Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

Fizik tedavi uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Nörolog

Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi kadrosunda 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Kasta... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi kadrosunda 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi Kastamonu ilinde Safalan Cad. Aktekke mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Kastamonu Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi

  Safalan Cad. Aktekke Mah.

  37200, Kastamonu,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Yılmaz

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • doktor ahmet beyin kastamonudan gittiğini öğrendim çoook üzüldüm mükemmel bir insan ve çook yetenekli bir doktor ilaç vermesine bile gerek yok yaklaşımlarıyla ikna edidici yeteneğiyle iyileşyor zaten insan yolu açık olsun.


 • Cemal Taşlıgil

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • hasta ile çok ilgili , bütünsel değerlendirme yapıyor ,başarılı oluyor, yönlendiriyor, hastalığı kökten çözmeye gayret eden değerli hekimimiz. ALLAH CC razı olsun.


 • Özge Tezen

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • T

   Akupunktur tedavisi yazıldııgında bu bayanın ismi çıkıyor ve gidip bilgi almak istedigimizde ters tepkiyle karşılaştık. Birşey sorabilirmiyim diyerek akupunktur yapılıyormu diye bilgi almak istedigimde ' Sorularınızdaaa bitmedii diyerek yanıt aldım.!! -Cevap vermeye tenezzül etseniz zaten sormazdım 1dakika insan olarak dahi vAkit ayırmadınız. Tavsiye etmiyorum zaten yapılmıyormuş öyle seslenildi..

  • ÖZGE HANIM BENİM BİLDİĞİM EN ÖZEL EN DENEYİMLİ EN İYİ ŞEKİLDE HASTASINI TAKİP EDEN EN İYİ ŞEKİLDE HASTASIYLA İLGİLENEN HASTANEDE OLMASA BİLE ARAYIP HASTASINI SORAN VE BUNUN BARİZ ÖRNEĞİ HER GÜN KENDİSİNE MUAYENE İÇİN NUMARA LANLARIN SAYISINA BAAKMAK YETERLİDİR SANIYORUM ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN ALLAH GÖNLÜNÜN MURADINI VERSİN COCUKLARININ ACISINI GÖRMESİN.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at