Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder

İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloj... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi

Emirgan Cad.No:98

Sarıyer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 5 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi İstanbul ilinde Emirgan Cad.no:98 Sarıyer adresinde bulunmaktadır. İstanbul Sarıyer İstinye Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2122772579 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Atakan Güvendiren Kalça Protezi

  Öncelikle ben Atakan hocama teşekkür etmeden önce kendisini tanımama vesile olan insanlara teşekkür etmek istiyorum. Kendisine duyduğum minnetarlığımın ve teşekkürümün sonu gelmez çünkü. Ben hocamıza kalça protezi ameliyatı oldum kendisi çok ilgili ve hastalarına karşı çok sabırlı ve ne yapmamız gerektiğini adım adım anlatıyor. Bu alanda ne şikayetiniz varsa Atakan hocamıza gözünüz kapalı gidin derim çünkü kendisi herşeyden önce çok iyi bir insan.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Atakan Güvendiren Kortizon Enjeksiyonu

  Merhaba çok muhteşem bir doktor işinde uzman ve başarılı hastaları tarafındanda çok seviliyor omuz ağrısı için gittim omzuma iğne vurdu iğneden sonra ne yapmam gerektiğini düzgünce anlattı .Kök hücre tedaviside uyguluyor bilginiz olsun.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hülya Yüksel Diğer

  bir arkadaş tavsiyesi ile gitmiştim gerçekten anlattığı gibi gayet ilgilendi burnumda et ve kemik vardı nefes almakta zorluk çekiyordum hep korkardım ameliyat olmaktan ama hülya hanım sayesinde bu korkuyuda yendim artık geceleri daha rahat uyuyabiliyorum ameliyat sonrası hiç ağrı çekmedim gayet güzel ilgilendi ev istiratinde bile arayıp durumumu sordu gerçekten çok ilgilendi kendisine ayrıca çok teşekkür ederim sıkıntısı olanların kesinlikle hülya hanıma gidip gönül rahatlığıyla muayene ve ameliyat olabilir

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mihriban Özcivan Diğer

  Akne tedavisi için gittim çok ilgili davrandı sağolsun. Amacı gerçekten tedavi etmek olduğu çok bariz doktor hanımın. Kesinlikle tavsiye ederim.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Duygu Demirbaş Keskin Diğer

  Burun tıkanıklığı şikayetim için gittim, verdiği tedavi ile uzun yıllardır geçmeyen sorunum geçti. Meğer alerjim varmış

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mihriban Özcivan Diğer

  Kızımın akne tedavisi için kendisine gittik. Çok iyi ilgilendi ve yardımcı oldu. Tedavimiz de iyi gidiyor. Çok teşekkür ediyorum kendisine.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hakkı Yıldırım Diğer

  Hakkı hocayla 2 yıl önce dizimdiki ağrıdan dolayı şans eseri kesişti yollarımız dizimde kıkırdak hasarı ve diz kayması vardı hocam sağolsun çok ilgilendi tüm süreçte çok yardımcı oldu ve hala ne sorun olsa kendisi ilgileniyor ve yardımcı oluyur iyiki hakkı hocayı tanımışım teşekkürler

  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hakkı Yıldırım Ayak Ve Ayak Bileği Artrodezi

  Hakkı hocama arkadaşlarımın önerisiyle götürdüm 10 yaşındaki ikizlerimin erkek olanı içe basıyor diye çok güzel ilgilendi bizimle detaylı açıklama yaptı ilgisiyle düşüncesiyle bize çok güzel açıklama yaptı başka dr olsa kısa ve net cevap verdi ama hakkı hocam uzun uzun anlatı emekleri için tşk ederiz

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Derya Kalyoncu Diğer

  2 yaşındaki kızımızı hızlı kilo alması şikayetiyle götürdük. Doktor hanım çok ilgisiz ve asabi davranışlarda bulundu. Hiç bir muayeneden geçirmeden tahlil istedi. Tahlilleri göstermek için 2 gün sonra gittiğimizde de maalesef aynı tutumla karşılaştık. Yine hiç muayene etmeden sadece tahlil sonuçlarında sorun olmadığını belirterek gidebileceğimizi söyledi. Sonuç olarak kendisine tekrar asla randevu oluşturmayı düşünmüyor ve tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hakkı Yıldırım Ayak Amputasyonu

  Ankda Prof bir doktora Amelayat oldum.fakat ağrılarım iki ay sonra siddetlendi. Hakkı beye çok güzel muayene etti ilgilendi. Ayağımdaki sorunu cozdu.Bu kadar mutavezi ve açıklayıcı bir hekimle tanıştığım için çok şanslıyım mesleğini severek yaptığı çok net.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar