Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1Bağcılar

34214 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
281 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nuri Okkabaz Gastroenteroloji Cerrahisi Randevusu

  Saygıdeğer Doktorumuz ile 17 Haziran 2021 tarihinde bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Babamın durumu için daha önce görüştüğüm 4 DR bu ameliyatı yapmanın zor olduğunu belirttiler. Kendisi ile hem telefon hem de yüz yüze görüşmem sırasında GİST tümör ve ameliyatı yapabileceğini detaylarına kadar anlatarak beni rahatlattı ve o andan itibaren kendisine güvenim tam bir şekilde babamı emanet ettim. Pankreas koruyuculu cerrahi ile GİST tümörü ameliyatını gerçekleştirdi. Kendisine ben ve ailem çok minnettarız. Ne kadar teşekkür etsem az, kelimeler yetmez.
  Bu ve benzeri hastalıkla mücadele eden bir çok tanıdığım/tanımadığım kişilere tavsiye ediyorum. Nerede hasta varsa saygıdeğer DR'muz Nuri Okkabaz bey'e emanet edilebilirler
  Her şey için ben ve ailem adına çok ama ok teşekkür ederim.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Bilici Diğer

  2018 yılından beri annemde Mesane Ca ve Over Ca ile takibini sürdürdüğümüz hocamız...Alanında oldukça başarılı ve deneyimli olmasının yanında hastaya verdiği pozitif enerji birleşince hastalık süreci daha da atlatılabilir oluyor.Hasta ve ailesiyle dahi iletişimi oldukça etkindir.
  Bu hastalıkta en önemli şey önce "Başaracağına inanmaktır."
  Bunu doktorla birlikte yapabilmek çok büyük şans.Bizler çok şanslıydık.
  Umuyoruz herkes Ahmet Hoca gibi, önce insani duygularla yaklaşabilen,alanında aktif,güncel,donanımlı hocalarla karşılaşsın.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Erkan Soylu Diğer

  Erkan hoca burun ameliyatlarında kesinlikle nirvana.(özellikle de benim gibi eğri burunlarda). Öncelikle ben tip1 diyabetliyim ameliyat olmadan önce korkularım vardı, Erkan hocayla konuştuğumda şekerine dikkat ettiğin sürece hiçbir sıkıntının olmayacağını söyledi ve gerçekten de öyle oldu. Ameliyattan sonra doğal olarak biraz şişlik oldu, morluk ise yok denecek kadar az oldu 2 günde geçti. Ağrım hiç olmadı ağrı kesici dahi kullanmadım. Bunda doktorumun sihirli parmaklarının etkisi büyük.Çünkü çevremde ameliyat olanlara göre benim ameliyat sonrası sürecim çok kolay geçti. Sonuç ise doğal ve yüzüme yakışan bir burun oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Muhammed Fatih Evcimik Burun Estetiği

  Hem sağlık için hem de estetik amaçlı bir süredir doktor arayışındaydım. Fatih hoca ile bir tavsiye üzerine yollarımız kesişti. Estetik olarak endişeleri fazla olan bir hasta sayılabilirim, fakat fatih hocamın daha önceki ameliyatlarını gördüğümde ve hoca ile tanıştığımda doğru yere geldiğimi anlamıştım. Ameliyatı olduktan sonra kolay bir iyileşme sürecim oldu. Şu anda 17.günüm ve hala burnum şiş olmasına rağmen beni mutlu eden bir görünüme sahip. Teşekkür ediyorum


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gülseren Polat Diğer

  Bir kürtajdan sonra Sayenizde sağlıkla bebeğimi kucağıma alabildim. Rahatlatıcı konuşmalarınız ve her sorumuza içimizi rahatlacak şekilde cvp verdiğiniz zaman ayırdığınız ve desteğiniz için çok tşk ederim.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Zeki Şekerci Mikrocerrahi

  Yaklaşık 1 hafta önce (arteriovenöz malformasyon) AVM hastalığından dolayı ameliyat oldum.2014 yılında Gammaknife tedavisi olmuştum fakat tekrar ataklarım başladı ve tam olarak geçmediğini farkettik. Ataklarımdan sonra Prof. Dr. Zeki hocamla ameliyat kararı aldık. Ameliyatım çok çok iyi geçti ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Zeki hocamın kesinlikle ellerine sağlık. Kendi bilgisi ve uzmanlığı konusunda yorum yapmak haddim bile değil fakat insanlık olarak bugüne kadar gördüğüm en iyi kalpli doktor desem yanlış olmaz. Ameliyata girişimden ve sonrasında hastaneden ayrılıncaya kadar her şeyi sürekli açıkladı ve içim fazlasıyla rahat etti. Kesinlikle saygı ve sevgi duyulması gereken bir doktor. Her şey için teşekkür ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fatih Yüksel Diğer

  5 aylık oğlumu ilk defa fatih beye kontrole götürdük normalde diğer kontrollerinde ağlardı ama ilk defa fatih bey kontrol ederken ağlamadı çok ilgili açıklayacı bilgili mütevazi kibar bi doktor fatih beyden çok memnun kaldık ilgisi alakası için çok teşekkür ederiz


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Servet Erdal Adal Diğer

  Oğlum ege 20 günlükken hipotroid teshisi konuldu 6 yil biticek nerdeyse Erdal hocamizin takibindeyiz ve çok memnunuz.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ayşe Parlakgümüş Diğer

  Huriye Ayşe hocamız eşimin 4. ayından itibaren gebelik takibini ve kontrolünü çok güzel ve başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Sorduğumuz her soruya, aklımızın karıştığı her konuya sabırla açıklık getirdi. Önceliği uygun koşullarda ve durumda her zaman normal doğumdu fakat bizim durumumuz planlanandan farklı ilerlediği için sezaryen tercih etmek durumunda kaldık. Kendisi bizzat doğuma da katıldı ve çok şükür kızımızı sağlıkla kucağımıza aldık. Kendisini tüm çevreme öneriyorum ve önermeye de devam edeceğim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Halil Türkoğlu Diğer

  Hocamız 4 aylık bebeğimin ASD ve VSD onarım (kapama) ameliyatı yaptı ve 1 hafta içinde taburcu olup evimize geldik allah razı olsun önce allahın yardımı sonra hocamızın tecrübesi sayesinde bebeğimiz şuan çok sağlıklı. Oldukça duyarlı ve çok başarılı bir hekim binlerce kez allah razı olsun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar