Hakkımızda

Medicana Sivas Hastanesi, toplamda 28 bin metrekare kapalı alandan oluşan bir hastanedir. 231 yatak kapasitesi bulunan hastanenin sahip olduğu tıbbi birimler şu şekildedir: Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Üroloji, Biyokimya, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji ve Ortopedi bölümleridir. Medicana Sivas Hastanesi'nin bünyesinde yer alan diğer üniteler de şu şekildedir: Fizik Tedavi Ünitesi, 8 adet Ameliyat Salonu, 3 adet Doğum Salonu, Kardiyoloji ve KVC Yoğun Bakım, Endoskopi ve Kolonoskopi, Anjiyo Ünitesi, 49 adet yataktan oluşan Genel Yoğun Bakım, 18 adet yataktan oluşan Medikal Onkoloji Servisi, 11 adet yatağın yer aldığı Yenidoğan Yoğun Bakım, Bilgisayarlı Tomografi, Manyetik Rezonans (MR), Ultrasonografi, 27 Diyaliz Ünitesi, Kemik Dansitometri, Biyokimya Laboratuvarı, Radyoloji Bölümü, Direkt Röntgen, Mamografi. Medicana Sivas bünyesinde iki adet de ambulans bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (70)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Savaş Karakuş Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  2020 yılında ilk bebeğimi numune hastanesinde erken doğum sebebiyle kaybettim teşhis bile koyamadılar apar topar üniversite Hastanesine gittim Allah çıkarttı karşımıza savaş hocayla orada karşılaştık hemencecik teshisimi koydu sevkiyal yetmezlik yani rahim ağzı yetmezliği ilgisi alakasi hep güler yüzü ve hastasına verdiği değer bambaşkadır.Allah ondan binlerce kez razı olsun 2.bebegimi önce Allah'ın sonra Savaş hocamın sayesinde kucağımıza aldık. Allah ondan razı olsun ömrü boyunca karşılaşacağı her zorluğu kolaylaştırsın. uzun ömürler versin ki o elleri yıllarca şifa dağıtmaya devam etsin. Betül Cem....

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özlem Bolayır Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Özlem hocamla 2 sene önce tanıştım.Bir sağlık çalışanı olarak bana ve bebeğime olan ilgisinden dolayı minnettarım.Hamilelik sürecimi çok dikkatli ve titiz bir şekilde takip etti.İyi ki varsınız hocam.Herşey için teşekkür ederim..

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Levent Kandemir Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamilelik sürecinde gerek bilgisiyle detaylı anlatımıyla bebeğimle alakalı tek soru işareti kalmadan ilerleyen süreç sonunda harika sezeryan ameliyatından sonra ne acı ne ağrı lohusalık dönemine girmeden kolaylıkla iyileşme süreci sağladığı için hocama teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Emel Peru Yücel Burun Estetiği

  burun estetigi oldum ama hic memnun kalmadim ameliyattan sonra sol burnumun yani içe çokmustu emel hocama durumu anlattim buraya ameliyat yeni mudahale edelim dedim ama kendisi zamanla duzelecegini soyledi ancak 3.5 senedir ayni ameliyattan ciktigim ilk gunku gibi burnum cok kotu kesinlikle hakkimi helal etmiyorum.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Kasım Durmuş Diğer

  Eşimin burun ameliyatı için yaptığımız araştırmalar bizi Kasım Hoca'ya ulaştırdı. İlk muayeneden, ameliyat sonrası kontrollere kadar olan tüm süreçte hocanın yaptığı net ve anlaşılır açıklamalarla birlikte kibar ve anlayışlı tavrı da bizi rahatlattı. Aklımıza takılan şeyleri sormak için attığımız mesajlara kısa sürede dönüş yaptı. Gerçekleşen ameliyat sonrasında hem nefes alma problemimiz çözüldü hem de tam istediğimiz gibi son derece güzel ve doğal bir burna kavuştuk. Alanında bu denli başarılı ve düzgün karakterli bir ismin Sivas'tan gidecek olması bizi üzdü. Yolu açık olsun, kendisine buradan tekrar teşekkür ederiz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Sivas, Kızılırmak Mahallesi M. Fethi Akyüz Caddesi No:8

İlgili aramalar