Randevu al Uzmanları gör

İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzma... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi

Rumeli Hisarı Caddesi No: 62 Baltalimanı

34470 , Sarıyer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 35 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet spor hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi İstanbul ilinde Rumelihisarı adresinde bulunmaktadır. İstanbul Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2123237075 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
66 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Kahraman Öztürk Diğer

  Ocak 2020’de çıkan Levent poliklinikteki dr’umun yönlendirmesi sonucu Kahraman hocayı bulduk. 7 ay evvel Aralık 2021’de sol el avuç içi bölgesinde çıkan yumuşak doku tümör ameliyatım lokal anestezi ile alındı ve başarılı bir sonuç elde ettim. Şu an dururum gayet iyi. Teşekkürler Kahraman hocam.

  Prof. Dr. Kahraman Öztürk

  geçmiş olsun. iyi olduğunuza memnun oldum


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Bilal Demir Diğer

  Benim eşim 2016 da bomba patlaması sonucunda yaralaip gazı oldu doku ve kemik kayıpları vardı her an dua ediyor uz eşimi ayağa kaldırdı bilgisiyle ilgisiyle minnettarız Türkiye de böyle işini en iyisini yapan doktor larin olması ne büyük şans biz çok doktor gezdik Bilal hoca umut oldu bize minnettarız.,.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Osman Nuri Özyalvaç Diğer

  Çok iyi bir hastane doktor bey çok ilgili çok deneyimli bir doktor bugün kızım pavlik bandajindan kurtuldu çok iyi tedavi yöntemi uyguluyorlar ayrıca randevemuz yanlış tarihli olduğu halde bizi geri cevirmedi çok anlayışlı ilgili bir doktor sonsuz teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum. Gerçekten tavsiye ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Özgün Erçeltik Diğer

  48 yaşındayım, bu yaşıma kadar Devlet ve özel hastanelerde, Özgün Bey gibi bir Dr görmedim.Mesleki bilgi, mütevazilik, saygı ve güler yüz her şey kendisinde mevcut. Sağ ayağı daki topuk dikeni nedeniyle 2 yıl önce tanıştım kendisiyle. Tedavim başarıyla yaptı kendisi. Sol ayağımda çıkan topuk dikeni için gitmediğim Dr kalmadı. Tedavi desen yok, ilgi desen yok. Hatta bana işimi bırakmamı söyleyen Dr lar bile oldu. 3 ayım Özgün beyin çalıştığı hastahaneyi bulmakla geçtikten sonra, Baltalimanı Hastanesinde kendisiyle görüşmem nasip oldu ve tedavimi yaptı. Allah Özgün Bey gibi Dr ları başımızdan eksik etmesin. Teşekkürler Özgün Bey.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Melda Koyuncu Diğer

  Doktora gidiş amacım yüzümün belirli yerlerlerinde ciddi bir kuruluk kızarıklık vardı derim soyuluyordu ne olduğuna tam teşhis konulmamıştı internetten araştırıp Melda hanımla ilgili iyi yorumlara aldanıp randevuya gittim.İlk randevumda yüzümdeki şeylere hastalık değil de mikropmuş gibi iğrenerek baktı bu biraz kırıcıydı sonuçta yüzümde o şeylerin olması kendi elimde olan bir şey değil. Bana birkaç tane krem verdi ve gece yatmadan önce sürmemi söyledi bende onun dediği gibi gece yatmadan önce sürdüm fakat gün içerisinde yüzümü yıkama ihtiyacı duyacağım için yatarken sürmenin daha mantıklı olacağını düşündüm çunku diğer türlü kremi sürdükten 20 dk sonra yüzümü yıkama ihtiyacı duyacaktım ama uyku esnasında buna ihtiyaç duymayacaktım ve krem yüzüme iyice sinmiş olacaktı( yani etkisini göstermesi için kremin yüzümde kalması gerektiğini düsünüyorum )her neyse bir daha ki kontrolüme gittiğimde kremleri kullanıp kullanmadığımı sordu kullandığımı söyledim ne zaman sürdüğümü sorduğunda da gece yatmadan önce dediğiniz için yatmadan önce sürdüm dedim ben öyle söyleyince ben sana yatağa girmeden önce Sür demedim yatmadan birkaç saat önce sür dedim diye beni azarladı(yatmadan birkaç saat önce sür diye de zamanını belirtmemişti) Ayrıca randevuya halamla birlikte gitmiştim halamı da aynı sekilde tersledi.Melda hnm bilgisayarından bir şey bakıyordu ve halamla ben ayakta bekliyorduk sanki bilgisayarında yaptığı şeye bakıyormuşcasına imalı bakış atıp ekranını çevirdi. Benim karşılaştığım tavır bu şekildeydi zaten verdiği kremlerde sonuç vermedi bende bu olumsuz iletişim yüzünden tekrar gitmek istemedim.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ümit Selçuk Aykut Diğer

  Dizimden rahatsizdim. Bir yil içinde ünlü özel hastaneler dahil 10 dan fazla Doktora gittim. B8r türlü iyi olamadim. HEPSİ amalyat dedi. Ayrıca tam iyileşecek diye kimse garanti veremedi. Fakat Bu Doktorumuz Ümit Selçuk Aykut amaliyat olmadan dizimin iyilesmesini sağladı. Koltuk değnekleri ile zor yürüyordum. Şimdi ise NORMAL yürüyorum değnek filan kullanmiyorum. Allah bu Doktorumuzdan razı olsun. Allah İlmini artırsın.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Sağmanlıgil MRI

  Şiddetli bel ve bacak ağrısı çekiyordum. Ağrıdan uyku uyuyamaz oldum. Hiç bir ağrı kesici fayda etmedi. Ayhan hoca muayene edip MR ve röntgenleri en ince ayrıntısına kadar inceledi. Belimde hem fıtık hem de bel kayması olduğunu hemen ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Uzun yıllar korktuğum için ameliyat olmuyordum. Ama Ayhan hocamın detaylı açıklamaları bana güven verdi. 3 ay önce ameliyat oldum. Bel kayması için platin denilen vidalı sabitleme operasyonu ile birlikte patlayan fıtığıda tedavi etti. Şimdi iyiyim Ağrılarım geçti. İyileşme sürecim devam ediyor. Buradan Ayhan Sağmanlıgil hocama tekrar teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim. Ameliyat olmanız gerekiyorsa geçiştirmeyin.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Melda Koyuncu Diğer

  Sivilce problemi için gittim. İğneleyici üslubu vardı. Ben sana sorarken eşarbını kaldır koltuğun ucuna otur kısayım nasıl yetişeyim eğilerek mi diye 5saniyede alelacele muayene etti. Verdiği krem işe yaramıştı ama çok ilgisiz devam eden tedavisine devam edemedim

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ümit Selçuk Aykut Diğer

  Ümit hocaya bugün muayane oldum. Yıllardır meniskus yırtıği olarak bildiğim ,bu yönde teşhis koyulan diz ağrılarimin sebebinin başka bir rahatsızlıktan olduğunu teşhis etti. Çok ilgilendi ,iyice açıkladı ilk kez böyle bir doktor ile karşılaştım.. Yüce Allahtan kendisini hayırla mükafatlandırmasını dilerim..


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Özgün Erçeltik Diğer

  Oğlumun sol ayak kavak kemiği kırıldı. Acil olarak hastaneye başvurduk. Oğlum ameliyat oldu sonrasında enfeksiyon sorunu yaşadık. Özgün bey oğlumun tedavisini çok güzel takip etti. Verdiği ilaç tedavisi, sorulan sorulara verdiği cevaplar bizi mutlu etti. Kendisi gerçekten iyi bir hekim. Kim olursa olsun insanlara gerekli açıklamaları yaparak düzgün ve doğru tedavi ile işini çok güzel yapıyor. Ülkemizin böyle insanlara hep ihtiyacı var. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar