Hizmetler

Hakkımızda

Konya’nın Selçuklu ilçesinde, 27.100 metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen Hastanemiz, 3 hasta yatak katı, 2 poliklinik katı, 6 ameliyathanesi, yetişkin ve çocuk acil servisleri ile birlikte Mayıs 2016’da hasta kabulüne başlamıştır.

Cihazlar

 • MR
 • Tomografi
 • Dijital röntgenler
 • Dijital mamografi
 • 4 boyutlu ultrasonlar
 • Radyoloji ünitesi
Daha fazla bilgi

Adres

Medova Hastanesi
Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1, Selçuklu 42070
Medova Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Ak Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, ... Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Anadolu Sigorta, Doğa Sigorta Kooperatifi, Türk Nippon Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, SGK, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Ethica Sigorta, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Unico Sigorta, Viennalife Emeklilik ve Hayat A.Ş., Fiba Emeklilik, Magdeburger Sigorta, Türkiye Sigorta, senCard, Diğer (İade), Generali Sigorta, Ziraat Sigorta, Ergo Sigorta, Neova Sigorta Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (863)

Genel skor

  R
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ramazan İnan Sünnet

  Başka kurumda özensiz tedavi sonucu sıkıntı yaşayan çocuğumuzun işlemi revize edildi. İlgi alakasına minnettarız.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Fatih Yılmaz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Kızımızın doğumu için Fatih hocamızla yola çıktık bebeğimizde gelişim geriliği olduğu ortaya çıktı Fatih hocamızın yoğun ilgisi ve sürekli kontrolleri sonucunda 36 haftalıkken kızımızın sezeryanla doğumunu sağladı ve bizi çok mutlu etti tanıdığım en iyi doktor bölümüme çok hakim olduğunu tespit etmiş olduğu tetkiklerden anladım gerçekten Fatih hocaya eşimi ve çocuğumu teslim ettiğim için çok mutlu oldum bir daha ki doğumda görüşmek üzere hocam

  Ö
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Seçil Kahveci Elsürer Doğum

  Seçil hocayla yollarımız tedavi için kesişti iyiki de kesişmiş ilk deneme de oldu kendisi de çok naif nazik sorularınıza uzun uzun cevap veren içinizi ferahlatan birisi doğumla ilgili kararlarınıza da olabildiğince saygı duyuyor ben riskten dolayı sezeryan olmak zorunda kaldım ama iyikide doktorum öyle yönlendirmiş ameliyatım da çok güzel geçti ilk gün ayaklandım her şeyiyle çok güzel bir hamilelik ve doğum süreci geçirdim Seçil hocam sayesinde

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Fuat Demir Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Aradan Sekiz yıl geçmesine rağmen unutamadığım ve klonlayıp her yere götürmek istediğim bir Doktor desem
  10yıl sonra tüp bebekle gelen oğlumu ve gebeliğimi o süreçteki saçma sapan sorularımı bile o kadar iyi idare ettiki anlatamam Allah bin kere razı olsun Daha çok insanlara derman olsun

  H
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Bahar Çolpan Geniz Eti Ameliyatı

  Prof. Dr. Bahar hocam ile oğlumun geniz eti ameliyatı sebebiyle tanıştık. Bir çok kez başka merkezlerde muayene olmamıza rağmen doktor hanım hemen içime sindi. 5 yaşında oğlumu kıymetli ellerine emanet ettim. Kendileri çok profesyonel çok işin ehliler. Ne anlatıldı ise bir bir uyguladılar. Hiç bir aksaklık bile yaşanmadı. Bir gece hastanede kaldık şimdi oğlum çok daha iyi. Geceleri bebekler gibi uyuyor çok sık hastalanmıyor ve en önemlisi beslenmesi çok düzeldi. Çok hassas bir anne olarak iyi ki bahar hocam ile karşılaştık diyorum. Ekibine yanında çalışan arkadaşlara minnettarız.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Ceyhan Baran Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İleri evre endemetriozis şikayeti ile hocama gelmeden evvel on yıl bu hastalık için doktor doktor gezdim. Doktorların yaptığı en genel tavır sıkıntılı Bi hastalık olup doğum kontrol hapı kullanmanız gerektiğini söylemeleridir. Çocuk sahibi olma isteminiz, ne zaman düşündüğünüz, rahminiz, yumurtalariniz ve kullanacağınız doğum kontrol haplarının bunlarla yakından ilişkisi anlamlı bi sekilde hastaya FARKINDALIK KAZANDIRILARAK anlatılmaz. On yılın sonunda kıymetli Ceyhan hocamızla tanışma fırsatı bulduk. Çok uzun ve zor bir ameliyattan sonra ağrısız konforlu bir hayatın olabileceğine dair ümitlerim yeşerdi. Bu hastalığı araştıran arkadaslar için diyebilirim ki ülkemizde on yıla yakın da bir süredir çalışılan ve çok fazla tecrübeli kadın dogumcularin olmadığı Bi hastalık çeşididir. Hocamızın tecrübesi, samimi, sakin, anlayışlı tavrı süreci gerçekten kolaylastirmakta insana umit asilamaktadir. Ben çok doktor aradım sizler aramayın.

  M
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Erdal Kalkan Bel Fıtığı Ameliyatı

  10.06.2022 de Dr. Erdal Kalkan'a belfıtığı nedeniyle ağrı şikayetiyle başvurulmuştu. 2 yıl sonra ayaklarda kuvvetsizlik, ağrı ve yürümekte zorlanma şikayeti ile başka kuruma başvuruldu ve bugün 18. Temmuz 2024 tarihinde fazladan atılan 14 adet platini hastanın eline verilerek iyileşmiş şekilde taburcu olundu artık yorumu size bırakıyorum. Hasta adı Muşidiye Karabağ

  N
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Sefer Durucan Diğer

  Sefer hocamda troid ve fıtık ameliyatı oldum. Operasyondan çok memnun kaldım. Ameliyat öncesi ve sonrası ilgi alakası çok güzeldi.

  B
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Fatih Yılmaz Normal (Vajinal) Doğum

  Gebeliğimin 34+4 'te erken doğum riskim sebebi ile tanışıp görüştük Fatih Hocamla tüm korku ve endişelerimden uzaklaştırıp doğumumu tedavi ile durdurdu taburculuk sonrasında ise bizimle hep iletişim hâlinde olup her şekilde bize yardımcı oldu.36+1 de miniğim dünyaya sağlıklı bı şekilde gözlerini açtı.Doğum esnası ve doğum sonrası güler yüzlülüğü sakinliği ve açıklayıcı konuşmaları ile aklımda hiç bı korku telaş kalmadı.Şuanda ben ve bebeğim sağlıklı bı şekildeysek Fatih Hocamızın sayesinde üzerimizde çok emeği var bize göstermiş olduğu ilgi ve alâkadan çok memnunuz

  C
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Erdal Kalkan Beyin Anevrizması Onarımı

  Erdal hocama annem 2 kez ameliyat oldu.2021 yılında bel fıtığından 2023 yılında ise beyin tümöründen gerçekten harika bir doktor.Allah razı olsun.Bize her konuda yardımcı oldu.Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Medova Hastanesi, Selçuklu şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Medova Hastanesi, Selçuklu şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Acil Tıp Doktoru, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Genel Cerrah, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Kardiyolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Radyolog, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Göz Doktoru, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Onkoloji Cerrahı, Psikiyatrist, Fizik Tedavi Uzmanı, Nörolog, Biyokimya Uzmanı, Çocuk Kardiyoloğu, Alerji Hastalıkları Doktoru, Onkolog, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ürolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Göğüs Cerrahı, Dermatolog, Neonatolog, Çocuk Kalp Ve Damar Cerrahı.
 • Medova Hastanesi, toplam 798 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Akciğer Biyopsisi, Anjiyografi, Anjiyoplasti, Böbrek Ultrasonu, Doppler Ultrason, Kanser Görüntüleme Kanser Deteksiyonu, Karaciğer Biyopsisi, Karotis Ultrasonu, Kateter Yerleştirme.
 • Hayır, şu anda Medova Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Medova Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Medova Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Medova Hastanesi tarafından kabul edilen sigorta şirketlerinden bazıları şunlardır; Allianz Sigorta, Ak Sigorta, QNB Finansbank Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, HDI Sigorta, Zurich Sigorta, Groupama Sigorta Sizinkini de içerip içermediğini görmek için kabul ettiği sigorta şirketlerinin tam listesini kontrol edin.
 • Medova Hastanesi adresi Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1 Selçuklu şeklindedir.