Medicana Ataşehir Hastanesi

Medicana Ataşehir Hastanesi

Hizmetler

Hakkımızda

Medicana Ataşehir Hastanesi 2021 Mart ayında hasta kabulüne başlamıştır.
Kurumumuzda Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum tıbbı birimlerinde 29 Hekimimiz ile birlikte sağlık hizmeti verilmektedir.
Daha fazla bilgi

Adres

Medicana Ataşehir Hastanesi
Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cd. No:24, Ataşehir 34750
Medicana Ataşehir Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Mapfre Sigorta, SGK, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, ... Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Groupama Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Garanti BBVA Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Hür Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Fiba Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Tarsim Sigorta, Sompo Sigorta, New Life Yaşam Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sanayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, Bafra Sanayi ve Ticaret Odası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Çarşamba Ticaret Borsası, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası, Darüşşafaka Cemiyeti Mensupları, IMKB, İstanbul Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Ticaret Odası, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Merkezi Kayıt Kuruluşu A. Ş., Samsun Ticaret Ve Sanayi Odası, Sivas Ticaret Borsası, Sivas Ticaret Ve Sanayi Odası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Terme Ticaret Borsası, Terme Ticaret Ve Sanayi Odası, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Ünye Ticaret Borsası, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Milli Reasürans T.A.Ş. Mensupları Emekli Ve Sağlık Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Sınai to Sanayi, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Emeklilik, Diğer (İade), Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Corpus Sigorta, Gulf Sigorta, senCard, Chubb European Group, Emaa Sigorta, Hepiyi Sigorta, Aveon Sigorta Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (265)

Genel skor

  F
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Yılören Tanıdır Üroloji Randevusu

  Yakın zamanda testis kanseri teşhisi kondu ve sağ testisim alındı. Bu zorlu süreç boyunca, Dr. Yılören ve ekibi mükemmel bakım ve destek sağladılar.

  Dr. Yılören, profesyonel, şefkatli ve son derece bilgiliydi. Teşhisimi, cerrahi prosedürü ve tedavi seçeneklerimi ayrıntılı bir şekilde anlatmak için zaman ayırdı, bu da kendimi bilgilendirilmiş ve güvende hissetmeme yardımcı oldu.

  Ameliyat sorunsuz geçti ve ameliyat sonrası bakım mükemmeldi. Dr. Yılören, iyi hazırlanmış olmamı sağladı ve iyileşmemi izlemek ve endişelerimi gidermek için düzenli olarak takip etti.

  Aldığım kişisel ilgi ve empati için minnettarım. Sorularımı her zaman yanıtlamak için doktoruma erişebiliyor olmam, bu zor bir deneyimi çok daha yönetilebilir hale getirdi.

  Dr. Yılören'i, hastalarına olan bağlılıklığı ve mükemmel bakımı için şiddetle tavsiye ediyorum.

  I
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Emel Can Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Emel hocama ilk 2003 yılında ailem tavsiye üzerine götürmüştü, o zamanlar Kazasker'de kendisine ait bir kliniği vardı. Çok küçüktüm ama bana olan ilgisi ve şefkatini hala hatırlarım. İlk görüşmemizde göğsümde hırıltıyı dinleyip Alerjik Astım olduğundan şüphelenmişti ve yapılan testler sonrası tedavime başladık, senelerce kendisini ve tedavimi asla bırakmadım, şimdi 27 yaşındayım ve bu hastalıkla ilgili bütün sıkıntılarımı atlattım

  U
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Yılören Tanıdır Üroloji Randevusu

  Yılören hocame testisimde kitle tespit edildiği için ameliyat oldum. bu süreçte gerekli bilgilendirmeleri yaptı ve telefondan her soruma cevap verdi. ameliyat üzerinde 5 gün geçti hala günlük sorularla kendisini rahatsız ediyorum. Ameliyat sürecinde de güler yüzlü ve ilgili oluşu bizi çok mutlu etti.

  E
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Yılören Tanıdır Diğer

  idrar kanalındaki darlık idrar kanalın kapanması sorunu yaşıyordum başka bir sağlık kurumunda 2 yıl ara ile iki defa kapalı operasyon geçirdim ikisinde de kapanma aynı şekildi nüksetti ve idrar kanalı tekrar kapandı güvendiğim bir hocanın tavsiyesi ile Yılören hocaya açık ameliyat oldum ağzımdan alınan bir parça ile hastalıklı bölge yeniden onarıldı ameliyat öncesi 2-3 dakika süren idrar yapma sürem 5 saniyeye düştü inanılmaz bir hızla idrar yapabiliyorum artık tedavi yöntemi ve olası sonuçları konusunda çok iyi bilgilendirdi keşke önceki operasyonlardan önce kendine gelmiş olsaydım ayrıca ameliyat sonrasında gece gündüz günün her saatinden tüm sorularımı telefondan cevapladı daha önce 2 operasyon geçirmiş biri olarak ameliyat olacak hastalar hocayı gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. tekrar buradan hocanın emeğine eline sağlık dileklerim iletmek isterim

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Koray Topgül Laparoskopik Fıtık Tedavisi

  Sağ kasık fıtığı şikayeti ile gittim. Koray bey çift taraflı olabileceğini söyledi ultrasonda da doğrulandı. Şuanda bu en iyi hali dahada kötüleşecek istersen ameliyatı planlayalım dedi.Zaten kendisine de burada yazan yorumlar sayesinde gittim. 1hafta sonrasına ameliyat planı yapıldı. Yaklaşık 1saatlik ameliyat sonrası nerdeyse doğru düzgün ağrım olmadı diyebilirim. Şuan 10 gün geçti bugün kontrole gittim ve herşeyin iyi gittiğini söyledi. Bu kadar kolay, hızlı ve rahat bir süreç geçireceğimi tahmin etmemiştim. Kesinlikle tavsiye edebileceğim iyi bir doktor olduğunu söyleyebilirim.

  B
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Yılören Tanıdır HoLEP Prostat Ameliyatı

  82 yaşındaki Babamı çok acil idrar yapamama şikayeti ve sondayla doktor YILÖREN hocaya getirdik.Babamın yaşadığı şehir olan Trabzon’da kendisine 3 kez sonda takılmasına rağmen sorunun kaynağı bulunamamıştı.Tavsiyeyle randevu alıp yalnızca muayene ve mevcut tetkikleri inceleyerek sorunu tespit etti. Yoğun programına rağmen ertesi gün ameliyatı gerçekleştirdi.Şu an itibari ile babamın konuyla ilgili hiçbir şikayeti kalmamıştır.Etik ve cerrahi yaklaşımın başarısı bizi en üst seviyede memnun etmiştir.

  N
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Mehmet Güzeloğlu Diğer

  Kılcal damar tedavisi için gittiğim Kalp Ve Damar Cerrahı Sn. Mehmet Güzeloğlu tarafından detaylı bir muayene ve yaptırılan tetkikler sonucunda aslında daha önemli bir problem olan bacaklarımdan toplar damarlarımda 3,5 katı gibi aşırı genişleme ve bir bacağımdaki toplar damarda ise geri kaçırım olduğu tespit edildi. 1/5/2024 Tarihinde ameliyat gerçekleştirdi. Ameliyata giderken sabahın en erken saatlerinde hastanede bizi karşıladı. Mehmet Bey; tüm süreç boyunca gerek açıklamaları, gerekse ulaşılabilme kolaylığı açısından hep yanımızda oldu. Süreci doğru yönetti ve başarılı bir operasyona imza attı. Geçen yıldan beri bacağımda tarif edemediğim ağrıların kaynağı bir çırpıda kayboldu.

  S
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Yılören Tanıdır Böbrek Taşı

  Üç aydır yaşadığım ve bir türlü düşüremediğim böbrek taşım için gittiğim Dr. Yılören Bey’in önerisi ile Üreteroskopi ameliyatı oldum. Böbreğimi zarar verme olasılığı olan üreterde takılı kalan 10 mm’lik taştan bu operasyon sonucunda kurtulmuş oldum. Ameliyat sonrası hastanede kalmama gerek kalmadan beni aynı gün taburcu etti. Operasyondan sonra şikayetlerimde hızlı iyileşme oldu. Yılören Beyin pozitif ve hastaya değer veren aydınlatıcı tavrı tüm süreç boyunca rahat ve emin ellerde olduğumu hissetmemi sağladı. Kendisine buradan da şükranlarımı sunuyorum…

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ender Sarıoğlu Omuz Ameliyatı

  Doktorum Ender Bey omzumda yer alan lipom ameliyatımı gerçekleştirdi. Doktorumu herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.Mine Çevik.

  O
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Yılören Tanıdır Üroloji Randevusu

  Hocamız sayesinde başarılı bir varikosel ameliyatı geçirdim. Yaklaşık 1 sene sonra sperm kalitesi ve miktari iki katına çıktı. Ameliyattan 3 gün sonra yaşantıma döndüm.
  Hem hocamızı hem de hastaneyi tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular