İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Yeldeğirmeni Semt Polikliniği

(2 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Yeldeğirmeni Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Araştır... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Yeldeğirmeni Semt Polikliniği

Talimhane Sokak No:2

34714 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Yeldeğirmeni Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Yeldeğirmeni Semt Polikliniği İstanbul ilinde Talimhane sokakno:2 adresinde bulunmaktadır. İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Araştırma Hastanesi Yeldeğirmeni Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2163492554 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ayşegül Verim Diğer

  Cocukluğumdan beri çektiğim bademcik problemi ileriki hayatımda yani şuanki durumda çok fazla hayatımı etkilre olmuştu akabinde kilo almamla oluşan uyku apnesi problemide shem sağlığımı hemde iş hayatımı etkiliyordu. Araba kullanmaya bile korkuyordum.

  Çok doktor gezdim ne yazıkki tam tedavi bulamadım hepsinin söylediği hayatının bir noktasında buna alışmam gerektiğiydi. Sonra bir tavsiye ile Ayşegül hocam'ı duydum Numunede kendisi ve emin olun o kadar yoğunluk içerisinde bana zaman ayırıp gün berlirleyip yaptığı kusurusz ameliyat ile hayatımı değiştirdi.

  Allah kimsenin başın uyku apnesi problemi vermesin. Ama bir şekidle bulaştıysa ve sizde de bu problem varsa korkmayın çözümü tam olarak burada. Ayşegül hocaya mutlaka gözükün.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ayşegül Verim Diğer

  1 yıl önce ameliyat ettiğiniz annem , şiddetli ağrıları ve morluklar sebebi geldiğinde sürecin normal olduğunu söyleyip herhangi bir müdahalede bulunmadınız. Bu süreçte nefes darlığı çeken annem çeşitli doktorlara da gitti ve sorunlu geçen ameliyatlara 1 yıldan önce müdahale edilemeyeceğini söylediler ve ameliyatın 10 saat sürdüğünü duyan doktorlar ikinci ameliyat için risk almak istemediler... neticesinde ağrıları ve tıkanıkları devam eden annem bugün burnunun ucunda gördüğü beyaz şeyi çekince içerden sargı bezi çıktı... sesimizi duyan sorumlu kişiler var ise görsellerini ulaştırabilirim çıkan sargı bezlerinin ... Ve içeride devamının da olduğunu düşünüyoruz ...

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar