Hakkımızda

Konya’nın Selçuklu ilçesinde, 27.100 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen Hastanemiz, 3 hasta yatak katı, 2 poliklinik katı, 6 ameliyathanesi, yetişkin ve çocuk acil servisleri ile birlikte Mayıs 2016’da hasta kabulüne başlamıştır.
Cihazlar
 • MR
 • Tomografi
 • Dijital röntgenler
 • Dijital mamografi
 • 4 boyutlu ultrasonlar
 • Radyoloji ünitesi
Daha fazla bilgi
Yasal ayrıntıları

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (800)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Berker Bakbak Göz Hastalıkları Randevusu

  18 aylık bebeğimi genel kontrol için Sayın prof. Dr Berber Bakbak hocamıza gittik çok stresliydim bütün sorularımız hakkında detaylı bilgi verildi çekincelerimiz giderildi kendisi o kadar saygılı ve naif biri ki tanıdığımıza çok memnun olduk herkeze tavsiye ediyorum. Gerçekten işinin ehli

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Aysel Kamer Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlk dogumumda aysel hanıma gelmiştim tereddütlerim cok fazlaydı covitli olmama rağmen çok ilgiliydi hiç pişman olmadım simdi tekrar hamileyim tereddütsüz aysel hanıma gidiyorum herkese tavsiye ederim hastalarını alsa riske atmaz

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ceyhan Baran Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Ceyhan hocamla 1 yıl önce taniştık gebe kalamama gibi bir sorunum vardı kendisi beni çok güzel yönlendirdi sabırla denedik fakat farklı bir rahatsızlıktan sonra sürece ara verdik. Farklı şikayetle yeni çalıştığı kuruma gittim her zamanki gibi nazik , güleryüzle karşıladı beni sorunumun nedenini detaylı şekilde anlattı seçenekler sundu ve operasyona karar verdik. Detaylı anlatımı ile içimizi rahatlattı . Ufak bir operasyon geçirdim süreç çok hızlı ilerledi hemen ayaklandım sanki hiç bişey olmamış gibiyim. Ceyhan hocam iyiki varsınız.

  K
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ceyhan Baran Robotik Cerrahi

  Ceyhan Bey dermoid kist ameliyatımı laparoskopi ile yaptı . Ameliyata hazırlık sürecim şahaneydi . Uyandım ağrım yok denecek kadar azdı . Ameliyat sırasında frozen yapıldı çıkarılan kitlenin iyi huylu olduğunu öğrenmek beni rahatlattı. Halk arasında bir tabirdir ama Ceyhan Hocamın eli gerçekten çok hafifmiş bir insan ameliyat sonrası hiçmi acı çekmez abartısız söylüyorum hala inanamıyorum . Ceyhan Baran Hocama ilgisi, muhteşem hekimliği ve yaptığı şahane ameliyat için minnettarım.İyiki varsınız saygılarımla Kezban Uçar.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Levent Soley Geniz Eti Ameliyatı

  Oğluma genizeti ve kulak sıvısı için çok güzel tedavi uyguladı hemen ameliyat demedi.tedavisinden çok memnun kaldım .ameliyatsız bir şekilde atlattı süreci.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Fatih Yılmaz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Fatih hocamla tesadüf eseri tanıştık. Hamile olduğumu öğrenince hiç bir doktor araştırmayıp direk Fatih hocama geldim. Bu süreçte bizlere doktor olmaktan daha çok bir aile gibi oldu. Bizden desteğini emeğini samimiyetini hiç bir zaman esirgemedi. Dışardaki tüm insanlar hamilelik süreci boyunca olumsuz yorumlar yaparken Fatih hocam bilgisi başarısı ile her daim bizi rahatlattı. Ve en önemlisi de normal doğumdan çok korkuyordum beni ikna ederek çok kolay güzel bir doğum gerçekleştirdik. Doğumdan sonraki süreçte de desteğini ilgisini devam ettirdi.İyiki karşımıza çıkmıs ve iyiki tanımışız.

  A
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. İbrahim Buldu Diğer

  17.02.2024 tarihinde Medova hastanesinde Ibrahim Buldu hocam ile başarılı bir HoLEP ameliyat geçirdik. Hocamızın ve ekibinin ilgisi ve bilgilendirmesi çok güzeldi. Hastanede 1 günlük kaldığım sürede ilgilenen hemşireler ve temizlik görevlileri ayrıca çok ilgiydi. Hijyen ve güler yüz son derece mükemmeldi. Herkese tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Seçil Kahveci Elsürer Doğum

  Kendisiyle gebelik sürecimde tanıştım. Sadece tüp bebek tedavisi takibi yapmiyor aynı zamanda normal gebelerinde takip ediyor. Tüm süreç boyunca bize detaylı açıklamalarıyla, tüm sorularıma bıkmadan usanmadan içtenliği ile yanımda oldu. Doğum ve doğumdan sonra da yine ilgisiyle her daim yanımda oldu. Keşkesiz bir doğum yaptım çok şükür hocam sayesinde. Bundan sonra daimi hastasıyım. Bunu da kararsız kalan gebeler varsa onlar için yazıyorum. İyi ki Seçil hoca emeğine sağlık

  T
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. İbrahim Buldu Randevu

  6 ay 15 günlük oğlumun sünnetini ibrahim hocama gözü kapalı güvenerek yaptırdık
  Iyiki de öyle yapmışız o kadar ilgili bir doktorki bütün süreci bize anlattı ve daha sonrasındada bütün sorularımıza yanıt bulduk oğlumun genel durumu iyi ve iyileşme de 2 gün içinde oldu

  A
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ramazan Uçar Normal Randevu

  Ramazan hocama alerjim olduğu için başvurmuştum. Yaptığı testlerden, akıcı üslubuyla nelere dikkat etmem gerektiği konusunda anlatımlarından ve tedavimin sonucundan müthiş derece memnunum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1, Selçuklu 42070
Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, ... Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Türk Nippon Sigorta, Diğer (İade), Generali Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Ergo Sigorta, Neova Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, SGK, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Ethica Sigorta, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Unico Sigorta, Fiba Emeklilik, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, QNB Finansbank Sigorta, Zurich Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., senCard

Sıkça Sorulan Sorular

 • Medova Hastanesi, Selçuklu şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Medova Hastanesi, Selçuklu şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Acil Tıp Doktoru, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Genel Cerrah, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Kardiyolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Radyolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Onkoloji Cerrahı, Psikiyatrist, Fizik Tedavi Uzmanı, Nörolog, Biyokimya Uzmanı, Çocuk Kardiyoloğu, Alerji Hastalıkları Doktoru, Onkolog, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ürolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Göğüs Cerrahı, Dermatolog, Neonatolog, Çocuk Kalp Ve Damar Cerrahı.
 • Medova Hastanesi, toplam 782 hizmet sunuyor. Uzmanlarının deneyimi sayesinde sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Akciğer Biyopsisi, Anjiyografi, Anjiyoplasti, Böbrek Ultrasonu, Doppler Ultrason, Kanser Görüntüleme Kanser Deteksiyonu, Karaciğer Biyopsisi, Karotis Ultrasonu, Kateter Yerleştirme.
 • Hayır, şu anda Medova Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Medova Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Medova Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam 800 hasta, Medova Hastanesi hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama 5 yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Medova Hastanesi: Allianz Sigorta, Ak Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Groupama Sigorta tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır. Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Medova Hastanesi adresi Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1 Selçuklu şeklindedir.
İlgili aramalar