Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hakkımızda

2014 yılında faaliyete başlayan Kudret International Hospital, 48 adet tek kişilik hasta odası, 18 yataklı yoğun bakım ünitesi, 4 adet ameliyathanesi ile hastalarına hizmet vermektedir.
2002 yılından bu yana göz alanında hizmet veren Kudret Sağlık Grubu, 2014 yılından itibaren de Kudret International Hospital'ı da grubuna katmıştır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (22)

Genel skor

  T
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yunus Emre Bıkmaz Diğer

  MÜKEMMEL MÜKEMMEL MÜKEMMEL COCUĞUM 12 AYLIK VE 12 AYLIK SÜREÇTE DEFALARCA HASTANEYE YATIŞIMIZ YAPILDI BOŞ TEDAVİLER SONUCU EVE ÇIKARILDIK KUDRET HASTANESİ YILLARDIR GİTTİĞİMİZ BİR HASTANE OLDUĞUNDAN ORAYA GİTMEYE KARAR VERDİK İYİKİ DE GİTMİŞİZ HOCA GÖRÜR GÖRMEZ ÖZ GEÇMİŞİMİZDEN BAŞLADİ A DAN Z YE HERŞEYİ SORDU HERŞEYİ HERŞEYİ NEREDEYSE 40 DAKİKA SÜRDÜ KONTROL BİZ ŞOK YUNUS EMRE HOCA BİR DAHİİ HOCADAN ÖTE POPOSUNA SAÇ DERİSİNE VARANA KADAR İNCELEDİ İNCELEDİ VE İNCELEDİ ÇOCUĞUM ZATÜRRE OLMAK ÜZEREYMİŞ ÇOK DETAYLI TEDAVİYE BAŞLADİ VE SONUÇ MUTLULUK ALLAH ONDAN RAZI OLSUN ÖYLE MEMNUN KALDIK Kİ DİĞER İKİ BÜYÜK ÇOCUĞUMUZU DA GÖTÜRDÜK TUTTUĞU ALTIN OLSUN

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Sefa Ünal Anjiyoplasti

  Anneannemin bacağında damar tıkanıklığı vardı. Birçok hastaneye gittik hepsi de ameliyat önerdi biz de istemedik. Yolumuz Sefa hoca ile kesişti. Hocam ameliyatsız bir şekilde stent yöntemiyle tıkalı damarları açtı. Allah hocamdan razı olsun. İletişimi, güleryüzü ve bilgisi bizi son derece memnun etti. Herkese tavsiye ederim. Hocama binlerce kez teşekkürler.

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Sefa Ünal Anjiyografi

  Diyabet hastasıyım. Kalp ve damar kontrolümü yaptı. Koldan anjiyo yaptı. Çok başarılı bir hekim. Beni çok rahatlattı. Balarılı hekim. Çok teşekkür ederim hocam size.

  T
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Sefa Ünal Kardiyoloji Randevusu

  Sefa Bey sorunumuzun kaynağını çok kısa sürede çözüme kavusturup anneannemin anjiyosunu gerçekleştirdi. Bir kaç saat içerisinde anneannem yürüyerek ve daha sağlıklı bir şekilde hastaneden çıktı. Ozverisi,alakasindan ötürü çok memnunuz. Çok teşekkür ederiz.

  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Sefa Ünal Anjioplasti

  Anjio işlemi için Sefa hocamızın adına duyduk. Kısa bir araştırmadan sonra sorularımıza verdiği detaylı ve güleryüzlü cevaplar karar vermemize yardımcı oldu. Koldan taktığı stentler sonrasında sorun yaşamadık.

  I
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Sefa Ünal Kardiyoloji Randevusu

  Babamıza anjio yapıldı. Doktorumuz, bize istenen sonuç alınamazsa bypass ameliyatı gerekebileceğini, her iki durumun risklerini anlattı. Çok şükür ki anjio başarılı oldu ameliyata gerek kalmadı. Doktor Sefa Bey'e ve hastanede bizimle ilgilenen herkese çok teşekkür ederiz.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Sefa Ünal Kardiyoloji Randevusu

  Sefa Hocam ben kalp krizi geçirdiğim zaman Anjio yapıp balon ve stent takmıştı.Uzun süredir takibinde olduğum,her türlü sorunumda çok detaylı cevap alabildiğim,her zaman yanımda hissettiğim,hasta-hekim ilişkisine çok önem veren ve tüm tedavi sürecimde emin ellerde olduğumu hissettiren çok kıymetli hocamız Doç.Dr.Sefa Ünal'ı gönül rahatlığıyla tüm hastalara tavsiye ederim.Hastane ortamıda hijyenik ve kolay ulaşılabilir.

  Doç. Dr. Sefa Ünal

  Geçmiş olsun, Sağlıklı günler dilerim.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yunus Emre Bıkmaz Yenidoğan Takibi

  Hoca ile eşim o hastanede ilk çocuğumuzu doğurması münasebetiyle tanıştık. 2015 haziran ayında ve kızımın ilk 18 ayında sanırım her ay gittik düzenli kontrol VS. Ben böyle bir doktor görmedim görebileceğim de zannetmiyorum. Eğer Yunus Emre Hoca doktor ise diğerleri ne? Elbette çok iyi doktorlarımız var ama Yunus Emre Hoca başka. Sanırım tek kusuru randevuya 2-3 dk geç kalsanız sıranızı kaybetseniz o gün görüşme şansınız olmuyor bir defa başımıza geldi haymanadan geliyorduk buna rağmen başka bir zamana yeniden randevu almak zorunda kalmıştık ama hocanın canı sağolsun var olsun.

  Ç
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yunus Emre Bıkmaz Yenidoğan Takibi

  Kolay kolay yorum yapan biri değilim ancak Yunus hocam yorum yapılmadan geçilecek biri değil. Kendisini arkadaş önerisiyle tanıdım. Şehir dışından onun için geldiğini söylemişti. Ben de bebeğimin yenidoğan hallerinde yaşadığım(kilo kaybı sarılık laktoz alerjisi)sorunlar nedeniyle gittim. İyi ki ama iyi ki gitmişim. Ayrıntıcılığı,hassasiyeti,sabrı ve ilgisiyle farkını hemen ortaya koydu. Başka doktora mecburen gitmek zorunda kaldığımda bile Yunus hocamın titzliğini alakasını aradığımı fark ettim. 15 dakikaya sıkıştırılan muayeneler Yunus hocamdan sonra tatmin etmedi bizi. Hocamın tek olumsuz tarafı diğer doktorlarda da aynı ilgi ve alaka
  beklentisine girmemize neden olması. Diğer doktorlarla kıyaslıyorsunuz ve Yunus hocamın muayenesi nerde bu muayene nerde diyorsunuz kendi kendinize. Diğer hastanelerde muayene toplam 15 dk sürüyorken Yunus hocamın çocuğun özgeçmişinden bahsetmesi o kadar sürüyor. Gelir gelmez boy kilo kulak burun boğaz saç derisi muayenesini her kontrolde yaparken bu muayeneler diğer hastanelerde söylenmeden yapılmıyor ve söyleseniz bile doktorlar zoraki yapıyor. Aklıma takılan her soruya mail kanalıyla yanıt veriyor. Kendisine dua ediyorum. Umarım daha çok bebeğin hayatına dokunur ve kendisi gibi, hastaya bütüncül yaklaşan usanmadan inceleyip bilgi veren doktorların sayısı artar. Var olsun.

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yunus Emre Bıkmaz Yenidoğan Takibi

  İkizlerimizi bugün götürdük. Buradaki yorumları okudum ve gittik. Ne anlatsam ne söylesem kelime yetmez ben bu yaşıma kadar böyle ilgili böyle mesleğini seven birine daha rastlamadım. Herşeyi anlatır hiç mi insanın aklında soru işareti bırakmaz. Diyebileceğim tek kelime Allah razı olsun ve böyle doktorların sayısını arttırsın. Dediğim gibi anlatılmaz yaşanır.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Gmk Bulvarı No: 81, Çankaya 06570 Google Haritalar'da göster
Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, SGK, Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar