Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1Bağcılar

34214 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Erkan Soylu Diğer

  Merhabalar, ben İstanbul’da yaşamıyorum fakat yaşadığım şehirdeki burun estetiği yapan doktorları es geçip güzel ve doğal burunların efendisi Hocam Erkan Hoca’ya gittim. Aslında tavsiye referans da yoktu. Allah çıkarttı karşıma diyelim. Sonrasında ise kalın derili, yağlı cildim olmasına rağmen hocam “zor bir burun ama bana zor değil” deyip güzel bir burun yaptı. Herkes soruyor, beğenmeyen bir Allah kulu olmadı. Hatta geçen gün botoks, dolgu vb için gittiğim cildiye hekimi önce burnumu sordu sonra hekimimin adını. Sonra baktım takibe almışKontrolde rötuş sırasında iğneyi sokarken zorlanınca ve ben acıdan zıplayınca ne kadar kalın derilisiniz valla doktorunuz iyi yapmış burnunuzu dedi. Allah esirgesin başka bir yere gitseydim halim ne olurdu. Erkan Hoca markadır bilen bilir.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Selim Kocabora Diğer

  Kız kardeşimin 25 sene önce takılan merceği gözün arka kısmına düştü. Hocamız başarılı şekilde eski merceği çıkardı ve yeni dikişli merceği taktı. Hastasını düzenli olarak kontrol eden, ameliyat sonrası hastayı boş vermeyen işinin profesörü.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Duygu Işıl Gencer Diğer

  Duygu hanım harika bir doktor. Hamilelikte başka bir doktora gidiyordum ve doktorum gece olunca doğuma gelmeyecekti. Benimde sancılarım gece geldi ve nöbetci doktor olarak Duygu hanıma denk geldim gece boyunca ilgisi alakası harikaydı ve doğum anına kadar pozitif enerjisini hiç kaybetmedi beni hep destekledi bi anne gbi yanımda oldu ve 15 dk içinde bebeğimi elime verdiKeşke daha önceden tanışsaymısız dedim bilseydim hamileliğim boyunca da duygu hanıma giderdim. doğum sonrasında da ilgisi hep sürdü mesajıma aramalarıma hep olumlu dönüş yaptı.Her muayenede güleryüzü ilgisi hiç eksik olmadı. Gerçekten işini severek yapan nadir insanlardan her zaman pozitif ve o pozitiflik sizede yansıyor doktordan hep mutlu bir şekilde ayrılıyorum


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yaşar Özdenkaya Diğer

  Sayın Yaşar Hocam, 18 Temmuz 2022 tarihinde Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde Laparoskopik Kolesistektomi ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat öncesindeki muayene sürecimde ameliyatın gerekliliği hakkında detaylı açıklamalar yaptı. Ameliyat olmamam durumunda karşılaşabileceğim sıkıntıları tek tek anlatmak ile birlikte ameliyat sürecinde oluşabilecek olası risklerin ve çözüm yöntemlerini de açıklayarak kafamda oluşabilecek tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıp ameliyat olmaya karar vermemi kolaylaştırdı.
  Ameliyat sürecim herhangi bir sorunla karşılaşılmadan, 1 saati bile bulmayan çok kısa bir sürede gerçekleştirildi. Yaşar Hocam ameliyat bitiminden taburcu olmama kadar geçen 24 saatlik süre boyunca 5 kez ziyaretime gelerek beni süreç ile ilgili olarak sürekli bilgilendirdi, durumumu sordu, ağrılarım için gerekli müdahalelerin en hızlı şekilde yapılmasını sağladı. Hem kendisinin hem de yatışım esnasında mesaide bulunan hemşirelerin ve hasta bakıcıların ilgi alaka ve güler yüzlü yaklaşımından dolayı süreçten çok memnun kaldım. Hastanede tabiri caiz ise prenses gibi bakıldım ve ilgilenildim. Başta Yaşar Hocam olmak üzere tüm ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Erkan Soylu Diğer

  ameliyatımın 2. ayından merhaba! benim hikayemde travma yaratacak büyüklükte bir burun ve bunun yanında mükemmeliyetçi bir bakış açısı var maalesef :( bu yüzden hocamızı çok araştırdım çok fazla inceledim ve en sonunda karar verdim. Karar vermemde ki en büyük etkenlerden biri de chek up için gittiğim medipol mega hastanesi çalışan kızların genellikle burunlarının ameliyatlı olması ve beğendiğim burunların hocamıza ait olması bana daha da güven verdi. istediğim burnu yakından görmek gibisi var mı :) Randevu aldım hocamızla tanıştım yapabileceklerini ve yapılamayacakları anlattı. bence en önemli kısım yapılamayacakları anlatmasıydı bazen her görüntünün kendimize yakışacagını düsünerek olmayacak hayaller kurabiliyoruz. o rüyadan öncelikle uyandırıyor söylemeliyim. bu onun bu işi gercekten çok iyi bidiğini gösteriyor ki bunu ameliyat olduktan sonra ilk ayında daha iyi anlıyorsun doğal ve o kadar güzel bir burun yaptı ki evet ben bunu hayal edemezdim diyorsun. ancak bu olurmuş bana diyorsun... tüm samimiyetimle söylüyorum herşey ama herşey mükemmeldi. Hastanenin konumu , konforu , çalışanları , hocamızın asistanları ilgisi alakası hiç bir şey
  ile ilgili sorun yaşamadım ve en önemlisi geri dönüşler çok hızlı ki zaten bizzat ERKAN hoca whatsap ile kendi iletişim kurup cevap veriyor. yani bu süreçte aklınıza gelebilecek tüm konforu yaşadığıma inanıyorum. azıcık bile tereddütünüz varsa bunu yaşamayın ve sizde benim gibi İYİ Kİ , İYİ Kİ ERKAN HOCA diyin ... Buradan kendisine bu şekilde tekrardan teşekkür etmiş olmak isterim iyi ki siz hocam :) saygılar selamlar benden.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nuri Okkabaz Diğer

  Nuri bey, konusunda bu ülkenin sahip olduğu en değerli hocalarımızdan biridir. Hastasına olan müthiş pozitif yaklaşımı, takibi, bilimsel donanımı üst düzey. Ben şahsen kendisinin çok daha iyi yerlere geleceğine, hatta Uluslararası platformlarda dahi isim yapacağına inanıyorum. Rabbim kendisini önce ailesine sonrada hastalarına bağışlasın. Saygılarımla.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Muhammed Fatih Evcimik Burun Estetiği

  Muhammed Fatih hocama 5 yıl kadar önce kbb muayenesi için gitmiştim sonra ki süreçte burun estetiği olmaya karar verdim ve başka doktor aramaya gerek duymadım 5yıl sonra yeniden Fatih hocamın kapısını çaldımgözünüz kapalı güvenebilirsiniz ameliyat sonrası ağrısız rahat bir süreç geçiriyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Celal Akdeniz Diğer

  Allah razı olsun hocam. Oğlumun anjiyosu ablasyon işleminde gösterdiğiniz çaba ve açıklamalarınız için herşeyi şeffaf bir şekilde anlatıp bizleri rahatlattığınız için ve herşey den önemlisi tüm çocukları kendi çocuğunuz yerine koyarak gösterdiğiniz insaniyetiz için, herşey için teşekkür ederiz. İyiki varsınız. (Daha önce yazdığımdan beri 1.5 sene geçti.2.kez ablasyon işlemi yapıldı. Zor olmasına rağmen Oğlumun ablasyonunu çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdiniz. Hayatta olduğum müddetçe dualarım sizinle)


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nuri Okkabaz Mide Kanseri Ameliyatı

  Anneme yapılan endoskopi sonucu mide ca olduğunu öğrendik kendimizce yaptığımız araştırmalar sonucu Nuri hocayla tanıştık kendisinin ilgisi ve iletişimi ile bize ameliyatın ve kemoterapinin detaylarını o kadar net bir şekilde anlattıki hiçbir şüphemiz kalmadan kendisine annemi gönül rahatlığıyla emanet ettik. Yaşadığımız tüm sıkıntılarda hep bizimle birlikte ve yanımızdaydı. Ameliyatımız ve tedavimiz başarılı bir şekilde sonuçlandı Nuri hocamızın sayesinde. süreç içerisinde doktorumuza ne zaman ulaşmak istesek haftasonu veya geç saatlerde hep bizimle iletişim halinde olup bizleri bilgilendirdi yardımcı oldu destek oldu bu zorlu süreçte bizlere doktordan çok daha fazlası oldu. Alanındaki hakimiyetine bilgi birikimine şüphesiz inandığımız doktorumuz iyi ki sizinle tanışmışız. Karşılabileceğimiz en iyi cerrah olmasının yanı sıra iyi bir insan olması bizim şansımızdı. İyi ki siz Nuri hocam


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Nejat Akalan Beyin Anevrizması Onarımı

  Evladımın beyincikde tümör tespit edildikten sonra dünyam başıma yıkıldı Türkiye’nin en iyi beyin cerrahı kim diye araştırmalarım sonucu Nejat hocayla yollarımız kesişti sağolsun çok detaylı bir açıklama yaptı ve ameliyatımızı Allah’ın izni ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdi şuan tedavi görüyoruz hocam ne anlattıysa hepsi bir bir çıkıyor Allah ondan razı olsun ailem ve kendi adıma çok teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar