Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi kadrosunda 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi

Ilıca Mahallesi Sarısu Caddesi No:9

45600 , Alaşehir ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi kadrosunda 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi Manisa ilinde Ilıca mahallesi Sarısu Caddesi No:9 adresinde bulunmaktadır. Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2366531065 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Devlet Hastanesi