Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi kadrosunda 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beslenme uzmanı uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi Kocaeli ilinde Sultanorhan mahallesi İlyasbey Cad.no:38 adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (114)

Genel skor

  T
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Zinnet Tüzünalp Diğer

  Çok memnun kaldık kendisinden ilgisi alakası herşey mükemmeldi. Oğlumun gözleri bozuktu gözlük kararı için son kontrol randevusda zinnet hanımı tercih ettik çokta memnun kaldık.

  Y
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Tansel Mutlu Diğer

  Hastalarına olan ilgi,alaka mükemmel
  kolumdan rahatsızdım bir türlü sıkıntım bitmiyordu.Tansel mutlu hocamız ile tanıştıktan sonra sıkıntım giderildi çok şükür.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Tansel Mutlu Diğer

  Annemin ayak baş parmağında kireçlenme vardı ameliyatı başarıyla sonlandırdı ve sonrasında ilgilendi.Ben kendim içinde şiddetli ayak eklem agrisi icin gittim herşey icin tesekkurler ilgili ve bilgili bir Doktorumuz..

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Tansel Mutlu Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Tansel Hoca ile yollarımız bileğimdeki parçalı kırık sorunu nedeniyle kesişti ve Ortopedik tedavi sürecim için platin takılması durumu oluştu. Bu süreçte, kendisinin mesleki teknik deneyimi ve beni en doğru yöntem ve methodlar ile detaylı şekilde bilgilendirmesi sayesinde başarılı bir ameliyat geçirmeme vesile oldu. Ameliyatım sonrasındaki tedavi sürecim boyunca hareket kabiliyetimdeki kısıtlardan dolayı, fiziki kontrollerim dışında da uzaktan sağladığı yakın destek ile birlikte iyileşme sürecimde bana çok yardımcı oldu. Tansel Hocamın tüm süreç boyunca olan hassasiyeti ve desteği için kendisine müteşekkirim.

  C
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Kaba Böbrek Kanseri Laparoskopik (Kapalı) Ameliyatları

  Mehmet hocaya annemin böbrek kisti hakkında bilgi almak için gitmiştik kendisinin tutumu, hastalık ve yapılabilecek operasyonlarla alakalı bilgilendirmesi, her türlü konuyu en ince detayına kadar güzelce anlatıp insanı rahatlatmasının yanına bir de kendi deneyimleriyle konu hakkında bilgilendirmesi kusursuzdu. Kendisine ameliyat sürecinde her zaman rahatça ulaşabildik. Kendisi zaten sürekli gelip kontrol ediyordu. Devlet hastanesinde minimum 4 5 gün yatarsın denilen ameliyat için 2.gün öğlen vakti Mehmet hoca sayesinde hastaneden çıktık. Ziyarete gelen yakınlarımız anneme hiç ameliyatlı gibi değilsin diyordu. Yani anlayacağınız kusursuz bir operasyon ve kusursuz bir hasta bakımıydı. Kendisinden Allah razı olsun.

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Kaba Böbrek Taşı

  Mehmet Bey iyi bir doktor. Böbrek taşı ameliyatımı yaptı. Tedavi detayını da benimle paylaştı. O dönem ilgilendi memnun kaldım. Tavsiye ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Sezer Diğer

  Mustafa beyin hizmet verdiği kurumu daha önce tanıdığım için yine bu hastaneyi tercih ettim, bel fıtığı şikayeti ile kendisine muayene olduk hiç memnun kalmadık tavsiye etmiyorum

  N
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Hızır Kılıçarslan Diğer

  Bilgisi,donanımı ve hastayla saygın iletişimini tebrik ediyorum.Yaklaşık 1 haftadır bademciklerimden rahatsızdım, yemek yiyemiyor su bile içemiyordum diğer hastanelerde bulamadığım çözümü tek seferde küçük bir operasyonla acısız ağrısız şekilde tedavi etti.Hastasına saygılı,disiplinli,donanımlı ve işine hakim. Gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz bir doktor çok teşekkür ediyorum saygılar.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Koray Özbay Doğum

  Doktorumuz Koray Özbay Bey harika bir doktor. Daha önce eşim düşük yaptığında eşimin kürtajını başarılı bir şekilde yapmıştı. Bugün de ikiz bebeklerimizin dünyaya gelmesine vesile oldu. Ameliyattan sonra bizleri defalarca ziyaret etti , ilgilendi. Kendisi başarısının dışında çok sakin o sakinliği size de yansıyor. Çok nazik , sevecen şu ana kadar tanıdığım en iyi doktorlardan biri. Gerçekten hem muayenelerimizde hem ameliyatımızda ziyadesiyle memnun kaldık.

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Tansel Mutlu Diğer

  Kuru yük gemilerinde çalışıyorum ufak bir iş kazası sonucu parmağımda bir problem oluştu İspanya taragona limanında doktora gittim filim çekildi ve kırık olmadığı söylenip beni gönderdiler.Tansel hocamın numarasını buldum ve whatsaptan iletişime geçtim sağolsun hemen terettütsüz egosuz kibar bi şekilde hastası olmamama rağmen ilgilendi ve uygulamam gereken tedaviyi bana söyledi.Atatürk’ün söylediği bir cümle beni Türk doktorlarına emanet edin çok doğru Avrupalı doktor ayağına kadar gidip ücretini ödediğim halde teşhis koyup tedavi uygulamadı.sağolsunTansel hocam hemen ilgilendi ve yapmam gerekenleri bana anlattı.Çok teşekkürler Tansel Mutlu hocam iyiki varsınız.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Sultanorhan Mah. İlyasbey Cad. No:38, Kocaeli 41400 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Ergo Sigorta, ... Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, SGK Tüm sigortaları göster
İlgili aramalar