İzmir Konak 7 Nolu Huriye Akçasakız Aile Sağlığı Merkezi

(4 görüş)
Uzmanları gör

İzmir Konak 7 Nolu Huriye Akçasakız Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Konak 7 Nolu Huriye Akçasakız Aile Sağlığı Merkezi İzmir ilinde İnönü Cad.no:72/... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

İzmir Konak 7 Nolu Huriye Akçasakız Aile Sağlığı Merkezi

İnönü Cad. No:72/B Altıntaş, Konak

35260, İzmir,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

İzmir Konak 7 Nolu Huriye Akçasakız Aile Sağlığı Merkezi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, bulunmaktadır. İzmir Konak 7 Nolu Huriye Akçasakız Aile Sağlığı Merkezi İzmir ilinde İnönü Cad.no:72/b Altıntaş adresinde bulunmaktadır. İzmir Konak 7 Nolu Huriye Akçasakız Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2322563304 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Resmi Sağlık Merkezi

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ertan Erdoğan

  Aile Hekimliği, Dr.

  • N

   Ozel bir hastanede calismama ragmen muayene olmak icin surekli kapisini asindirdigimiz aile doktorumuz.Guler yuzlu ve icten davranisiyla guven veriyor kendisi. Hatta Ertan bey olmadimi o saglik ocagina gitmek istemiyorum. Ilgi alaka ve samimiyeti mesleki sorumluluklarini en iyi sekilde yerine getirebilen sayili hekimlerden.

  • S

   izmirden ve bulunduğumuz semtten ayrılmaktan çok sonderece bilgili güler yüzlü doktorumuz ve hemşiremizden ayrılmak beni üzüyor. Her alanda sorunları çözme, yönlendirme ve bilgi verme konusunda deneyimli bir hekim bu bölgedeki halk gerçekten çok şanslı. herşey için çok teşekkür ediyoruz.

  Tüm görüşlere (4) göz at