Hizmetler

Hakkımızda

Medicana Sivas Hastanesi, toplamda 28 bin metrekare kapalı alandan oluşan bir hastanedir. 231 yatak kapasitesi bulunan hastanenin sahip olduğu tıbbi birimler şu şekildedir: Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Üroloji, Biyokimya, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji ve Ortopedi bölümleridir.

Medicana Sivas Hastanesi'nin bünyesinde yer alan diğer üniteler de şu şekildedir: Fizik Tedavi Ünitesi, 8 adet Ameliyat Salonu, 3 adet Doğum Salonu, Kardiyoloji ve KVC Yoğun Bakım, Endoskopi ve Kolonoskopi, Anjiyo Ünitesi, 49 adet yataktan oluşan Genel Yoğun Bakım, 18 adet yataktan oluşan Medikal Onkoloji Servisi, 11 adet yatağın yer aldığı Yenidoğan Yoğun Bakım, Bilgisayarlı Tomografi, Manyetik Rezonans (MR), Ultrasonografi, 27 Diyaliz Ünitesi, Kemik Dansitometri, Biyokimya Laboratuvarı, Radyoloji Bölümü, Direkt Röntgen, Mamografi. Medicana Sivas bünyesinde iki adet de ambulans bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Medicana Sivas Hastanesi
Kızılırmak Mahallesi M. Fethi Akyüz Caddesi No:8, Sivas
Medicana Sivas Hastanesi logo
Sigortalar
Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Care & Create, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Asya Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (111)

Genel skor

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Hüseyin Özden Laparoskopik Reflü Ameliyatı

  Yıllardır devam eden reflü şikayetim bulantı ve kusmalarım kullandığım tüm mide ilaç ve şurupları ile geçmedi .Son girdiğim endoskopide büyük bir mide fıtığım olduğu ve ameliyat olmam önerildi.Hüseyin Özden Hocam bana kapalı ameliyatı ve süreç hakkında detaylı bilgi verdi ve ameliyatımı başarılı bir şekilde gerçekleştirdi şu an çok iyiyim.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Gökhan Gökçe Mesane Kanseri Kapalı Ameliyatları

  Babamı 2021 yılında mesane kanaeri teşhisi ile götürürdüm ve temizleyip mükemmel hale getirdi beni yönlendiren bir doktor abim gözün kapalı git demişti sonuna kadar haklıymış gözünüzü kapatın ve gidin

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Gökhan Gökçe Böbrek Taşı Cerrahisi

  Sağ böbreğimde 1,5-2 cm lik taş vardı 2 yıl önce ameliyat olmam gerektiğini başka doktor söylemişti, arkadan açık ameliyat önermişti, korktum 2 yıl sonra Gökhan bey beni cesaretlendirdi ve ameliyatı öyle basit ,ikna edici, sorunsuz yapabileceğine inandırdı ki, 12.12.2023 te ameliyatımı yaptı , taş büyük olmasına rağmen, kapalı ameliyatla taşı kırdı , stend taktı 1 ay sonrada bugün stendimi lokal anestezi ile hiç acısız olarak aldı. Kendisine başta beni cesaretlendirip, ikna ettiği ve güven verdiği için minnettarım, bu kadar büyük taşı kapalı ameliyatla alması onun uzmanlığını ortaya koymuştur. Sonrasında herhangi bir enfeksiyon yaşamadan 1 ay sonrada yine acısız stendimi aldı, 2 yıllık kabusumu bitirdi.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Turan Taş Diğer

  Annem diz kapağı ve elinden bi operasyon geçirdi doktorumuz tavsiyeler üzerine Turan Beydi . İlgisi alakası , alanındaki uzmanlığı , sorduğumuz sorulara detaylı olarak cevap vermesi , ilerleyen süreç hakkında aklınızda soru işareti bırakmaması gibi durumlardan dolayı biz çok memnun kaldık . Gönül rahatlığıyla Turan Taş doktoru tercih edebilirsiniz .

  T
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Neşe Kurt Özkaya Rinoplasti

  27 temmuz 2023 günü Neşe hanıma septum deviasyonu ve 2004te yaşadığım kaza sonrası oluşan burun kemerimin düzeltilmesi amacıyla ameliyat oldum ameliyat sonrası sürece ve acıya dayanarak sonrasında düzeleceği ve herşeyin geride kalacağı düşüncesiyle katlandım iç tamponların çıktığı 1 hafta sonra burnumun çok kalkık olduğunu benim böyle bir talepte bulunmadığımı doktor hanıma belirttim ama beni onaylamadı böyle birşey demediğimi bunu benim istediğimi iddia etti (baştada böyle birşey başıma gelir diye kalkık burnu istemiyorum dedim ) üst tamponum çıkıp burun temizliğimle beraber kabuk oluşumum ve taze yaralarım iyileşince burnumun yamuk olduğunu neredeyse 10 15 derece sağa yatık olduğunu burun delikleriminde birinin ince yassı diğerinin oval olmak üzere bariz asimetrik olduğunu görünce düş kırıklığına uğradım nefes alamıyorum (sol burun deliğimden hiç)burnum sağa doğru yamuldu ve aşırı şekilde kalkık hiç ama hiç tavsiye etmem

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sultan Şalk Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik takibi için muayene oldum çok kibar çok anlayışlı bir doktora denk geldiğim için kendimi şanslı hissediyorum teşekkürler ederim hocam

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Kerime Nazlı Salihoğlu Sezeryan Doğum

  İlk hamileligimdi kerime hanıma gittik. Bütün kontrollerimi gebelik takiplerimi yaptı. Güler yüzlü bir doktor ama gebelik sikayetlerimi sağlık sorunlarımı göz önünde bulundurmadi.

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Yaşar Alpaslan Diğer

  Yorumları okuyarak doktoruma gittim.2 aya yakındır titreme irkilme uykusuzlukla geçen zor bir hastalık sürecim oldu, doktorum her dediğimi dinledi ve muayene etti, bana verdiği ilaç ilk günden sıkıntılarımı geçirdi, çok çok memnun kaldım, doktorlarımız sağolsun.

  D
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Savaş Karakuş Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Zorlu hamilelik sürecimde psikolojik olarak beni hep destekleyen insan ruhundan çok iyi anlayan çok değerli bir doktor. Hekim olarak hiç risk almayıp hep olması gerekenden fazla önlem aldı ve bu bizi çok rahatlattı. Daha öncekini gebeliğimde bir ölü doğum yapmıştım, o zaman beni Savaş Hoca takip ediyor olsaydı önlemini alıp bebeğimi kucağıma almamı sağlardı diye düşünüyorum.
  Şimdi bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım. Çok teşekkür ediyorum.

  G
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Cevdet Düger Diğer

  Bel fitigim icin hocama ulastim ameliyatsiz bir sekilde cok pratikce beni tedavi etti. Sonuc bekledigimden iyi oldu

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Medicana Sivas Hastanesi, Sivas şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Medicana Sivas Hastanesi, Sivas şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Acil Tıp Doktoru, Radyolog, İç Hastalıkları Uzmanı, Ağız Ve Diş Sağlığı, Genel Cerrah, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Ürolog, Nörolog, Dermatolog, Fizik Tedavi Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Gastroenterolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Kardiyolog, Göz Doktoru, Psikolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Psikiyatrist, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Biyokimya Uzmanı, Çocuk Cerrahı.
 • Medicana Sivas Hastanesi, toplam 667 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Açık Redüksiyon Internal Fiksasyon(Orif), Ağrı Pompası, Alt Ekstremitelerde Venografi, Ama(Anti-Mitokondrial Antikor), Ampütasyon, Ana(Antinükleer Antikor), Anti-Ccp(Sitrülin Antikoru), Aortoiliak Ve Aortofemoral Bypass Grafisi Ve Cerrahisi, Apse Insizyonu Ve Drenajı, Artritte Steroid Tedavisi.
 • Hayır, şu anda Medicana Sivas Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Medicana Sivas Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Medicana Sivas Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Medicana Sivas Hastanesi adresi Kızılırmak Mahallesi M. Fethi Akyüz Caddesi No:8 Sivas şeklindedir.