Uzmanları gör

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Medipol Mega Hastaneler Kompleksi

Tem Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No: 1Bağcılar

34214 , İstanbul ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Vakıf Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
265 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Beytullah Çakal Kan Basıncı (Tansiyon) Ölçümü

  Annemin kalp rahatsizligi icin bir cok doktora goturdukten sonra Beytullah Cakal ile tanistik. Bu tanismadan sonra doktorumuz bizimle ozveriyle ilgilenerek annemin tedavisini en iyi sekilde ustlendi. Hocamiza cekinmeden aklinizdan gecen her soruyu sorabilirsiniz, her seyden once sizi dikkatle dinler ve sorulariniza cevap verir. Kendisine oncelikle insani yaklasimi ve ozveriyle calistigi icin cok tesekkur ederiz. Doktor arastiriyorsaniz gonul rahatligiyla gidebilirsiniz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Özcan Yıldız Diğer

  Özcan Bey ile tanışmamız meme kanseri sebebiyle olmuştur. Görülen hastalığımın erkek olmam nedeniyle teşhis konması zor olduğunu biliyorduk fakat korktuğumuz gibi olmadı Özcan Bey sayesinde erken teşhis konularak tedavim yapıldı ve kanseri atlattım. Kanseri atlattıgımdan bu yana 2 sene oldu ve normal yaşantıma devam ediyorum. Çok minnettarım


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Arzu Yıldırım Diğer

  Annem onkoloji hastası. Kalp kontrolü için arzu hanıma geldik. Kalbinin etrafında su biriktiğini söyledi ilaç tedavisi başladı. Birkac haftadır o ilaçları kullanıyor. Çok şükür baya toparladı. Nefesi de daha iyi. Önümüzdeki hafta kontrole yine arzu hanıma gideceğiz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Arzu Yıldırım Kardiyoloji Randevusu

  Kardeşimi böbrek nakil ameliyatı öncesi arzu hanıma gönderdiler. Kalp muayenesinde anormallikler çıktı. Arzu hanım kalp ameliyatı için başka bir doktor gönderdi. Ameliyatı çok iyi geçti. Şimdi kontrollere yine arzu hanıma geliyoruz. Yakında arzu hanım da onay verirse kardeşime böbrek nakli yapılacak.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Arzu Yıldırım Kardiyoloji Randevusu

  Annem yüksek tansiyon nedeniyle ilaç kullanıyor. Iki yıldır şikayeti yoktu. Geçen hafta fenalaşınca annemi acile götürdük. Kalp krizi geçirdiğini düşündük. O gece nöbetçi doktor olan arzu hanım annemle çok ilgilendi. Gereken tetkikleri yaptırdı. Ayrıntılı testler sonucu kalp krizi olmadığını yüksek tansiyona bağlı kötüleştiğini söyledi. Bir gece yatırarak takip etti. Ilaçlarını düzenledi. Taburcu olmadan kalp tomografisi çektirdik. O da temiz çıktı. Annem şimdi çok iyi. Bayramdan sonra tekrar arzu hanıma kontrole gideceğiz. Kendisinden çok memnun kaldık.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Duygu Işıl Gencer Diğer

  Hastaneye acilden giriş yaptım dış gebelikten dolayı iç kanama geçiriyordum. Şansıma Duygu Hanım nöbetçiydi ve bize her aşamayı detaylıca açıkladı, ameliyata girdim ve ameliyatım çok başarılı geçti, kısa sürede ayağa kalkabildim. Ameliyatta, kontrol amaçlı patalojiye göndermek için rahmimden biyopsi almış ve bu sayede başka rahatsızlıklarımı da çok erken aşamada öğrendim. Çok temkinli ve işini iyi yapan bir doktor. Süreç boyunca sürekli iletişim halindeydik. Her istediğimde rahatlıkla kendisine ulaşabildim hatta bazen Duygu Hanım kendisi beni arayarak ve mesaj atarak takibimi yaptı. İş takibi, disiplini, bilgisi,tecrübesi ve ulaşılabilirliği ile süper bir doktor


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Polat Erdem Diğer

  Doktorumuzun kendinden emin ,açık, net ve anlaşılır açıklamalar yapması her daim iletişim kanallarını açık tutması ,çocuğumuzun kontrollerinde ve hastalandığı dönemlerde bizi çok memnun etti.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sedat Öktem Diğer

  Oğlum 8 yaşında Sedat hocamızla tanışıp hocamızın yaptığı testler ve tahliller sonucu alerjik rinit tanısıyla bitmek bilmeyen öksürüklerden ve sık sık hastaneye yatmaktan kurtuldu.Ev tozu akarı alerjisi tanısından sonra ayrıntılı bir şekilde bilgi vererek yaşam alnını daha konforlu ve doğru düzenlememize yardımcı oldu oğlum yaklaşık iki yıldır hiç antibiyotik almadı ve hiç hastalanmadı.Gerekmedikçe tahliller testler yaptırmıyor.Güleryüzlü,anlayışlı,ilgili,samimi,alanında oldukça başarılı bir profesör.Sedat hocamıza giderken rahat,korkusuz,keyifle gidiyor anne olarak bu durum benim için de oldukça keyifli.şehir dışında olduğumuz süreçte kendisine ulaşabiliyor olmamız büyük bir şans.Bizim sağlık yaşam kalitemiz ve konforumuz arttı bir anne olarak hocamıza teşekkür ediyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Muhammed Fatih Evcimik Diğer

  Saygıder Doç. Dr. Muhammed Evcimik Hocamızın Göstermiş Olduğu Hizmet ve İlgisinden Dolayı Kendisine Şükranlarımızı Sunarız.
  Uyku Apnesi - Dil Sarkması problemleri vardı uzun yıllardır bu problem İle yaşıyordum. Birkaç hastaneye gittim ama net bir kanıya varamadılar.
  Son çare olarak Saygıdeğer hocamıza başvurduk kendisi ile belirli bir süreçten sonra şükürler olsun ALLAH'a Sağlığıma kavuşmama vesile oldu. psikolojik ve manevi destek oldu bize ilk önce burunumdaki soruna çözüm buldular, Sonra boğazımın kapandığını gördü ve boğazıma gereken cerrahi müdahale yapıldı.
  *Gündüz Uyuklamam
  *Gece Horlama Problemim
  *Nefes Problemim
  *Dilimin üzerinde oluşan sorunlar
  *Kilo Problemlerim
  *Şeker ve Kollestrol Sorunlarım
  Hamdolsun ALLAH'a Sağlığıma Kavuştum Şuanlık Hiçbir Problemim Kalmadı
  En Son 10 Ağustos 2021 Tarihinde uyku testine yatıracak. Kesin Sonucu Kendileri Görecekler. 108 Kilodan 88 Kg a Kadar Düştüm.
  Değerli Hocama Emeklerinden Dolayı Şükranlarımı Sunar Sağlıklı Günler Dilerim
  Bu Tarz Problemleri Olan Kardeşlerime Hiç bir tereddütte kalmadan hocamızı tavsiye Ederim. Umarım Bu Yazılar Sizlerede Bir Nebze Olsun Faydalı Olur.


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Arzu Yıldırım Kardiyoloji Randevusu

  Annemi nefes alamadığı için acil servise götürdük. O gece arzu hanım nöbetçi doktordu. Bizi ona yönlenirler. Annemi yatırıp tedvisini verdi. Çok iyi ilgilendi. Ilaçlarla taburcu olduk. Önümüzdeki ay yine kontrole gideceğiz. Allah razı olsun annem şimdi çok iyi.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar