Hizmetler

Hakkımızda

Medicana Sağlık Grubu
Bugün 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da sürdürmektedir.
Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın belirli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

Adres

Medicana Kadıköy Hastanesi
Zühtüpaşa Mahallesi Recep Peker Caddesi No:11, Kadıköy
Medicana Kadıköy Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Ace European Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Medilab Assist, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ak Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Diğer (İade) Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (134)

Genel skor

  N
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Cihan Karadağ Laparoskopik Cerrahi

  Cihan Hoca ile tavsiye üzerine tanıştım . Laparoskopik rahim ameliyatı olmam gerekiyordu ancak çok korkuyordum.Muhtesem enerjisi ve güler yüzlü yaklaşımıyla beni çok rahatlattı.14 Mart 'ta ameliyatımı oldum .İsviçre 'de yasiyorum.10 gün sonra sağlıkla evime döneceğim.İyiki tanımışım Cihan Bey'i.

  Y
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Taner Oruğ Abdominal Ultrasonografi

  Doktor beye boğazımda yutkunma zorluğu, gırtlağımda bir cisim takılma hissiyatı ile muayene oldum. Kendisi sadece bu şikayetimle ilgilenmeyip genel bir muayene yaptı. Vücudumda belirli bölgelere de bakarak ağrı olan kısım için alt batın ultrasonu istedi. Ultrason sonucunda beni kendi bölümüyle ilgili hiç bir sorun olmadığı konusunda bilgilendirip, gerekli diğer (Dahiliye ve Gastroentoloji) bölümlerine yönlendirdi. Doktor beyin ilgisinden ve bilgilendirmesinden memnun kaldım.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Muharrem Coşkun Endoskopik Ultrason

  Doktor beye reflü ve gaz şikayetiyle başvurdum. Hayatımda ilk defa endoskopi yaptırdım, bu kadar rahat olacağını tahmin edemezdim. Uyandıktan sonra hastane personeli/yönetimi tamamen kendime gelene kadar dinlendirmediği için doktorla endoskopi sonrası konuştuklarımı hatırlamadığımdan ertesi gün tekrar bilgi almak için gittim, geri çevirmeyip detaylıca bilgilendirildim. Boğazımda yutkunma ve takılma hissiyatı için başvurmuştum, biyopsi sonucu temiz çıktı. Bunun dışında da reflü ve gastrit için 2 ay sonrasında verdiği ilaçların takibi, ilaçların etkisine göre farklı tanı ve tedavi olup olmayacağıyla ilgili görüşmek için randevu oluşturduk. Doktor beyin ilgisinden çok memnun kaldım.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Gökhan Özdemir Diğer

  Doktor beye, genel cerrahi bölümünden yönlendirildim. Alt batın ultrasonu sonuçları ile danışıp bilgi almak istedim. Bunun dışında bazı kan testleri de yaptırdık. Bu testlerin neticesinde kendisi benimle yaklaşık 20 dakika süren bir bilgilendirme seansı yaptı. Ağrıyan böbreğimde taş görüşmemesi, ağrımayan böbreğimde taş görülmesiyle ilgili bazı endişelerim vardı. Bu endişelerimi diğer hastalar ve semptomlarla örneklendirerek ayrıntılı bir şekilde anlattı. İlgisinden çok memnun kaldım.

  Y
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Serhat Onur Üroloji Randevusu

  Tedavimde bir çok şikayet ile başvurdum fakat memnun olmadım. Doktor ilgisizdi. Şikayetlerim: Kasıkta kötü koku, Böbrek ağrısı ve testislerde ağrı ile gittim. Doktor bey muayenede bunlara ek olarak HPV tanısı koydu, lazer ile yakma işlemi yapıldı. Bu tedaviden memnun kaldım fakat biyopsi alınacağı bilgisi verilse de, sonrasında biyopsi yapılmadı. HPV aşısı hakkında bilgi almak istedim, cevap verilmedi yönlendirme yapılmadı. Böbrek ağrısı için ultrasonda 5 mm taş görüldüğü belirtildi ve prostatta büyüme saptandı. Bol su içmem dışında bir yönlendirme yapılmadı. Doktora kötü kokuyu sordum, rastlamadığını belirtti, ısrar edince krem yazdı. Testislerimdeki ağrıyı "sen de çok hassassın dokundurmuyorsun" diyerek burada bir sorun tespit etmediğini belirtti. Hassasiyet olarak adlandırdı, halbu ki dokununca acıyor.

  Doktor beye çok farklı şikayetlerle gittiğim için, bu şikayetlerin takibi ve dolayısıyla soru sorduğumda sürekli sıkılgan tavırla cevaplar verdi, rahat bir iletişim olmadı.

  Ş
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Cihan Karadağ Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Araştırmalarım sonucunda gebelik takibi için cihan beyi seçmiştim. İyi ki de bu süreci onunla geçirdik. Kendisinden gerçekten çok memnun kaldım. Aklıma takılan her soruya cevap verdi. Ne zaman bi sorum olsa kendisine ya mesajdan ya telefondan ulaşabildim. En ufak şeyi kafama takabilen biriyim ama cihan bey sayesinde çok rahat gebelik geçirdim. Başka doktorla bu süreci bitiremezdim sanırım. Çok cana yakın ve mesleğinde çok iyi biri. Kendisine gitmekte kararsız olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim asla pişman olmazsınız.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Çağcıl Yetim Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamileliğimin 3.ayında karşılaştığımız doktorumuz. Çağcıl bey en önemlisi işini severek, titizlikle yapıyor, her muayenede bizleri güleryüzle karşılıyor ve bebekle ilgili notlarını alarak ilerliyor. Ultrason muayenelerinde özellikle süreyi uzun tutup her durumu kontrol ediyor ve bizi detaylı bir şekilde bilgilendiriyor. Muayenelerde içeride kalma süremiz 30-40 dakikayı buluyor bu sayede aklımızdaki soru işareti olan tüm konuları cevaplandırabiliyoruz. Her sorunun cevabını ayrıntılı olarak alabilmek bizi rahatlatıyor. Herhangi acil bir durumda kendisine kısa bir sürede ulaşabilmem için şahsi cep telefonunu paylaşıyor. Şu an hamileliğimde 7.aya girmiş bulunuyorum doğumda da inşallah kendisiyle birlikteyiz, hastalarına güven verdiği ve içtenliği için, işini titizlikle yaptığı için kendisini tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. M. Ziya Mocan Nefroloji Randevusu

  Sayın Prof.Dr.Ziya Mocan
  Kasım 2023 tarıinde , keratin değerlerimin çok yüksek olması sebebiyle acil olarak size başvurduğumda göstermiş olduğunuz hızlı müdahale sayesinde kısa zamanda sağlığıma kavuştum.

  Yaşadığım endişeyi ve panik duygusunu anında fark ettiniz ve beni sakinleştirerek gerekli tüm adımları hızlı bir şekilde uyguladınız.

  Uzmanlığınız ve titiz çalışmanız sayesinde, keratin değerlerimin normal seviyeye düşmesini sağladınız ve daha da büyük sağlık sorunları yaşamamın önüne geçtiniz.

  Bana göstermiş olduğunuz şefkat ve ilginin yanı sıra, tıbbi bilginiz ve tecrübeniz de beni derinden etkiledi.

  Hayatımı kurtardığınız için size minnettarım ve bundan sonraki meslek hayatınızda daima başarılar dilerim.

  Saygılarımla,

  O
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Aycan Fahri Erkan Diğer

  Kendisine tansiyon yüksekliği nedeniyle başvurdum. Başvurduğum andan itibaren bilgisi ve deneyimiyle tansiyon ve diğer konularla ilgili beni detaylı bir şekilde bilgilendirdi. İstediği tetkikler ile bağlantılı tüm kontrolleri gerçekleştirildi. En detaylı şekilde aydınlatıldım tüm süreçler ile ilgili.Kendisi ile karşılaştığım için şanslıyım.

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Aycan Fahri Erkan Randevu

  Kalbe giden sol ana damarımda orta seviyede daralma olduğu ortaya çıktı sanal anjiyo sonrası. Gerçekten detaylı açıklamalar ile beni çok rahatlattı, ve bir sonraki adım içinde ne yapacağını açıkladı. Bu süreçte bana gösterdiği yakınlık ve sağlığıma gösterdiği özenden çok minnettarım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular