Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Kudret International Hospital

Gmk Bulvarı No: 81

Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

2014 yılında faaliyete başlayan Kudret International Hospital, 48 adet tek kişilik hasta odası, 18 yataklı yoğun bakım ünitesi, 4 adet ameliyathanesi ile hastalarına hizmet vermektedir.
2002 yılından bu yana göz alanında hizmet veren Kudret Sağlık Grubu, 2014 yılından itibaren de Kudret International Hospital'ı da grubuna katmıştır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ali Rıza Erbay Kalp Kapakçığı Tamiri

  Saygı değer Ali Rıza ERBAY hocam sizin güler yüzünüz tatlı diliniz büyük tecrübeniz sayesinde yaşıyorum sizlere can borcum var. Ben memleketim Yozgat'tan resmen ölü geldim beni siz kurtardınız. Kalp kapakçığımın birini değiştirdiniz diğerini tamir edip kurtardınız. Allah sizin kadar bilgili tecrübeli hocaları başımızdan eksik etmesin çok Teşekür ediyorum tüm kudret hastanesi çalışanlarına. Beni Ali AKDEMİR.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levent Saydam Randevu

  Levent hocaya gitme sebebim bir türlü geçmeyen kronikleşen boğaz ağrımdı. Detaylıca muayenesinden sonra durumumla ilgili detaylıca/anlaşılabilir şekilde bilgi verdi. Verdiği bilgiler alanında ne kadar başarılı, tecrübeli ve bilgi sahibi olduğunu gösteriyor. Kendisinden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine randevu almıştım. Levent hocadan önce birden fazla doktora gittim, antibiyotik verip doğru tanıyı koymadan ve detaylıca bakmadan gönderdiler. Boşu boşuna antibiyotik ve ilaç tedavisi görmüş oldum. Levent hoca, doğru ve hızlı tanısıyla, bilgisi ve güler yüzüyle size gerçekten doğru yerde olduğunuzu, doğru ve güvenilir doktora geldiğinizi kesinlikle hissettiriyor. Ayrıca bir psikolog olarak söylemeliyim ki hasta psikolojisinden anlaması ve sizi rahatlatan sakin tavrı ile iyi ki Levent hocaya denk gelmişim dedirtiyor. Bundan sonra başka herhangi bir KBB doktoruna gitmeyeceğim belli oldu :)


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Gülümser Heper Anjiyografi

  Tavsiye üzerine gidip muayene olduğumuz Prof. Dr. Gülümser Heper hanımdan çok ama çok memnun kaldık. Babamı anjiyu yapıp tedavi için gerekli aşamaları bir bir anlattı. Gerek kendisinin yakın ve içten konuşması gerekse alanındaki bilgi ve beceresi herkesi kendine hayran bırakacaktır. Allah kendisinden razı olsun. Kendisine ve ekibine tekrar burdan da çok teşekkür ederiz.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özkan Akkoç Atriyal Septal Defekt Onarımı

  Ben daha 16 yaşındayım benim asd ameliyatımı yaptı hayatımda gördüğüm görebileceğim en iyi en tatlı doktor diyebilirimm gerçekten yılın en iyi doktoru olabilir benim çok korkularım vardı ameliyattan öncesi sonrası hep benim yanımda durup birlikte korkularımı yenmeme yardımcı oldu benim için dünyanın en iyi doktoru ameliyatım başarılı geçti üzerinden 2 hafta geçti şuan çok şükür iyiyim. Ve bunu özkan hocaya borçluyum bana yeni bi kalp verdi kendi kalbi gibi güzel bi kalbim oldu iyi ki varsın hayatımda tanıdığım en iyi doktor❤


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yunus Emre Bıkmaz Pnömoni(zatürre)

  Yunus Emre hoca ile bebeğim 18 aylıkken tanıştık. Zatürreniz son aşamasındaymışız ama haberimiz yok, Yunus hoca hemen teşhisi koydu ve tedaviye başladı. Bebeğimi iyileştirdi şükürler olsun böyle iyi, bilgili, vicdanlı bir doktorumuz var. Herkesin hayatında yer alması gereken bir çocuk doktoru, ben kendimi çok güvende hissediyorum, söylediği her şeyi harfi harfine uyguluyorum. Düzenli kontrollere devam ediyoruz, gerekli olmayan hiçbir şeyi istemiyor, gerek olmadıkça kontrole çağırmıyor. Başım sıkıştığında aklıma takılan konuyla ilgili mail atıyorum ayrıntılı bir şekilde cevap veriyor. Ankara’da hatta Türkiye’de 1 numara derim, üstüne çocuk doktoru tanımam.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ali Doruk

  Sn.dr Ali hocama çok teşekkür ederim annemin demans rahatsızlığından dolayı piskolojik sorunları ile çok yakından ilgi ve alaka gösterdi özeldende arayıp dertlerimize yardimci oldu kesinlikle tavsiye ederim saygılarımla.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yunus Emre Bıkmaz

  Bebegim 5 aylık doğduğundan beri bir çok özel hastane gezdim ve sağlıklı olan çocuğumu yanlış bilgilendirmeyle tedaviyle beter hasta ettiler sonunda yunus emre hocayla tanıştım ve ne tanı koyduysa hangi tedaviyi uyguladıysa çocuğum düzeldi geçenlerde mecbur kaldığım için başka bir doktora gittim çocuğum oksuruyordu Boğazında kulağında kızarıklık var diyip antibiyotik verip gönderdi meğerse çocugumda bronşit başlangıcı varmış gereksiz antibiyotik ve yanında bir sürü suruplar neyse ki yunus emre hocamız var iyikı var kendisi gerekli tedaviyi başlattı 1 hafta yanlış antibiyotik kullandım .


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muzaffer Şahin Yanık Tedavisi

  Tesadüfen hocamıza muayene olduk.Henüz tedavimiz devam ediyor ancak gerek konuşmaları gerek ilgisi gerek içtenliği ile kendini çok sevdirdi.Hastayı rahatlatıyor,cesaretlendiriyor ve her daim güler yüzlü.Bizim için de en önemlisi bunlardı.Çok memnun kaldık ve tavsiye ediyoruz.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levent Saydam Sinüzit tedavisi

  Sert mizaçlı oluşu başta tedirgin etsede görüşmenin sonlarında gayet memnun ve hoşnut ayrıldık. 2.5 yaşındaki oğlumla yakindan ilgilenmesi de ayrıca bizi mutlu etti.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Levent Saydam Şiddetli ve ızun süren öksürük

  Bugüne kadar tanıdığım en iyi KBB uzmanıdır. 3 Ay boyunca geçmeyen öksürüğümü 24 saatte iyi etmişti.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar