ve 21 mayıs 2024 de doğum gerçekleşti gerçekten bu süreçte iyiki de doktorum fatih bey diyorum doğum öncesi doğum zamanı hatta doğum sonrası yattığım günlerde de ilgi alakasını hiç eksik etmedi gerçekten bundan sonrası için başka doktor arayışım olamaz rahatlıkla tavsiye ederim

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ülker Yiğit Aksoy Çocuk Hastalıkları

  Çocuğumun uzun süredir geçmeyen demir eksikliği anemisi uyguladığı tedavi sayesinde geçti. Çocuğumda oluşan iştahsızlık soluk benizlilik tameman geçti.

  S
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ülker Yiğit Aksoy Randevu

  Kuzenimde olan sık sık ateşlenmeleri akut tonsillit sebebiyle herkesin süregelen bir tedavi verip kontrol altına alınamayan ateşini Ülker hanım kontrolünü sağladı bilgisi ve deneyimi çocuğa yaklaşımı çok güzel kendisine minnettarız

  H
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ülker Yiğit Aksoy Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Çocuğumun geçmeyen kabızlığı mevcuttu cok doktora gitmemize rağmen çözüm bulamamıştık çok doktora başvurduk.tavsiye üzerine Ülker doktor hanıma muayene olduk yaptığı tetkikler sonrasında diyet planlaması,bı takım tedaviler uyguladık çocuğumun bazı gıdalara alerji olduğunu söyledi şuanda çocuğumun kabızlığı tamamen geriledi hala Ülker doktor hanımda takipteyiz.

  F
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ülker Yiğit Aksoy Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  7 aylık bebeğim huzursuzluk vücudunda geçmeyen kızarıklıklar nedeniyle goturmedigim Dr.kalmamisti.Bir arkadaşımın önerisi üzerine Ülker hanıma başvurduk.allerji testi yapıldı.Süt ve yumurta saptandı.Ulker hanımın belirlediği şekilde diyete baslandik.Ve sonrasında bebeğimin huzursuzlugu dokuntuleri tamamen rahatladı.Hala Dr.hanima kontrollere gidiyoruz.iyiki Ülker hanımla tanışmışız.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Fatih Yağbasan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Fatih Hocamla gebeliğimin 5. Ayında tanıştık. Keşke en başından itibaren yollarımız kesişseymiş dedim. Ultrasonda bebeği uzun uzun incelemesi, aklımıza takılan her soruya açıklayıcı bir şekilde cevap vermesi, güler yüzlü olması, isteklerimizi önemsemesi, doğumumuzu planlaması bizim için çok kıymetliydi. Onun sayesinde son 4 ayımı gönül rahatlığıyla geçirdim. Bir doktordan daha öte, bir abi bir arkadaş oldu bizlere. Tanıdığım herkese kendisini tavsiye ediyorum. Burası aracılığıyla da tanımadıklarına da ulaşmak istedim. Eğer bir doktor arayışında iseniz o kesinlikle Fatih Hocadır asla pişman olmasınız canı gönülden tavsiye.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Refika Selimoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Bir kadının en büyük travmalarıdır, korkusudur doğum ve kadın doğum doktorları ama Refika hocam sayesinde benim doğum konusunda asla korkum yok hatta tek korkum Refika hoca izinli olursa ne yaparım 2.doğumumda. O kadar nazik o kadar ilgili ki doğumum sırasında bile attığı her adımda beni bilgilendirip sakinlestirdi. Kolları koparcasına gayret gösterdi ben pes edecekken o pes etmedi onun gayreti sayesinde 15 dk da bebeğime sorunsuzca kavuştum. Hakkını asla ödenmeyecek çok kıymetli bir doktor hatta doktordan çok daha öte.

  Ş
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Mehmet Arazi Diz Protezleri

  Mayıs /2023 de babam artık yürüyemiyordu ve ağrıdan uyuyamıyordu. iki dizdede ileri düzeyde hasar olduğu, dizdeki liflerin koptuğu ve sinirlere baskı yaptığı için ağrı çektiğini anlattı. İki dizinde protez takılması gerektiğini söyledi. Doktorumuzun Güler yüzlü samimi yaklaşımını babamı çok etkiledi. ilk dizini mayıs sonunda ikinci dizinide Aralık /2023 ameliyat olduk. İki ameliyatında da haftasında yürümeye başladı ve herhangi bir fizik tedaviye ihtiyacımız olmadı. Siz babamın mucizesi oldunuz......

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ülker Yiğit Aksoy Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Ülker hanıma çocuğumun geçmeyen dirençli ateşleri için başvurduk. Yapılan detaylı tetkik sonrasında Ülker Hanım ın önerileri doğrultusunda tedaviyi tamamladık Detaylı açıklamaları ve gereksiz ilaç kullanmadan daha çok beslenme önerileri doğrultusunda sık hastalanmalarımız belirgin azaldı. Ayrıca alerji açısından birtakım ilaçlar kullandık ve sürekli kullandığımız antibiyotik sayımız belirgin azaldı. Hala takibindeyiz Ülker Hanım in ve çocuk hekimi arayan hastalara önerlrim

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Refika Selimoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlk doğumum çok zor olduğu için çok korkuyordum en çokta dikişten korkuyordum ve Refika hoca bana dikişsiz ve beş dakika gibi kısa bir süre de doğum yaptırdı pozitifliği beni yönlendirmesi o kadar mükemmeldi ki bütün korkumu aldı.10 çocuk daha dogurmam yine refika hocayla dogururdum.iyi ki tanıdım iyi ki dogumumu onunla yaptım

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Farabi Hastanesi, Selçuklu şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Farabi Hastanesi, Selçuklu şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Acil Tıp Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Kardiyolog, İç Hastalıkları Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Radyolog, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Biyokimya Uzmanı, Diş Hastalıkları Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Genel Cerrah, Psikolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Pratisyen Hekim, Ürolog, Alerji Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Nörolog, Mikrobiyolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı).
 • Farabi Hastanesi, toplam 534 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Astigmatik Keratotomi, Blefaroplasti, Blefarospazm Tedavisi, Botulinum Toksini Enjeksiyonu, Botulinum Toksini Tip A, Botulinum Toksini Tip B, Erg(Elektroretinografi), Fakik Göz İçi Lens, Fotorefraktif Keratektomi (Prk), Glokom Ameliyatı.
 • Hayır, şu anda Farabi Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Farabi Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Farabi Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Farabi Hastanesi adresi Kosova Mahallesi Veysel Karani Caddesi Ebru Sokak No: 14 Selçuklu şeklindedir.