İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Radyolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Göz doktoru, Kardiyolog, Nörolog, Kulak burun boğaz doktoru, Patolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Radyasyon onkoloğu, Göğüs hastalıkları doktoru, Mikrobiyolog, Nükleer tıp doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Biyokimya uzmanı, Çocuk cerrahı, Kalp ve damar cerrahı, Ürolog, Farmakolog, Dermatolog, Çocuk psikiyatristi, Halk sağlığı hekimi, Gastroenterolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Romatolog, Onkolog, Nefrolog, Adli tıp doktoru, Psikiyatrist, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Göğüs cerrahı, Acil tıp doktoru, Hematolog, Genetik uzmanı, Çocuk hematolojisi doktoru, Çocuk alerjisi doktoru, Geriatri uzmanı, Çocuk nefroloji uzmanı, Neonatolog, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Çocuk kardiyoloğu, Fizyolog, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Algoloji doktoru, Çocuk üroloğu, Çocuk romatoloğu, Çocuk nöroloji uzmanı, Anatomist, Çocuk endokrinoloji doktoru, Çocuk göğüs hastalıkları doktoru, Göğüs hastalıkları ve tüberküloz doktoru, İmmünolog, Alerji hastalıkları doktoru, Ağız ve diş sağlığı, Fizyoterapi ve rehabilitasyon uzmanı, Aile hekimi, Pratisyen hekim, Akupuntur uzmanı, Spor hekimi, Embriyolog ve histoloji doktoru, Çocuk onkoloji uzmanı, Psikolog daha fazla

(250 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Cerrahpaşa Mahallesi Koca Mustafapaşa Caddesi No:34/E

34098 , Fatih ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ali Metin Kafadar Diğer

  Hocamızdan Allah razı olsun Oğlumun beyninde talamus bolgesinde tümör vardı.
  Oldukça zor,riskli bir yerdeydi tümörü.
  Çok riskli,çok zor bir ameliyattı oğlumun ameliyatı.
  Ama Ali Metin Kafadar hocamız bize her türlü riskleri, olası olumsuzlukları hepsini teker teker anlattı.
  Biz kendimizi ne kadar kotüsüne hazırlasakta Ali Metin Kafadar hocamız her zaman bizi iyiyi düsünmeye yönlendirdi.Ameliyat öncesinde ve sonrasında oğluma karsi cok sıcakkanlı cok iyimserdi.
  Oğlumun korkularını yenmesi icin elinden geleni yaptı.
  9 saat süren ameliyat basarı ile sonuçlandı ve hiç bir olumsuzlukla karsilasmadik çok sükür ki
  Allah razı olsun hocamızdan
  Rabbim sizin gibi hocaları basimizdan eksik etmesin insallah


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Emin Karaman Diğer

  Ben 19 yaşındayım, Emin hocam ile 4 yaşında tanıştım. 4 kere kulak ameliyatı oldum şu an sayesinde duyuyorum. Emin hoca hayatımda tanıdığım en mükemmel doktorlardan birisi, hastalarına karşı aşırı ilgili. Allah binlerce kez kendisinden razı olsun. Hayattaki bütün şansımı Emin hoca ile karşılaşarak kullanmış olabilirim. İyi ki varsınız hocam çok teşekkür ediyorum bütün yardımlarınız için :))


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hakan Arslan Diğer

  Hakan Hoca'ya Ekim ayında çift çene ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası tüm olasılıklardan o kadar net ve şeffaf bir şekilde bahsetti ki .Başıma gelebilecek olumlu olumsuz her şeyden bilgi sahibiydim. Doktorluğu hakkında söyleyecek bir şey yok. Alanının en iyilerinden.
  Ama insanlığı,merhameti,kibarlığı,ilgisi alakası bu kısım beni en çok etkileyen taraf oldu.
  Hakan Hocam çok kıymetli bir hekim,İyi ki var.İyi ki bu ülkede


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yetkin Zeki Yılmaz Diğer

  Yetkin bey brankial kist operasyonumu yaptı. Gerek hekimliği gerek iletişimi gerekse empatisi çok yüksek seviyede bir insandır. Operasyonum ve sonrası ilgili ve güleryüzlü tutumu ile benim tüm korkumu arkamda bırakmamı sağlamıştır. Kendisine bir kez de buradan teşekkür ediyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Eliçevik Diğer

  Aralık 2021 tarihinde 15 aylık oğlumuzun hipospadias ve egrilik ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyat sirasinda idrar kanalında daralma olduğunu tespit edip gerekli önlemleri aldı. İkinci bir ameliyata gerek kalmadan sorunumuzu çözdü. Hep gün takibini kendi yaptı. Ulaşılması zor bir doktor olsa da kendisinden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Deniz Göksedef Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı

  Babamın aort genişlemesi şikayeti üzerine iyi bir kalp damar cerrahi uzmanı aramaya başladık ve hem iki arkadaşımın önerisi hemde internetteki olumlu yorumlar üzerine gittik. Tanıştığımız da yorumlarin ne kadar haklı olduğunu görmüş olduk. Çok nazik, kibar, empati kurabilen, detaylı bir şekilde bilgi veren, tüm sorularımıza cevap veren, sanki uzun yıllardır tanışıyormus hissi veren mükemmel, örnek bir insan. Daha öncesinde özelde bir prof.doktor ile görüşmüştük acil ameliyat olmamız gerektiği ve durumunun çok riskli olduğunu söylemiş ve inanılmaz stres olmuştuk ve babamın içinede sinmediği için başka bir doktor arayışına girip Deniz beyi bulduk. Babam Deniz beyle ilk görüşmemizde tamam dedi ben doktorumu buldum. Bilgisi, tecrübesi ve hastaya verdiği güven nedeniyle şimdi onun takipli hastası olduk. İnsanlığına hayran bıraktı bizi keşke böyle insanların sayısı daha çok olsa.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Deniz Göksedef Aort Kapak Replasmanı

  Eşime açık kalp ameliyatı yaptı. Kendisi ve ekibi son derece başarılı geçen ameliyatın hem öncesinde hem de sonrasında bizimle titizlikle alakadar oldular. Başarılı geçen ameliyatın ardından sancılı ve zor olan nekahat döneminde takip ve yönlendirmleri ile bize destek olmaya devam ediyorlar. Kendilerine ve ekibine sonsuz sevgi ve şükranlarımızı iletmek istiyoruz.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Deniz Göksedef Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı


  Babamin 2 Eylül 2021 Kolon ameliyatı ile baslayan serüvenimizde tesadüfen farkedilen kalp ile ilgili rahatsızlığımızı farkedip gerek tani icin anjiyo ve bilgisayarli tomografi yapilirken gostermis olduklari hassasiyet sonrasinda Kalp damar cerrahisinde Deniz hocamızla tanıştık Aort kapak değişimi ve 2 tane tıkanmış damar icin by-pass ameliyatı gerektiğini söylemişti.
  Ameliyat öncesi ve sonrası bize yaklaşımı vermiş olduğu güven işini mükemmel yapan bir doktor olmasının yanında çok çok iyi bir insan mütevazî , samimi olmasından dolayıda kendisine ve ekibine binlerce teşekkürler iyiki varsınız hocam iyiki sizi tanıdık.
  Babamızı önce Allah’a sonrada Sayın Deniz hocamıza emanet ettik Ameliyatımız kısa sürede başarılı bir şekilde geçmişti sonrasında yoğun bakım da tedbiren tedavisine devam edildi akabinde servise çıkarıldı durumu çok iyi Ameliyatı başarı ile yapan doktorluğun ne kadar kutsal meslek olduğunu bize yaşatan Doktorumuz Deniz bey iyiki sizinle yollarımız kesişti başarılarınızın artarak devamını sizin gibi hocaların çoğalması dileğiyle saygılarımla
  Hasta Mehmet Güler kızı Füsun Koç

  .


  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Deniz Göksedef Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi

  Merhaba, ben Poyraz Metekol.
  Annemde aort damarının genişlemesi ve buna bağlı olarak kalp kapağında kaçak vardı. Uzun araştırmalar sonucunda birçok kişinin bize Prof. Dr. Deniz Göksedef’i önermesi üzerine kendisinden randevu alıp muayeneye geldik.

  Hocamız bizi güler yüzle karşılayıp annemin yaşadığı sorunları dikkatlice dinledi, kendisinin de sorduğu yönlendirici sorular ışığında bize annemin hastalığını ve neler yapılacağını anlattı. Bu sıkıntılı süreçte hasta ve hasta yakınlarının takdir edersiniz ki kafası çok karışık olur. Bazen söyleneni anlayamaz ya da olan durumu tam olarak aktaramaz. Biz de annemizin sağlığı söz konusu olduğu için tam da bu durumdaydık. Fakat Deniz hoca gerçekten profesyonel bir yaklaşım gösterip hem hastanın hem de hasta yakınının halinden anlayıp bizi çok rahatlattı. Gerekli tetkiklerden sonra annemin ameliyat olmasına karar verildi. Annemde yüksek tansiyon, koah, romatoid artrit gibi hastalıklar da vardı ve bundan dolayı biraz endişeliydik. Deniz hoca tüm bu hastalıklar için de bizi rahatlattı ve her şeyin kontrolü altında olduğunu söyledi. Bu sebeple önce Allah’a sonrasında da Deniz beye duyduğumuz güven sayesinde korkularımızdan arındık ve içimiz ferahladı.

  Annemin ameliyatı çok başarılı bir şekilde gerçekleşti. Deniz hoca sürecin en başından sonuna kadar bizimle ve diğer tüm hastalarıyla çok güzel ilgilendi. Zaten bir süre sonra Deniz hocayı ailenizden birisi olarak görüp saygı ve sevgi duyuyorsunuz. Bilgisi, hastaya yaklaşımı ve duruşu o kadar iyi ki; hocanın ağzından çıkan her söz sizin için hem bir kanun niteliğinde oluyor hem de tüm korkunuzu alıp götürüyor.

  Deniz bey hem mesleğinde hem de insani ilişkilerinde son derede başarılı, hastanın dilinden anlayan, güler yüzünü eksik etmeyen, sürekli bilgi akışı sağlayan, hastasının her dediğini dinleyip ona göre tetkikler yapan ve hiçbir şeyi atlamadan tedavisini titizlikle sürdüren ve bizi kendisiyle tanıştığımızdan dolayı şanslı hissettiren, iyi ki var dedirten bir profesör.

  İyi ki yolumuz Deniz hocayla kesişti ve iyi ki böyle güzel bir insanı tanımış olduk. Annemi sağlığına kavuşturduğu için kendisine ve ekibine minnettarız.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Deniz Göksedef Aortik(Kalp) Anevrizma Cerrahisi

  Merhaba, ben Gökhan Metekol.
  1.5 ay öncesi Balıkesir’in Erdek ilçesine ait yazlık bölgesinde yarım ada turu yaparken annem birden bire fenalaştı nefes alamadı dizlerinin üzerine çöktü ve sonrasınsa bir baygınlık yada kalp krizi gibi bilemediğim bir durum yaşandı. Açıkçası annemi orada kaybettiğimizi düşündüm büyük acılar yaşadım tarifi yok.. Çevreden insanlar ambulansı aradılar, ambulans eşliğinde annemi hastaneye götürdüler. Hastahanede yapılan tetkikler sonucunda aort damarının 5.6 oranında büyümüş olduğu ve açık kalp ameliyattı olması gerektiği bizlere söylendi.
  Böyle önemli bir ameliyattı kabullenmek hem hasta için hemde hasta yakınları için kolay olmuyor fakat ameliyat olmazsa da pimi çekilmiş bir bomba olarak dolaşacağı korkusuda bir şekilde ameliyattı kabul ettiriyor.
  Ameliyat olmaya karar vermemizin üzerine gözlerime uyku girmeden günlerce araştırmalara başladım. Erişebildiğim büyük gruplarda kendileri veya yakınları tarafından böyle bir ameliyat geçiren oldumu sorusunu yöneltim ve gelen yönlendirmeler Prof Dr. Deniz Göksedef hocamızı işaret ediyordu elbette başka doktor tavsiyeleride aldım elimde büyükçe bir liste oluştu fakat ben kılı kırk yaran cinsten hassasiyetle araştırmamı sürdürdüğüm için tüm değerli doktorlarımızı ayrı ayrı araştırıp inceledim. Şunu söyleyebilirim elimdeki listede bulunan doktorların hepsi hasta ve hasta yakını tarafından önerilen doktorlardı ve genel olarak listemdeki hepsi gerçekten zorlu ameliyatlar başarmış övgüyle bahsedilen doktorlardı.. Durum böyle olunca bu kadar değerli doktorlarımızın arasında seçim yapmakta zorlanıyordum ama kararsız kalmak yol alamamakta ayrı bir yıpratıcı süreç olarak devam ediyordu. Sonunda yaptığım araştırma neticesinde değerli hocamız Prof. Dr. Deniz Göksedef’in annemin ameliyattını yapması yönünde karar kıldım fakat bir problem vardı Deniz hocamız Cerrahpaşa hastanesindeydi ve kendisine nasıl özel olarak ulaşabiliriz düşüncesini taşıyorduk. Sonrasında yaşadığımız şehir olan İstanbul’a dönüş yaptık ve deniz hocamıza nasıl ulaşabiliriz diye düşünürken doktor takvimi sitesi üzerinden kolaylıkla randevu alabileceğimizi fark ettik ve randevumuzu kolaylıkla bir kaç adımda oluşturduk. Artık canım annem önce Allah’a sonra kendisine emanetti gönülden güvenerek teslim ettim hocamıza.. Hocamızın incelemesi sonucunda hem aort damarında genişleme olduğunu ve aynı zamanda aort kapakçığında kaçak olduğunu ve ikisininde değişilmesi gerektiğini ve ameliyat sonrası süreçleri bize aktardı. Evet ameliyatını Deniz hocamız yaptı.. Bugün 8ci gün annemin dikişleri alındı yürüyor ve kendi ihtiyaçlarını kendisi görüyor. Zaten ameliyattan bir iki gün sonra annem ayaklandı ve kendini iyi hissetmeye başlamıştı. Şu anda ise çok daha iyi durumda. Bu süreçte hocamız bize babacan yaklaşımıyla çok destek oldu ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgilendi. Doktorumuz gerçek anlamda hasta psikolojisini çok iyi bilen ve hasta yakınlarını anlayabilen devamlı kendini yakınında hissettiren çok değerli bir doktordur. Kendisine buradan sonsuz teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla kendinizi veya yakınınızı hocamıza teslim edebilirsiniz. Bu süreç içerisinde onlarca ameliyat olan hastalarla ve hastanın yakınlarıyla tanışma fırsatı buldum herkes Deniz hocamıza çok minnettar. Ben kendisine olan övgümü sevgimi buraya yazarak aktaramayacağım için yorumumu burada sonlandırıyorum. Sağlıcakla kalınız..


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar