Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Kadıköy Hastanesi

Zühtüpaşa Mahallesi Recep Peker Caddesi No:11

Kadıköy ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Sağlık Grubu
Bugün 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da sürdürmektedir.
Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın belirli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hikmet Orbay Dermatoloji Randevusu

  Yıllık Ben kontrolü için gittim..İlgi,,alaka ve bilgilendirme çok memnun kaldım..Kesinlikte tavsiye ederim..Çok teşekkür ederim Dr.Hikmet Orbay..


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atakan Diğer

  Gözlerimdeki kuruluk ve yanma için kontrole gittim Mehmet Hocaya. Daha öncede gitmiştim yine her zamanki gibi titizlikle muayene edip bilgilendirdi. Sonuç olarak verdiği damlaları kullanarak gözümün rahatlamasını sağladı. Teşekkür ederim.


  Ü
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Güler Göğüş Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Kendisi aile doktorumuz oldu. Önce eşimi covid sonrası astım şikayeti ile tedavi etti daha sonra ben kız kardeşim ve ben de aynı şelişde tedavi olduk. Gereksiz tahliş istememesi, nokta atışı tedavi planlaması, genel bilgilendirmesi ve size guven vermesi o. kadar kiymetli ki. Covid sureclerimizde de ailemize cok destek oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz aile doktorumuz oldu.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Karadağ Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Dr.Cihan Karadağ iki hafta önce laparoskopik myom ameliyatimi yaptı.Kendisiyle ilk görüsmemde hiç korkmadan ameliyat olmaya karar verdim.Defalarca başka hastaneye gidip gelmiştim ameliyattan korkuyordum. 7 cnm myomum Vardı.06.06.2022 de Dr.Cihan karadağ sorunsuz bir şekilde beni 7.cnm miyomdan kurtardı.Çok hızlı bir şekilde işime normal hayatıma döndüm.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Güler Göğüş Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Son derece ilgili ve nazik bir doktor. Bir onceki devlet hastanesindeki dr a gore annem astim olmus ve evdeki kedimizi gondermemiz gerekiyordu ancak Guler Hn in dogru tespitleri ile hastaneden mutlu bir sekilde ayrildik.
  Tesekkur ederız,


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. A.Cem Özuğuz Enfeksiyon Hastalıkları Randevusu

  Soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyona benzer bir tablo ile acil ve sonrasında iç hastalıkları departmanına başvurum sonrası yapılan tetkiklerin sonuçları dikkate alınarak takip ve tedavi dönemimi sevgili doktorum Ahmet Cem Özuğuz devralmıştır. Hastanedeki yatış sürecim ve sonrasındaki dönem boyunca son derece yakın takip eden ve adım adım her basamakta bilgi veren muhteşem bir hekim. Akla zor gelebilecek, arka plana atılmış tüm ihtimalleri değerlendirerek hastalığımın tanısını koymuştur. Hassasiyeti, hastalarına olan ilgisi ve yaklaşımı ile uzun yıllardır karşıma çıkmış olan en iyi hekimlerden biridir.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atakan Diğer

  Doktor Bey'e blepharoplasty ameliyatı için başvurdum operasyon öncesi ve sonrası yaşanacakları gayet iyi bir şekilde anlattı.Operasyon sonrasında gayet doğal ve iyi bir görünüme sahip oldum.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Atakan Diğer

  Mehmet Bey bugüne kadar karşılaştığım en iyi ve en bilgili doktor özellikle göz benim için çok hassas bir konu ve ilgisi ve bilgisiyle bana inanılmaz güven verdi. Sadece bana değil doktordan çok korkan kızımında gönlünü kazandı o kadar sevdiki göz doktoru olacağım diyor. Miyop gözlerim için lazer ameliyatı oldum ve ertesi gün arabamı bile kullanabildim. Tereddütsüz gidilebilecek ve kendinizi emanet edebileceğiniz bir doktor. Lenssiz ve gözlüksüz yaşamak harika ne kadar teşekkür etsem az kalır. Olduğunuz hastane ve size gelen hastalar çok şanslı. Hersey için çok teşekkür ederim.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Murat Sertan Şahin Burun Estetiği

  Ne fonksiyonel olarak bir sonuç aldım ne de estetik açıdan. Burun ucu düşüklüğüme 1-2mm lik bir müdahele istememe rağmen hiç olmasını istemeyeceğim kadar kalkık bir buruna sahip oldum. Sol tarafımdan nefes alamıyordum hala alamıyorum. 9ay geçmesine rağmen hala alışamadım yeni yüzüme. Ameliyat sonrası ilgisinden de memnun değilim. Kendim 3. Ayında randevu alıp gittim hiç bir şekilde takip edilmedim. Kısacası memnun kalmadım ve Murat Sertan Bey e ameliyat olduğum için pişmanım.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Şenol Baş Diğer

  Kendisi şimdiye kadar tanıdığım en anlayışlı, kibar ve hastasını aydınlatan doktor. Sorununuz ne olursa olsun ilgisiyle içinizi rahatlatıyor ve detaylı bir şekilde hastasıyla ilgileniyor. Ben yaklaşımından çok memnun kaldım. Alanıyla ilgili ne sorunum olursa olsun tercih edeceğim birisi kendisi.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar