Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Kadıköy Hastanesi

Zühtüpaşa Mahallesi Recep Peker Caddesi No:11

Kadıköy ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Sağlık Grubu
Bugün 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da sürdürmektedir.
Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın belirli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hatice Seval Pehlevan Romatoloji Randevusu

  Fmf tanısı ve tedavisi için randevu almıştım. Alanında uzman ve çok ilgili bir doktor Seval hocam. Sizi dikkatlice dinliyor. Çok sakin ve güleryüzlü. Nokta atışı tespitler yapıyor.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Karadağ Aşılama Yöntemi

  Sayın Doçent Dr Cihan Karadağ ile eylül ayı sonunda tanıştık aynı hastanede farklı bir hekım tarafından kendisine yonlendırıldım.Mesai bitimi olmasına rağmen kendisi güleryüzü ile sorunumuzla ilgilendi.Her iki yumurtalığımda çok sayıda çikolata kisti ve düsük yumurtalık rezervi sonucu infertil bir hastaydım.Cihan Bey hiç beklemeden tüp bebek tedavisi önerdi uzun protokol olmak üzere.Tedaviye başladık bu süreçte eşim ve ben ne zaman arasak ne zaman mesaj yazsak sorularımıza cevap verdi bu süreçte bizim için bir hekimin yanı sıra arkadaşımız dostumuz gibi oldu.Moral bozukluğu olmadan tedaviyi hocamızla tamamladık ve ilk tüp bebek denemenizde sonuç pozitif hemde iki tane:)Yani mucizemize sebeb oldu.Gosterdiği sabır,güleryüz ,yardımları için minnettarım.Hersey için cok teşekkürler..


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Karadağ Histeroskopi

  Konu sagliksa gercekci olursunuz gercek saglinizin size ne kadar geri verildigidir hastalarin durumlari farkli olsa da doktor isinin ciddiyetine sahipse guvenli ellerdesiniz. Ilk dialogda bunu anlar hastaliginizla ilgili diger gorus ve edindiginiz bilgilerle kanaat olusturursunuz. Medicana kadikoy doktoru sayin doc dr cihan karadagin karsisina oturdugumda tani ve soyledikleri aklimin butun soru isaretlerini yok etti hic tereddut etmeden ameliyatimin bu doktor yapmali dedim bu kararimdan dolayi cok mutlu ve memnunum. Kapalı ameliyatla alınması gereken miyonum vardı, kendisinden önce başka doktorlara gitmiştim. Doktor karadağ'i daha sonra bir arkadaşımdan duymuştum. Ona da görülmemi istedi. Ben hiçbir şey anlatmadan muayenede kendisi yaşım gereği beklemem gerektiğini belirterek yapılacak operasyon hakkında bilgi verdi, ileride riskli durumla karşılaşabileceğimi söyledi. Çok haklıymış yarım saat sürmesi gereken ameliyat 4 saat sürdü. 2 gün hastanede tutulduktan sonra sayın Karadağ tedavi suresi boyunca sıkı bir iletişimle beni takip etti, kendisini her aradığımda buldum, sıkıntılarıma getirdiği çözümlerle sağligima kavuştum. Evde bana refakat eden aile bireylerinin de soru ve görüş alma isteklerine her zaman çok kısa sürede yanıt verdi. Almam gereken antibiyotiklerin olumsuz etkilerine karşı şikayetlerimi dikkate alarak beslenmemden evin içinde yapacağım hareketlere kadar her detayın üzerinde durdu, olumlu sonuç almamı sağladı. Sayın Karadağ ve ekibine tesekkur ediyor saygi ve sevgilerimi iletiyorum. Tip dunyasinda cok basarili olacağı konusunda büyük bir kanaate sahibim. Kadife sahin


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Karadağ Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Dr.Cihan beyde 16 ağustos da polip operasyonu oldum. Patoloji sonucunda adenosarkom şüphesi çıkınca çok üzüldüm. Bir çok doktorla görüştük sonuç rahim ameliyatı dedi. Ama beni en iyi şekilde aydınlatan dr. Cihan bey oldu ve ameliyatı laporoskopik yaptı ve 2 gün içinde normal yaşantıma döndüm. Çok iyi bir doktor herkese tavsiye ediyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Cihan Karadağ Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu


  Medicana Kadıköy hastanesinde doktor arayışım varken Cihan hoca çıktı karşıma öyle Güler yüzlü kareleri vardı hakkında öyle güzel yorumlar vardı ki ben doktorumu buldum galiba dedim :) rutin kontroller ve bebek sahibi olmak istediğimizde her şey yolunda mı diye bir ön kontrol için randevumu oluşturdum… iyi ki Cihan hoca ile yollarımız kesişmiş diyorum o günden bu yana.. Cihan hoca tüm pozitifliği ve güler yüzüyle karşıladı kontrollerimi yaptı detaylı şekilde anlattı tüm sorularıma sıkılmadan cevap verdi ve hala vermekte… Eğer alanında uzman pozitif güleryüzlü ve sıkılmadan sorularınıza cevap verecek bir doktor arayışınız varsa Cihan hoca o kadar doğru bir isim kii… iyi ki varsınız Cihan hocam iyi ki yollarımız kesişmiş


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Selçuk Cemil Öztürk Tıbbi Onkoloji Randevusu

  Anneannem akciğer CA tanısı aldı. Selçuk Hoca, ilk andan itibaren tüm kaygılarımızı ortadan kaldırdı, en çaresiz kaldığımız kritik anlarda dahi bize gece- gündüz demeden hızlıca yardımcı oldu. Hatta çoğu tetkiklerde farklı uzmanlara dahi yönlendirme yaparak hastamıza özel ilgi gösterdi. Kanser tanısını ilk kez almış olan hastalar, mutlaka Selçuk Hoca ile görüşmeli. Aklınızdaki tüm olası sorulara, en iyi şekilde yanıt veriyor. Hastanın tıbbi geçmişi ve fiziksel sürecine göre uygun tedaviyi sağlıyor.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bengi Başer Randevu

  Kalp çarpıntısı ve yüksek tansiyon için muayene oldum. Hem mükemmel bir hekim hem de mükemmel bir insan.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hakan Şimşek Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Medikana Hastanesi Kızıltoprak'ta 20 Ekim 2021 tarihinde Op.Dr.Hakan Simşek ve ekibi tarafından teşhis konulmuş ve takibe alınmış belfıtığı ameliyatımda gösterdikleri başarı, ilgi ve alaka için kendilerine teşekkürü borç bilirim.Tüm ekibe sevgi ve saygılarımla.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sevinç Tugay Randevu

  Kızımızın rutin kontrolü ve öksürük şikayeti ile gittik Sevinç Hanıma, her zamanki gibi harika ilgilendi ve bilgilendirdi. Gittiği yer neresi olursa olsun hastanenin kalitesini yükselten bir hekim.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Esra Yalım Gebe Takibi

  Esra Hoca’yla birlikte tüm hamilelik sürecimi
  ve doğumumu birlikte gerçekleştirdik. Her kontrolde çok açıklayıcı, çok dikkatli davrandı,. Evham yaptığım durumlarda bile soğuk kanlı bir şekilde beni sakinleştirdi ve ne yapmam gerektiği konusunda beni güzelce yönlendirdi. Sıcak kanlı , güler yüzlü yaklaşımı beni güvende hissettirdi. Saygılı ve anlayışlı davranışları için ayrıca kendisine teşekkür ediyorum örneğin, Şeker yükleme testi yaptırmak istedim , kendisi buna saygıyla yaklaştı ve alternatif yöntemler önerdi. Tüm gebelere gönül rahatlıyla tavsiye ederim


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar