Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Megapol Hastanesi

  Genç Osman Caddesi No:2 Soğanlık

  Kartal,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Özge Yılmaz

  Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Dyt.

  • Kendisine gidenlerin tavsiyesi üzerine gittim. Güler yüzü ile beni yazdığı diyeti uygulamaya teşvik etti. Sayesinde ev dışında yemekler yiyerek de zayıflayabiliyorum. İstanbul'un en sevilen diyetisyenlerinden biriyle sağlıklı beslenme yolculuğuma başladığım için çok şanslıyım.

  • Genç dinamik ve hırslı bir diyetisyen tam da bana gereken di... Kilo kaybetmeye karar verdim ve başvurduğum merkezde yeni uzman olarak başlamış Özge Hanım ile tanıştım. Kendisi bana öz güvenimi kazanmayı, sürekli olumlu olarak yılmadan devam etmeyi aşıladı. 3 aylık sürede 7,5 kilo verdim ki kendim bunu tek başıma asla başaramazdım. Vücudumu ve yiyeceklere verdiği tepkileri tanımıyordum. Özge Hanım aç kalmadan bana zayıflamayı sevdirdi. Hiç aç kalmadım sevdiğim şeyler de yedim. Hayat şartlarıma ve günlük koşuşturmacama uygun bir diyet programım oldu. Şekerli birşey yemediğim zaman gözleri kararan biri olarak ilk 1,5 ay 1gr bile şeker almadım vücuduma ve sağlığım dan hiç kaybetmedim. Metabolizmam hızlandı ve artık birşey yemeden önce vücudumdaki etkilerini biliyorum ona göre porsiyonlarımı kendim düzenliyorum. Diyetim biteli 2 ay oldu hiç kilo almadım hatta herşeyden yediğim halde 600 gr bile kaybettim. Teşekkürler Özge Hanım..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Yaşar Ekren

  Enfeksiyon Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • kendisi dinibe bağlı bütün bir insan,bu yüzden bu gün olması gerektiği konumda değil,geçmişini araştırınca insan şaşırıyor hatta kızıyor çocuğumuz uyuyamıyor öksürmekten ağlıyor artık öksürmek istemiyorum dercesine eliyle ağzını kapatıyordu,burun akıntısı geniz akıntısı göz sulanması kaşınaması,herşey mevcuttu,artık değil,ilk 1 hafta zorlanırsınız sonrasında çocuğunuzun rahatladığını görmek sizide rahatlatıcaktır,herkes akıl verebilir şu doktıor bu doktor gibi,çünkü şu bu doktora çok gittik,emin olun 1 ayda farkı görüp daha önce yavruma neden çektirmişim diye kendinize kızacaksınız,Allah razı olsun

  • Her yıl mart ve nisan aylarında başlayan burun ve göz kaşıntısı, burun tıkanıklığı, burun içinde yarlar oluşuyordu. Halk dilin polen hastalığı diye geçiştiriyordum fakat son zamanlarda kendimde olmadığımı, nefes almakta güçlük çekmekteydim. Arkadaşımın tavsiyesiyle Dr. Yaşar beye gittim. Verdiği ilaçlarla 3 günde %80 iyileşme gösterdi. Tedavi süresi 10 gün, zannediyorum 2-3 gün daha hiçbir rahatsızlığım kalmaz. Tavsiye edenlere ve Dr. Yaşar beye teşekkür ediyorum. Allah gönlüne göre versin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at


 • Murat Mengüllüoğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op.Dr.

  • Murat Bey hamile bir kadının ve onun eşinin başına gelebilecek en güzel jinekolog. Tesadüfen karşılaşıp bize gittiğimiz bütün doktorlara bir çizik attıran bir doktordur kendisi. İlgili , deneyimli , sabırlı (ki bu çok önemlidir hamile bir kadın için ) 9 ay boyunca aileniz olacak olan gökten neyle indiği belli olmayan bir doktor ...tereddütsüz tavsiye ediyorum .

  • Hamileliğim boyunca kendisi çok yormama rağmen sabrından hiçbirşey kaybetmeden benimle ilgilendi ve halada ilgileniyor. Çok anlayışlı ve çok ii bir doktor herkese tavsiye ederim.Medicalpark Gebze hastanesinde.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at