Hakkımızda

Adres bilgisi

Farabi Hastanesi

Kosova Mahallesi Veysel Karani Caddesi Ebru Sokak No: 14

42250, Selçuklu,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Farabi Hastanesi'nde 120 hasta yatağı, 4 adet ameliyathane, 29 poliklinik yer almaktadır. 10 bin 500 metrekarelik bir alana kurulmuş olan Özel Farabi Hastanesi'nin 200 aracın yer alabileceği bir otoparkı bulunmaktadır. Görüntüleme merkezinde MR, direkt röntgen, mamografi, tomografi, koroner anjiyografi, dört boyutlu ultrasonografi gibi cihazlar yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mustafa Kunduz

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • S

   doktor MUSTAFA KUNDUZ işinde gayet profesyonel ve sağlık hizmetinin gereği olarak ve malesef kendisinden yaşça ve kıdemce daha üstün olmasına karsılık hastayla ilgilenmeyen bircok profesörden cok daha yetenekli hekimlik mesleğinin hakkını veren işinde ehil hastayla gerçekten ilgilenen sorumluluğunun bilincinde duyarlı bir hekim bu yüzden onu kutluyorum ve diğer hekimlerin de ondan feyiz almalarını diliyorum saygılarımla..


 • Yasemin Tüfek Büyükcan

  Göğüs Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Z

   ablam azize gökçebaya göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyor ve mesleyinizde başarılar diliyorum. zakir özel.

  • Z

   iyi bir insan ve aynı zamanda iyi bir hekim..!!!


 • Sezgin Şimşek

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • Konum: Farabi HastanesiHizmet: Batık Tırnak Tedavisi

   doktorum cok iyi konyada tırnak batması olanlar varsa kesinlikle sezgin şimşeke gelmelerini tercih ederim özel konya farabi hastanesinde yürümekte koşmakta futbol oynamakta zorluk cekiyordum tırnak batması vardı 2 ayagımda da cok zordu gercekten cok şükür gecti sezgin bey sagolsun

  • 13 mart 2011 tarihinde diz ağrısı şikayeti sonucu farabi hastanesinde m.arazi beye muayeneye gittim beni sezgin bey muayene etti aşınmaların neticesi Ameliyat gerekir isterseniz haftaya ameliyat edelim isterdeniz yarın bir hastam gelemiyecek yerine alabilirim dedi. Ben de ani kararla yarın olur dedim neticede Ameliyat oldum.2 gün hastanede yattım bir ay istirahat sonunda normal yürümeye başladım beş sene dolacak Çok iyiyim Kendisine teşekkür ederim Kazim ÇİÇEK 16/01/2016

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Yusuf Aksoy

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • V

   Ben motor kazası gecirdim devlet hastanesinde pilatin taktılar ve yanlış kısa pilatin takmışlar ayagıma ve ayagım topalıyor du 3.4 ay oldu topalama devam ediyordu ve akrabamız yusuf aksoyu önerdi ve gitik doktorumuz çok güler yüzlüydü çok iyi bi insan dı pilatini alıp yenisini takıcaz dedi ve hiç korkutmadı ve eski pilatini alıp yenisini taktılar ve sonra doktorumuz 1 hafta içinde beni ayaga kaldırdı amaliyat çok başarılı geçmişti allah rozalsun ve şimdi çok iyiyim.

  • Babamın ayağında 40 yıl önce yerleştirilen platinden dolayı MR cihazına giremiyorduk, değişik doktorlarda yaptırdığımız muayenelerde uzun Zaman ayakta kalan platinde kaynama olacağı ameliyatın riskli ve zor bir ameliyat olduğunu belirttiler, bir kaç arkadaşımdan yusuf hocamızın tecrübeli bir ortopedi uzmanı olduğunu öğrendik ve muayene olduk gerek muayenemizde gerek ameliyat öncesi gerek sonrası oldukta aydınlatıcı bilgiler alarak ameliyatımızı olduk ve ertesi gün yürüyerek taburcu olduk doktorumuza ve Ekibine yürekten teşekkür ederiz

   H.ÖZÇÖLMEKCi

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Akın Yolaş

  Üroloji, Op. Dr.

  • M
   Konum: başka bir yerHizmet: Uv darlığı

   2010 yılında Meram araştırmada böbrek darlığından ameliyat oldum. İlk ameliyatımdı çok korkuyordum, Akın hocadan önce 5doktor dolaştım, en güvenilir ve samimi Akın hocayı gördüm, ötekiler ağzının içinden konuşurken Akın hocam ameliyatı çizerek anlattı, kendisinden Allah razı olsun

  • N

   5 star doctor! I like that he listens to you attentively, TAKES NOTES, prescribes the right treatment. Very kind and warm attitude!

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Ufuk Özergin

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Doç. Dr.

  • Konum: Farabi HastanesiHizmet: EŞİMİN RAHATSIZLIĞI

   Eşimin aniden rahatsızlanması nedeniyle acil gittik farabi hastanesine ,hastane personeline ve doktorlarına en içten duygularımla teşekkür ediyorum.Bypas ameliyatı yapıldı eşime Özelliklede Ufuk hocamın ilgisi bizimle bilgi paylaşımı bizi çok memnun etti.Rabbim kimseyi hasta etmesin ama öyle bir durum olduğunda da güvenle gidilecek doktordur.Kendisine her zaman duacıyız.

  • R
   Konum: Farabi HastanesiHizmet: kalp bypass ameliyatı

   ben iki ay önce kontrol amaçlı farabi hastanesine başvurdum üç damarımın yüde yüz kapalı olduğu tespit edildi açık kalp ameliyatı önerildi kararımı verdim ve iki ay öncede ameliyat oldum çok çok memnunum allaha şükür çok iyiyim başta cevat hocama ufuk hocama ve bütğn ekibine çok çok teşekkür ederim servis çalışanlarına ayrıca teşekkür ederim hepsi çok iyiler başarıların devamını dilerim .ramazan şimşek

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Beril Yavuz

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Z
   Konum: Farabi Hastanesi

   İyi bir çocuk doktoru var mı diye arayıpta yorumlarda dolaşanlar varsa bence hiç
   düşünmesinler. Ben 2015 yılından beri daha iyi tanı koyan tedavi uygulayan bir doktora rastlamadım. Detaylı muayene artı bide anne babayı detaylı bilgilendirme yönünden de çok memnunuz. İlaçların dozunu kiloya göre hesaplayıp karşılaşabileceğiniz durumlara kadar anlatıyor kendisi...

  • Merhaba Beril hanım o kadar çocuk doktoruna gittim sizin gibi hiç güzel ilgilenen olmadı..ilginiz güler yüzlülugünüz için çok teşekkür ederiz .

  Tüm görüşlere (11) göz at


 • Hayati Arık

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • G
   Konum: Farabi HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

   annem ve babamın gözlerinde çok fazla görme kaybı vardı önce annemi sonra babamı katarakt ameliyatı yaptırdık Hayati hocama. Ameliyat öncesi telkinleri ve ameliyat sonrası ilgisi ile bizleri çok memnun etti. herkese tavsiye edebileceğim bir doktor.

  • A
   Konum: Farabi HastanesiHizmet: Katarakt Ameliyatı

   İnternette bu sitede hasta memnuyetlerini okudum.Babam için iki gözünü muayene etti.Ameliyat oldu.İyi oldu

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Mehmet Bardakçı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • B
   Konum: Farabi HastanesiHizmet: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

   Mehmet hocam gerçekten çok iyi bir doktor. Ilk gebeligim ve sürekli soru soruyorum endişelerimi resmen beraber aştık diyebilirim. Çok iyi bir insan kendisi. Sanki kadın doğum uzmanı değil psikoloğ aynı zamanda öyle güzel konuşur dinler ki sizi. Biz çok memnun kaldik. Babanızla da oldukça ilgili kizimizi inşallah kulağımıza sagliklica alacağız. Başka bir dr önermem cok baktım araştırdım ama ilk günden beri mehmet hocamin bilgisine güvendim. Msjlarima anında cevap verir. Endiselerimi giderir. Bebek konusunda Sonsuz güven duyacaginiz tek adres! Farabi hastanesi Mehmet Bardakçı hocamizdir.

  • S

   Güleryüzlü,çok ilgilendi benimle.Çok bilgili,yanındaki sekreterden de çok memnun kaldım.Ablam doğum yaptı,memnun kaldığı için ben de gittim.Ben adet düzensizliği için tercih ettim.Tedavim yeni başladı.İlerleyen süreçlerde de gidebileceğim bir doktor.

  Tüm görüşlere (35) göz at


 • Murat Sakallı

  Kardiyoloji, Uzm. Dr.

  • G
   Konum: Farabi HastanesiHizmet: Randevu

   annemde yıllardır süregelen mitral kapakçık büyümesi ve bunun verdiği daralma çarpıntı gibi şikayetler vardı.haplara mahkum ama buna rağmen net bir rahatlaması yoktu. Murat Sakallı hocamıza getirdik ve tetkikler ve hasta hikayesini sabırla dinleyerek tedaviye başladı. şükürler olsun annem artık çok düzenli giden tansiyon ve tekrar etmeyen düzen altına alınan çarpıntılardan kurtuldu. teşekkür ederiz Murat hocam.

  • Çok İlgili ve bir o kadar sıcakkanlı :) Karşılaştığım en iyi doktorlardan bir tanesi.. Allah sizden razı olsun hocam :)

  Tüm görüşlere (10) göz at


İlgili aramalar