Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle

İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Eşrefpaşa Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Eşrefpaşa Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Eşrefpaşa Semt Polikliniği İzmir ilinde Eşrefpaşa C.286sokaknusrettoker İş Süleyman Taştekin Smt.n 2 adresinde bulunmaktadır. İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Eşrefpaşa Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2322618585 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Adres bilgisi

 • İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Süleyman Taştekin Eşrefpaşa Semt Polikliniği

  Eşrefpaşa C. 286Sok. Nusrettoker İş Süleyman Taştekin Smt. N 2, Konak

  35000, İzmir,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nazif Nuri Altıner

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • eşimin ani şeker düşüşleri yaşaması sonucu kendisiyle tanıştık ilgisi anlayabileceğimiz dille tedavisini anlatması iyi sonuç almamızdan dolayı kendisine devam etmek istiyoruz böyle dr lara her zaman ihtiyacımız var allah razı olsun


 • Çiğdem Ok Umaç

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • kızarıklık ve kaşıntı sorunum için gittiğimde muayene etmeden hatta tam anlamıyla bakmadan tedaviye gerek görmüyorum dedi.odasında 3 dakika durmamışımdır.ilaç yazmış olmak için de çocuk ve bebklerde kullanılan yaşlılarda denenmemiş bir krem yazdı.krem de hiç iyi gelmedi eczacı daha çok yardımcı oldu.
   yine aynı doktora ananemi götürdüm yüzündeki kabarmalar için ne olmuş güzelliğini mi bozuyor diye tersledi.gül hastalığı teşhisi koyup bir krem verdi.krem iyi gelmeyince başka doktora gittik gül hastalığı değil egzama olduğunu söyledi ve verdiği kremle ananemin yüzü 1 haftada iyileşti.
   hastaya iyi davranma, teşhis koyma ve muayene konularında hiç memnun kalmadım