Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Ankara Hastanesi

Balgat Mahallesi Mevlana Bulvarı 1422.Sokak No:4

06520 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Alper Ural Diğer

  Alper bey alanında çok başarılı, inanılmaz naif en ince detaya kadar hastasını bilgilendiren işinin ehli bir cerrah eşimin göz kapağı ameliyatını da kendisine yaptırdı k çok memnun kaldık hiç iz kalmadı.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural Sünnet

  Dilan hanım oğlumuzun sünnet ve hidrosel operasyonunu gerçekleştirdi. Gerek ameliyat öncesi bizleri detaylı şekilde bilgilendirerek, gerekse de ameliyat sonrası oğlumuzun durumunu yakından takip edip tüm sorularımıza cevap vererek bu süreci kolay bir şekilde atlatmamızı sağladı.

  Çocuk cerrahisi alanında gözümüz kapalı tavsiye edebileceğimiz bir doktordur kendisi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural

  Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim,çok naziksiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Hasan Alper Gürbüz Mitral Kapak Onarımı (Mitraclip)

  Alper hocam hakkında bu kadar az görüş olmasına çok şaşırdım. Kendisi annemin açık kalp kapağı değişimi ameliyatını şubat ayında başarıyla gerçekleştirmiş olup yürüyemez duruma gelmiş annemi iyileştirmiştir. Aşırı derecede panik haldeyken ve Ankarada birçok doktora gitmişken kendisini bize Ali Oto hocamız önermiştir. Alper hocam sadece çok iyi bir doktor değil çok çok iyi bir insandır. Aradan geçen bunca zamanda ne zaman mesaj atsak ne zaman arasak ilgilenmiş detaylı olarak takip etmiştir. Alper hoca hastalarını sadece ameliyat edip sonra ilgilenmeyen doktorlardan değildir. Kendisine aile arasında melek diyoruz. Uzakta olmamıza rağmen ne olursa olsun hemen ulaşıyoruz. Buradan da yine önce kendisine ve ekibine gönülden teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Umarım sizin gibi doktorlarımız var olmaya devam eder.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Alper Ural Ben Alma

  Alper beye yuzumdeki beni aldirmak icin gittim.Son derece kibar bir doktor iletisimi cok guzel.islemi anlatti ayrintili bir sekilde bugun sorunsuz birsekilde aldi beni.Kendisine tesekkur ederim.Gitmek isteyenlere tavsiye ederim


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. İbrahim Özcan Dermatoloji Randevusu

  Çok özel bir insan. Ben kanser hastasıyım.Ankara'nın en iyi cerrahına ameliyat oldum.Fakat dikişlerim tutmadı kangren oldum.Yeni ameliyat yeni dikişler olmadı bir türlü yara kapanmadı .Ve radyoterapimide alamadım o süreçte.Çok geciktım çok büyük risk altında kaldım.Işte bu sürecin sonunda İbrahim Özcan hocamı önerdiler.Ve bir ayĺık tedaviden sonra beni iyileştırdi ayrıca 3 haftadır radyoterapimide alďım ve yaranın açılmaşından korkuluyordu buda olmadı. Beni düzenli kontrolleri titiz çalışmasıyla iyileştiren Uzm.Dr.Ibrahim Özcan hocama sonsuz minnettarım.Saygı ve sevgilerimle.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Alper Ural Diğer

  Burnumdaki eğrilik ve burun eti büyümesi sebebiyle ameliyat olmak istedim. Hem hastanede çalışması hemde okuduğum yorumlardaki memnuniyetler dolayısıyla hocamızı tercih ettim. Alper hocam ilk randevusundan itibaren hastasına güven veren, aklınıza takılan her bir soruya titizlikle ve bilimsel olarak açıklamalar yapan, çok başarılı bir doçenttir.. 8 Ağustosta rinoplasti ameliyatımdan itibaren bilgisi, hastasıyla iletişimi, süreçte devamlı yanınızda olması, en iyi sonuc için çok çalışması ile çok memnun edici bir süreç içinde olduk. Herkese tavsiye edebileceğim müthiş bir doktordur kendisi. Çok teşekkür ederim.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Alper Ural Diğer

  Alper Bey, 9 yaşındaki kızımın el parmak ucunda bulunan bir tümörü aldı.
  Gerek cerrahi operasyon başarısı ( Öncesinde gittiğim iki doktor operasyonu yapamayacaklarını belirtti), gerek operasyon sonrası ilgilisi , yönlendirmesi ve alanına hâkimiyeti sayesinde çok şükür kızımın elini sağlığına kavuşturdu.
  Şiddetle tavsiye edebileceğim çok güvenilir ve alanına çok hakim bir hekim.
  Kendisine çok teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Fulya Fındıkçıoğlu Diğer

  5 sene önce meme küçültme ameliyatı yapmıştım hocamızdan çok memnun kalmıştım çok teşekkür ederim kendisinden


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural Diğer

  Çok tatlı bir çocuk cerrahı, sakin sabırlı ve son derece çözüm odaklı, kasık fıtığı için 4yaşındaki kızımla gittik ve hem onu hem bizi çok rahatlattı hem de aydınlattı ve çözümü hızlıca organize etti.

  Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural

  Güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim,çok naziksiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ahmet Güdeloğlu Diğer

  Yaklaşık on seneden beri, iyi huylu prostat büyümesinden (BPH) rahatsız idim. Prostat ve idrar yollarındaki düz kasları gevşeten ilaçları kullanmama rağmen gece uykularım dörde, beşe bölünüyordu. Evden dışarı çıktığımda ise en fazla yarım saatte bir, lavabo bulmak zorunda kalıyordum. Yaşam kalitem çok düşmüştü.

  Kronik hastalıklarım ve klasik endoskopik prostat ameliyatı yöntemlerinin kanamalı olması ve riskleri nedenleriyle ameliyat olmaktan çekiniyordum.

  Prostat büyümesine, lazer teknolojisi ile en güncel ve en etkili çözüm olan HOLEP yönteminin Ankara'daki tıp fakültesi hastanelerine gelmesini bekliyordum.

  Çünkü HOLEP yönteminin ağrısız, kesisiz, kansız, iyi huylu prostat büyümesi olan ve cerrahi girişim gerektiren tüm hastalara uygulanabildiğini ve prostat büyümesinin tekrar etmediği kapalı bir prostat ameliyatı yöntemi olduğunu öğrenmiştim. HOLEP yöntemi ile büyüyen prostat dokusu tamamen çıkarıldığı için tekrarlama ihtimali de yoktu. 

  HOLEP yönteminin Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde Doç. Dr. Ahmet GÜDELOĞLU Hoca tarafından uygulandığını öğrendim. Ahmet GÜDELOĞLU Hoca ile ilk buluşmamda HOLEP ameliyatı olmaya karar verdim.

  Ahmet GÜDELOĞLU Hocam HOLEP yöntemiyle ameliyatımı büyük bir başarı ile gerçekleştirdi. Doç. Dr. Ahmet GÜDELOĞLU Hocam başta olmak üzere, Anestezi Hocama ve ekibine, Hacettepe Üroloji Erişkin Servisi çalışanlarına, prostat ameliyatımı başarılı bir şekilde sorunsuz gercekleştirdikleri, beni sağlığıma kavuşturdukları ve yeniden eski yaşam kaliteme döndürdükleri için çok teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar