Medicana Ataşehir Hastanesi

(99 görüş)

Randevu ve bilgi için bizi arayın:
0850 333 9670

Medicana Ataşehir Hastanesi 2021 Mart ayında hasta kabulüne başlamıştır. Kurumumuzda Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik T... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Ataşehir Hastanesi

Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi No:24

34750 , Ataşehir ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Ataşehir Hastanesi 2021 Mart ayında hasta kabulüne başlamıştır.
Kurumumuzda Ağız ve Diş Sağlığı, Anestezi ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum tıbbı birimlerinde 29 Hekimimiz ile birlikte sağlık hizmeti verilmektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sedat Dalbayrak Diğer

  Muhteşem bir hekim. Daha ilk gördüğünüzde, işte hekim budur dedirten, harika bir Türk Hekim ve hocadır. Boyun fıtığı ameliyatımı gerçekleştirdi. Siz değerli hekimlerimizi saygı ile selamlıyorum. Sonsuz teşekkürler.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Uysal Kalça Protezi

  30 mayısta Mehmet hocam Anneme kalça protezi operasyonu yaptı. Rahatlatıcı konuşmaları, komik esprileri :) ve operasyon öncesi sonrası ilgisi alakası taktire şayan gerçekten. İyi ki size rastlamışız çok teşekkür ediyoruz ellerinize yüreğinize sağlık canım hocam


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Salih Somuncu Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Doktor bey oğlumun(fimozis vardı) sünnetini yaptı. Çocuğumla ve bizimle iletişimi iyiydi. Hastaneden ve operasyondan çok memnun kaldık. Hiçbir sorun yaşamadık.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Fatih Şanlıkan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  22 yıllık Tip1 diyabetliyim ve hamilelik sürecimi özellikle riskli gebeliklerde vaka deneyimi olan bir hekimin takip etmesi gerekiyordu. Araştırmalarım sonucunda Fatih bey ile tanıştık ve ilk randevumuz sonrasında gerek mesleki bilgi aktarımı, gerekse ziyaretimiz sırasında kişisel tutumu ve özgüveni bizde süreci kendisiyle sorunsuz takip edebileceğimiz izlenimini oluşturdu, ve ne kadar doğru bir karar verdiğimizi süreçte göstermiş olduğu özveri ve desteğiyle hep hissettim. Çok rahat geçen hamileliğim sonunda Mayıs-2022’de sorunsuz bir şekilde bebeğimize kavuştuk. Benim için hekim tercihinde mesleki donanımın yanı sıra hekimin sahip olduğu bilgiyi hastasına aktarabilmesi, sorularıma yanıt alabilmek ve bariyersiz iletişim kurabilmesi çok önemli. Bu nedenle Fatih bey benzer ihtiyaçları olanlara önereceğim ilk isim olacaktır.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Serdar Özkaya Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Serdar hocama 2 yıldır 10 doktorun tedavisi yok dediği geçmeyen diz ağrılarım için gittim. gidiş sebebim sadece bir ilaç yazdırmaktı ancak o kadar işinde uzman ki beni o şekilde göndermek istemeyip; bir tedavi programına başlaması sonucu yürüyemediğim yerimden dahi kalkıp kişisel işlerimi bile yapamadığım halimden eser kalmadı neredeyse diyebiliriz. Hastalarına asla hasta gibi değil bir yakını gibi yaklaşıp sürekli ilgi - sürekli açıklama ve naifliği ile hayran kaldığım kişidir. Dizimde uzun bir tedaviye başlandı 2 iğne yapıldı 3. yapılacak devamında prp ve kök hücre ile devam edecek bir süreç. iyiki kendisine rastlamışım. çok teşekkür ediyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Fatih Şanlıkan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Fatih Bey ile hamilelik sürecinin 3. ayında tanışma fırsatımız oldu ve ilk randevudan itibaren ilgisi , bilgisi , detaylı açıklamaları, rahatlatıcı konuşmaları ve desteğini hep hissettik. Endişe duyduğum konularda yaklaşımları beni inanılmaz rahatlattı ve mutlu etti bu süreçte olması gereken desteği hep gösterdi. Hamileliğin ileriki haftalarında riskli durumları tespit edip çok kontrollü bir şekilde sürecin ilerlemesini sağladı ve bu sürede hamile olarak benim stres ve endişe duymamam için de destek oldu. Bilgisi bizi çok rahatlattı güven verdi iyi ki Fatih Bey ile bütün hamilelik sürecini geçirdik ve bebeğimizi sağlıkla kucağımıza aldık. Çok çok teşekkür ederim herşey için, çok tavsiye ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Fatih Şanlıkan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Fatih Hoca işini çok iyi yapan bir hekimdir. Kendisiyle hamilelikten doğuma kadar sürecimizi birlikte yürüttük. Hasta doktor ilişkisini samimiyetle ilerleten, tüm endişelerinizi size sakinlikle anlatan ve yanınızda olan biridir. Samimiyeti, güleryüzü, bilgisi, yardımseverliği, konuşması ile odasından mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz. Bir hekimden çok size bilgisiyle ve mütevaziliği ile yardımcı olmaktadır. Doğumda yaptığı her işlemle ilgili sizi korkudan uzak tutan, hamileliğinizde yaşadığınız sorunlarda sizi bilgisiyle yöntemleriyle çözüme ulaştıran bir hekimdir. Doğumda her ihtimale karşı yaşayabileceğim bir risk ile girmeme rağmen onun sayesinde hiç korku yaşamadım. Bu zamanda kendisi gibi bir hekim bulmak inanın zor. Bundan sonra nerede olursa olsun kendisinden başka bir doktorum olsun istemem. Normalde asla böyle sitelere girip yorumda bulunmam, ama Fatih Hocanın çok iyi bir hekim olduğunu ve samimiyetini herkesin bilmesi gerektiğini inanıyorum. Sayesinde oğlumu kucağıma aldım. Bilgisiyle ve yönlendirmeleriyle çok rahat bir süreç geçireceğinizi bildirmek isterim. Başka hekimlerin bulamadığı sorunu, tek seferde anlatmamla anlayan söylediği bilgileriyle sağlıklı olmamı sağlayan kişidir. Hocam siz çok değerlisiniz. Başarılarınız hep daim olsun. Herşey için bir kez daha teşekkür ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Uysal Randevu

  Mehmet Bey ile 3 yıl önce Medical Park Göztepe'de tanıştık. Kardeşimi, geçirdiği trafik kazasından sonra baldır kemiğindeki parçalı kırıktan dolayı ameliyat etmişti. Çok başarılı bir ameliyattan sonra kardeşim 5 ayda koşabilmeye başladı. Tüm süreç boyunca Mehmet Bey bizimle yakından ilgilendi. Bu yılda benim uzun zamandır devam eden diz şikayetlerim için yeni hastanesi Medicana Ataşehir'de görüştük. Başka yerlerde ameliyat demişlerdi ama Mehmet Bey güzel bir spor programı verdi, şimdi ağrılarım geçti. Kendisi artık ailemizin doktoru; bu yaz sonunda da anneme diz kireçlenmesi için protez ameliyatı randevusu aldık. Kendisine çok güveniyoruz. Mütevazı bir cerrah. İlgisi ve iletişiminden çok memnunuz. Ameliyat için güvenilir ortopedi doktoru arayan herkese tavsiye ederim. İyi ki Mehmet Bey ile tanışmışız.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Fatih Şanlıkan Sezeryan Doğum

  Eşimin hamilelik sürecinde, bize karşı olağan üstü desteklerini gördüğümüz ve profesyonel iletişimi ile bizi sakinleştiren hocamıza çok teşekkür ederiz. İyiki sizinle tanışıp, tüm süreci sizinle tamamlama şansımız oldu.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Fatih Şanlıkan Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Fatih Hocamla hamileliğimin 3. ayından sonra tanıştık. O zamana kadar üç doktor değiştirmiştik. Hepsi içimize öyle korkular salmıştı ki neredeyse bebeğimin sakat doğacağını düşünmeye başlamıştım. İkili testimde yaşımdan dolayı risk grubunda çıktım diye doktorun biri 'nasıl alınacak bu çocuk' dediğinde aklımı oynatacaktım. Sonrasında çok şükür ki Fatih Bey i bulduk. Kendisi naifliği, kibarlığı ve pozitifliği ile eşimi de beni de çok rahatlattı. Sayesinde tüm hamileliğim gayet güzel ve sağlıklı geçti. Sonunda da sağlıklı bir şekilde bizi bebeğimize kavuşturdu. Ayrıca o kadar çalışkan ki öğle tatiline bile çıkmadan, yemek yemeden hasta bakıyor Kendinizi bu kadar yormayın bence hocam Allah sizden razı olsun, eksik olmayın


  Hata oluştu, tekrar deneyin