Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası’nda Medicana Sağlık Grubu vizyon ve misyonu ile VIP hizmet sunmak hedefiyle 2015 yılında kurulmuştur. Merkez, Göz Hastalıkları, Plastik, Rekonstrü... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Çamlıca Tıp Merkezi

Alemdağ Caddesi No: 103 Namazgah

Üsküdar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, İstanbul Anadolu Yakası’nda Medicana Sağlık Grubu vizyon ve misyonu ile VIP hizmet sunmak hedefiyle 2015 yılında kurulmuştur. Merkez, Göz Hastalıkları, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Medikal Estetik, Dermatoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Psikiyatri ve Genel Cerrahi gibi branşlarda verdiği hizmetlerle ön plana çıkmaktadır.

Medicana Çamlıca Tıp Merkezi, Medicana Çamlıca Hastanesi’ne 50 metre mesafede bulunmaktadır. 3.000 metrekare kapalı alanda 2 ameliyathane, 1 doğumhane, 7 yatak ve 4 saç bakım (saç ekim) odası kapasitesiyle hastalarına hizmet vermektedir.

Uluslararası Hasta Merkezi’nde yurt dışından gelen hastalara da hizmet sunan Medicana Çamlıca Tıp Merkezi’nde farklı ülkelerden tanı ve tedavi hizmeti almaya gelen uluslararası hastalar için gerekli olabilecek tüm olanaklar sağlanmaktadır. Ağırlıklı olarak; İngilizce, Arapça, Rusça olmak ihtiyaç halinde tüm dillerde hizmet verilen merkezde; yurtdışından gelen hastaların, tıp merkezi içindeki tüm süreçlerinde destek verilmektedir. Bölgede bulunan anlaşmalı oteller ve TÜRSAB güvencesinde anlaşmalı olduğu ulaşım, karşılama ve konaklama hizmetlerinde de destek verilmektedir.

Medicana Çamlıca Tıp Merkezi; Rusya, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan, Ukrayna, Romanya, Kosova, Almanya, İrlanda, İsviçre, İtalya, Libya, Tunus, Irak, Filistin, Katar, Avustralya, Somali, Etiyopya gibi ülkelerden hasta ağırlamaktadır.Odalarımız

Medicana Çamlıca Tıp Merkezi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere 6 adet standart, 1 adet suit oda bulunmaktadır. Ferah odaları, hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap vermek üzere hazırlanmıştır. Minibar, televizyon, internet, özel kasa gibi hizmetlerin yer aldığı odalarda, hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet iki kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarında hemşire çağrı sistemi bulunmaktadır.Medicana Çamlıca Tıp Merkezi Özellikli Branşlar

· Ağız ve Diş Sağlığı

· Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı

· Dermatoloji

· Genel Cerrahi

· Göz Hastalıkları

· Medikal Estetik

· Kadın Hastalıkları ve Doğum

· Klinik Psikoloji

· Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

· Ruh Sağlığı ve Hastalıkları / Psikiyatri

· Saç EkimiAğız ve Diş Sağlığı branşında hem çocuk hem de erişkin hastalar için tanı ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Başta diş ve diş eti hastalıkları, estetik diş hekimliği, protetik uygulamalar, total ve parsiyel protez uygulamaları ve cerrahi uygulamalar olmak üzere hastalara yönelik tüm tedaviler yapılmaktadır.

Göz Hastalıkları branşında göz sağlığı ve hastalıklarına yönelik kapsamlı hizmet sunulmaktadır. Diyabet hastaları başta olmak üzere rutin takipli hastalara verilen hizmetlerin yanı sıra refraktif cerrahi, katarakt cerrahisi, glokom, kornea, üvea-retina, vitreoretinal cerrahi, şaşılık, nörooftalmoloji, oküloplastik, kontakt lens konularında çalışan hekim kadrosu ve sağlık personeli ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Medikal Estetik bölümünde kişiye özel yaklaşım ile hizmet sunulmaktadır. Botox, Dolgu, PRP, Mezoretapi, H100 Aşısı, Somon DNA, Kirpik Lifting, Dudak Mezoterapisi ve Lazer Epilasyon gibi uygulamalar hekim kadrosu gözetiminde estetisyenlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, genel tanımı ile insan vücudunda doğuştan veya sonradan meydana gelen problemleri gidermeye çalışan, bütün vücut yapılarının anatomik olarak tam olmasına yönelik çalışmaların yapıldığı branştır. Estetik operasyonlar içinde; burun estetiği (rinoplasti), meme estetiği (temassız göğüs büyütme ve yani yağ transferi ile meme implantı), liposuction (bölgesel incelme, vücut şekillendirme), göz kapağı ve kaş, yanak ve elmacık kemiği, çene, boyun şekillendirme, alt ve üst göz kapağı ile birlikte kaş asma ya da kontür verme amacı ile yağ enjeksiyonu, yanak ve elmacık kemiği dolguları sonrası çene ucuna ya da massater botox enjeksiyonları gibi güncel operasyonlar yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ecem Çelik Psikiyatri Randevusu

  Mental olarak ciddi sorunlar yaşadığım bu zorlu süreçte, pozitif ve empatik yaklaşımıyla daha iyi ve güçlü hissetmemde büyük rol oynadı. Kendisine tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Deniz Pirçek Diyetisyen Randevusu

  Fitoterapi ve fonksiyonel beslenme alanındaki uzmanlıkları ve geleneksel beslenmeden uzak bir bakış açısıyla, irritabl bağırsak sendromu sorunuma en etkili çözümleri şahsıma aktardığını düşünüyorum. Kısa zamanda çok olumlu sonuçlar aldık. Kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Peykan Türkçüoğlu Lazer Ameliyatı

  Kişiliğiyle, ilgisiyle, samimiyetiyle ve uzmanlığıyla lazer operasyonu sürecimi oldukça profesyonel bir şekilde yönetti. Şahsına teşekkürlerimi iletiyorum.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Peykan Türkçüoğlu Retina Ameliyatı

  Harika bir doktor.Lazer ameliyatı oldum ve bilgilendirmesi yönlendirmesiyle içimizde hiç şüphe bırakmadı.Herkese öneriyorum.Teşekkürler hocam


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayla Kut Randevu

  Önceki gittiğim her iki doktor da katarak ameliyatı olmam gerektiğini söylemesine rağmen Ayla hanım Ameliyata gerek olmadığını çok olgunlaşmış bir katarak olmadığını söyledi. Gözlük numaramı değiştirdi ve sorunum çözüldü beni gereksiz ameliyat stresinden ve masrafından kurtardı.Son derece kibar davrandı .Mükemmel bir doktor olduğuna eminim. Herkese tavsiye ederim.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Rumil Babayev Göz Hastalıkları Randevusu

  Doktorum Rumil bey tedavimin başlangıcından sonuna kadar her yönden bana kolaylık sağladı ve aklımda olan bütün soru işaretlerini kaldırarak tüm işlemleri yaptı. Korkuyla girdiğim göz şalazyonu ameliyatım öncesinde kurduğu güçlü iletişim beceresi sayesinde bana güven vererek sonrasında tek bi komplikasyon göstermeden atlatmamı sağladı ona ve ekibine çok teşekkür ederim


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Rumil Babayev Göz Hastalıkları Randevusu

  Dr Rumil beyi uzun süredir tanıyorum her alanda ilgili ve çok başarılı iyi bir hekim.Uzağı göremiyordum sayesinde göz ameliyatı oldum ameliyat öncesinde çok korkuyordum ancak iletişimi o kadar iyi ki insanı gerçekten rahatlatıyor işlem sonrasında da sağolsun ilgisini hiç eksik etmedi mesai saatleri dışında dahi her sorduğumu cevaplıyordu ve şuan sayesinde gözlüksüz lenssiz heryeri çok iyi görüyorum.Tüm emekleri için minnettarım.Herkese de şiddetle tavsiye ederim.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Rumil Babayev Normal Randevu

  Dr. Rumil bey annemin katarakt ameliyatını gerçekleştirdi. İlgi ve bilgisiyle son derece güvenilir ve profesör düzeyinde bir doktor olduğunu söyleyebilirim. Tedavi sürecinde bizlere çok şeffaf olarak bütün detaylarıyla bizleri bilgilendirdi. Rumil beye çok teşekkürler.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Rumil Babayev Diğer

  Dr.Rumil bey kızımın göz ameliyatını gerçekleştirdi.Ilgi ve bilgisiyle müthiş güven veren bir doktor.Bana yapilacak olan islemleri tane tane anlattı. Kızımla iletişimi mükemmel düzeyindeydi, hıç korkmadık.ilgisi , bilgisi ve özellikle güven veren tavrıyla profösör düzeyinde olduğunu söyleyebilirim.Ameliyat sonrası hic bir sıkıntımız olmadı.Sorunumuz olduğunda tekrar gideceğimiz ve güveneceğimiz tek doktor.
  Böyle doktorlarımızın sayısının artmasını gerçekten çok isterim.
  Rumil beye çok çok teşekkurler.
  Başarılarının devamını dilerim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Rumil Babayev Göz Hastalıkları Randevusu

  -4.5 ve - 5.5 miyop ile gittiğim rumil beye ilasik yöntemiyle gözlerimi çizdirdim. Baştan sona kadar ilgi alakası ve profesyonelliği ile hem bu süreci çok kolay atlatmama yardımcı oldu hem de bunca zamandır lenslerle bunun için mi uğraştım dedirtti. Yaklaşık 1 ay geçti ve dünya varmış iyiki rumil bey i seçmişim hd hayata merhaba.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar