Hakkımızda

Medicana Sağlık Grubu Bugün 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da sürdürmektedir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın belirli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.
Yasal ayrıntıları

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (129)

Genel skor

  Ş
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Cihan Karadağ Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Araştırmalarım sonucunda gebelik takibi için cihan beyi seçmiştim. İyi ki de bu süreci onunla geçirdik. Kendisinden gerçekten çok memnun kaldım. Aklıma takılan her soruya cevap verdi. Ne zaman bi sorum olsa kendisine ya mesajdan ya telefondan ulaşabildim. En ufak şeyi kafama takabilen biriyim ama cihan bey sayesinde çok rahat gebelik geçirdim. Başka doktorla bu süreci bitiremezdim sanırım. Çok cana yakın ve mesleğinde çok iyi biri. Kendisine gitmekte kararsız olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim asla pişman olmazsınız.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Çağcıl Yetim Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamileliğimin 3.ayında karşılaştığımız doktorumuz. Çağcıl bey en önemlisi işini severek, titizlikle yapıyor, her muayenede bizleri güleryüzle karşılıyor ve bebekle ilgili notlarını alarak ilerliyor. Ultrason muayenelerinde özellikle süreyi uzun tutup her durumu kontrol ediyor ve bizi detaylı bir şekilde bilgilendiriyor. Muayenelerde içeride kalma süremiz 30-40 dakikayı buluyor bu sayede aklımızdaki soru işareti olan tüm konuları cevaplandırabiliyoruz. Her sorunun cevabını ayrıntılı olarak alabilmek bizi rahatlatıyor. Herhangi acil bir durumda kendisine kısa bir sürede ulaşabilmem için şahsi cep telefonunu paylaşıyor. Şu an hamileliğimde 7.aya girmiş bulunuyorum doğumda da inşallah kendisiyle birlikteyiz, hastalarına güven verdiği ve içtenliği için, işini titizlikle yaptığı için kendisini tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. M. Ziya Mocan Nefroloji Randevusu

  Sayın Prof.Dr.Ziya Mocan
  Kasım 2023 tarıinde , keratin değerlerimin çok yüksek olması sebebiyle acil olarak size başvurduğumda göstermiş olduğunuz hızlı müdahale sayesinde kısa zamanda sağlığıma kavuştum.

  Yaşadığım endişeyi ve panik duygusunu anında fark ettiniz ve beni sakinleştirerek gerekli tüm adımları hızlı bir şekilde uyguladınız.

  Uzmanlığınız ve titiz çalışmanız sayesinde, keratin değerlerimin normal seviyeye düşmesini sağladınız ve daha da büyük sağlık sorunları yaşamamın önüne geçtiniz.

  Bana göstermiş olduğunuz şefkat ve ilginin yanı sıra, tıbbi bilginiz ve tecrübeniz de beni derinden etkiledi.

  Hayatımı kurtardığınız için size minnettarım ve bundan sonraki meslek hayatınızda daima başarılar dilerim.

  Saygılarımla,

  O
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Aycan Fahri Erkan Diğer

  Kendisine tansiyon yüksekliği nedeniyle başvurdum. Başvurduğum andan itibaren bilgisi ve deneyimiyle tansiyon ve diğer konularla ilgili beni detaylı bir şekilde bilgilendirdi. İstediği tetkikler ile bağlantılı tüm kontrolleri gerçekleştirildi. En detaylı şekilde aydınlatıldım tüm süreçler ile ilgili.Kendisi ile karşılaştığım için şanslıyım.

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Aycan Fahri Erkan Randevu

  Kalbe giden sol ana damarımda orta seviyede daralma olduğu ortaya çıktı sanal anjiyo sonrası. Gerçekten detaylı açıklamalar ile beni çok rahatlattı, ve bir sonraki adım içinde ne yapacağını açıkladı. Bu süreçte bana gösterdiği yakınlık ve sağlığıma gösterdiği özenden çok minnettarım.

  M
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Güler Göğüş Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Bir çok hastane ve doktorla görüşmelerim oldu ancak Güler hocanın nokta atışı tespiti ile, nefes dahi alamayan ben , 3 . günde taburcu edecek bir tedavi ile iyileştirdi. Gereksiz ilaç vermiyor, yapılacak en iyi yöntem neyse o şekilde tedavi ediyor.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Aycan Fahri Erkan Diğer

  Muayene ile, kalbimdeki deliği bulan çok kıymetli Aycan hocama minnettarım...

  C
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Begüm Öztürk Kardiyoloji Randevusu

  Ailemdeki kardiyak geçmiş dolayısıyla geçen sene tanıştığım Begüm hoca doğrudan tüm kardiyolojik süreçlerimi iki senedir takip ediyor. Kendisi son derece ilgili ve bilgi bir hoca. İletişim dili uygulanabilir ve ilaca dayalı olmayan yorumları ile önce kilo vermemi buna bağlı olarak da daha kolay ve keyifli bir yaşam sürmemi sağladı. Dili son derece sakin ve açık olduğundan kendisi ile iletişim kurmak çok kolay. Sorunsuz devam eden sürecim için kendisine minnettarım.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Aycan Fahri Erkan Diğer

  Bu zamana kadar hiçbir doktorun tespit edemediği eşimin şah damarı tıkanıklığıni rutin muayene sırasında tespit ederek profesyonel ve şekilde tedavi uygulamistir,kendisine çok teşekkür ederiz

  T
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Hakan Şimşek Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Aniden ortaya çıkan beyin tümörümü 70 yaşımda olduğum için hiçbir doktor ameliyat etmeye cesaret edemezken Hakan Hocam çok başarılı bir şekilde ameliyatımı yaptı. Kendisi çok mütevazı ve ilgili bir doktor. Başta Hakan Hocam olmak üzere, bütün ekibine, hemşirelere, hasta bakıcılara, beyin cerrahi ekibine çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun..

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Zühtüpaşa Mahallesi Recep Peker Caddesi No:11, Kadıköy
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ray Sigorta, Ace European Sigorta, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Medilab Assist, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ak Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar