Malatya Özel Müjde Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzm... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Malatya Özel Müjde Hastanesi

Fırat Mahallesi Hastane Cad. No:16

44000 , Malatya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Malatya Özel Müjde Hastanesi kadrosunda 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Malatya Özel Müjde Hastanesi Malatya ilinde Hastane Cad.no:16 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İrfan Özer Diğer

  Eşimin kontrol ve bebebigimizin doğumunu yaptırdik. Masaallah barekallah çok kaliteli ve değerli bir doktor. Hem bilgili hem ilgili. Değeri bilinmeyen bir pırlanta doktordur.


  A
  Doktor: Uzm. Dr. Sevgi Özbaysar Diğer

  Dün oğlumu alıp yanına götürdüm.Sevgi hanıma 10 gündür ayak tırnak batmasindan dolayı çektiği acılar tabiki bizi de mutsuz ediyordu tırnak teli takıp hem oğlumu hemde bizi rahatlattı kendisine sonsuz teşekkür eder ve böyle aynı bu şekilde muayene etmesini sürdürmesini dilerim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar