Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Numarayı göster

Kayseri Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kayseri Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Zümrüt Mah. M. Kemalpaşa Bulvarı

38090 , Kayseri ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kayseri Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kadrosunda 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 6 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 20 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet neonatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, bulunmaktadır. Kayseri Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Kayseri ilinde M.kemalpaşa Bulvarı Kocasinan adresinde bulunmaktadır. Kayseri Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3523382149 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Güldane Aylin Ayan İnal Diğer

  Bebeğimin 38 günlükken kolik sancıları devam ederken gece yarısı gittik. Öyle ilgili öyle kibar bi kadın. Çocuğumu tedavi etmenin yanında bizide sakinleştirdi yorgunluğumuza iyi gelecek sözleriyle motive etti. Lohusa bir annenin karşısına çıkacak en güzel doktor kendisi.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Güldane Aylin Ayan İnal Emzirme sorunu acil

  Acilden giriş yaptık çocuğumuzu uyandıramıyorduk , sağolsun uyandırdı emzirmenize yardım etti tekrar görmek üzere zaman verdi , gerçekten söylüyorum iletişim uzmanı ve tam bir melek


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar