Randevu al Uzmanları gör

İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloj... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi

Emirgan Cad.No:98

Sarıyer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi İstanbul ilinde Emirgan Cad.no:98 Sarıyer adresinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122772579 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
27 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat İçli Diğer

  Harika bir insan ve profesyonel bir doktor. Burnumda çok fazla sorun vardı, hepsinden tek seferden kurtuldum sayesinde. Gittiğim onca doktora nazaran çok daha dikkatli ve ilgili. Emeğine sağlık.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yusuf Lambacı Diğer

  Bende sinüzit ameliyatı oldum çok çok güzeldi sonradındada gayet güzel bilgilendirdi Allah razı olsun Yusuf beyden beni kurtardı bu illetten...


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hakkı Yıldırım Açık Redüksiyon Internal Fiksasyon(Orif)

  Hakkı Bey'e Kızımın kırık kolu için gidiyoruz. Kendisi herşeyden önce ulaşılabilirliği olan, her konuda size yardımcı olan, dinleyen ve sorularınızı yanıtlayan bir doktor. Özellikle devlet hastanelerinde böyle doktorlar bulmak gerçekten zor. Hem mesleki hem de insani olarak mükemmel bir insan. Teşekkür ediyoruz.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat İçli Diğer

  Nefes alma problemim vardı . Murat bey detaylı tüm tetkikleri yapıp kısa sürede ameliyata aldı beni çok başarılı ağrısız acısız bir süreç yaşadım.. ve çok rahat nefes alabiliyorum artık ... Kendilerine ne kadar tşk etsem azdır . Kesinlikle tavsiye ederimm iyi bir cerrah


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yusuf Lambacı Diğer

  İstinye Devlet Hastanesinde Yusuf Lambacı’ya ameliyat oldum..Yusuf Bey bazı sorularımı geçiştirmiş kendine ameliyatla alakalı sorular sorduğumda birkaç farklı seferde ‘işim var benim ama’ demiştir.
  Tamponu 3 gün önce çıkarmak için gittim. Doktor; ‘senle mi uğraşacağım, dur yerinde gibi ifadeler kulanmış ve sizin gibi hastalar gelmesin bizim tonla işimiz var gibi ifadeler kulanmıştır. Ameliyatın sonucunu tam kestiremiyorum çünkü henüz 6 gün oldu. Burnumdan hala nefes alamıyorum. Ameliyat konusunda gerektiği kadar bilgilendirilmedigimi düşünüyorum. Ameliyat süreci benim için çok korkulu oldu.Doktor iletişimi benimle iyi gerçekleşmediğini düşünüyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Atakan Güvendiren Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

  Ön çapraz, arka çapraz ve menisküs ameliyatı olmam gerekiyordu. Birkaç doktorla görüştüm fakat Atakan hocayla görüşmemden sonra akşam kendisini arayarak ameliyata hazır olduğumu söyledim. En kısa sürede ameliyatım gerçekleşti. İlgi alaka konusunda oldukça tatmin edici. Tabiki ben de tavsiye üzerine gittim kendisine ve çok memnun kaldım. Bu sitelerden ameliyat öncesi çok yorum okumuştum, umarım benim yorumum da birilerinin işine yarar ve hastalar doğru yerlerde doğru kişilere ameliyat olur ve mağduriyet yaşamazlar..


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Duygu Demirbaş Keskin Diğer

  Haftada 3 kere banyo yaparım, yazınsa her gün duş alırım. Titiz olduğum için her yıkanma öncesi kulaklarıma peçete ile ön temizlik yapardım, hiçbir sorun da yaşamazdım. Ta ki kulaklarımın ikisinde de buşon sıkışması olana kadar hatalı bir uygulama yaptığımın farkında değildim. Kulaklarımdan birinde duyma yetimin tamamını kaybettim, çınlama ile birlikte ona eşlik eden yağmur sesine benzer bir gürültü oluştu. Duygu Hanım buşonu kulağımın zarına kadar itmiş olabileceğimi söyledi. Ben özellikle üzerinde durduğum için en kötü olasılıktan da bahsetti ama ağırlıklı olarak hiçbir sorun kalmayabileceği yönünde moral verdi. 11 günlük tedavi boyunca 2 aşamalı temizlik işlemi gerçekleştirdi. Her iki kulağım da sırayla normale döndü. İşitme testi için de gerekli yönlendirmeyi yaparak tüm ayrıntıları yerine getirdi. Memnun kaldım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hakkı Yıldırım Kalça Protezi

  Annem kalca ameliyatı oldu. Boyle bir zor zamanda İlgisi ve alakasindan dolayı tesekkur ediyorum . Allah razı olsun. Adam gibi adam.

  Uzm. Dr. Hakkı Yıldırım

  Çok teşekkür ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Atakan Güvendiren Diz Protezleri

  Atakan bey 1 ay önce annemi diz protezi ameliyatı yaptı.Bizden ilgi ve alakayı hiç kesmedi.Ameliyattan sonrada bizi yalnız bırakmayıp verdigi enerji içinde kendisine çok teşekkür ediyoruz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Duygu Demirbaş Keskin Diğer

  Kulak zarına yapışmış olan en az 2 mm2 büyüklüğündeki kulak kirini görmedi veya göremedi; işitme testine yönlendirdi.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar