Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (320)

Genel skor

  C
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Bebeğimin canım doktoru sunnetimizin hafif gecirmemize çocuğumun korkusuz şekilde sünnet olmasını sağlayan canım doktorumuz Dilan hocamı herkese tavsiye ederim erken sünnet tam bir kolaylikmis

  Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural

  Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim.Çok mutlu oldum. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

  N
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Alper Ural Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

  Rinoplasti( eğik burun), kaş kaldırma(temporal lift)ve yüzümdeki bazı bölgelere yağ enjeksiyonu işlemlerini yaptırdım. 1 yıldır bu işlemlerle ilgili araştırma içindeydim, görüştüğüm başka doktorlar da oldu. Alper hocamla ilk görüşmede, kendisinin alanında çok bilgili olduğunu ve bana ihtiyacımdan fazlasını yani gereksiz bir işlem yapmayacağını anladım. Tüm sorularıma ayrıntılı bir biçimde cevap aldım. Ameliyat sonrası da çok ilgilendi. Hastaneden de çok memnun kaldım. Benim gibi işlemler yaptırmak isteyen herkese, Alper hocamla tanışmasını tavsiye ederim.

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Öz Myomektomi

  Murat Hocam herşeyden önce çok bazik birisi hastalara nasıl yaklaşması gerektiğini çok iyi biliyor.Yaşayacağını sürecin tümünü en ince ayrıntısına kadar anlatıyor,benim miyom ameliyatımı gerçekleştirdi.gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası yaklaşımı herzamanki içtenliği ile takdire şayankeşke Murat Hoca gibi empati yapabilen doktorlarımız daha çok olabilse

  A
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural Yenidoğan Sünneti

  Dilan Hanim ile iyiki tanistik. Cok tatli, ilgili, guleryuzlu bir doktor. Kendisine cekinmeden bebehim ile ilgili butun sorularinizi sorabileceginiz, kisa zamanda donus alabileceginiz, samimi ve sevecen. Iyiki sunnetimizi sizinle olduk. Herkese tavsiye ederim.

  Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural

  Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim. Çok naziksiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

  F
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Öz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Kiymetli Murat Öz hocam Ocak 2024 tarihinde rahim ameliyatimi yaptı. Alanında çok başarılı, bilgili, donanımlı , ilgili ve her an ulaşılabilir olmasıda hasta açısından oldukça değerli olduğunu düşünüyorum. Zor olduğunu bildiğim ameliyatimi ve sonrasındaki sürecimde açık ve anlaşılabilir sekilde bilgilendirmesi ve desteği sayesinde hızla iyileşme yolunda ilerliyorum. Benim edindiğim bu tecrübeye dayanarak çok net söyleyebilirim ki alanında ilk 3 sırada yerini alır. Kesinlikle hem cinslerime gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Asla başka doktor araştırmaya gerek olmadığını da samimiyetle söyleyebilirim.

  M
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Güleryüzlü doktorumuz Dilan Hanım 3,5 aylık oğlumun sünnetinde bizlere gerekli ön bilgilendirmeleri yaparak süreci kolay atlatmamızı sağlamıştır.Gerek sünnet esnasında gerek sonrası kontrol süreçlerinde her zaman iletişime açık tüm sorularımıza cevap alabildik.Değerli doktorumuza sağlıklı , mutlu , başarılarla dolu bir hayat diliyorum .İyki yollarımız kesişmiş.

  Dr. Öğr. Üyesi Dilan Altıntaş Ural

  Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim. Çok naziksiniz. Çok mutlu oldum. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Öz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Yaklaşık 15 gün önce Dermıid kist ameliyatı oldum, öncesi ameliyat esnası ve sonrasında her an gerekli ilgi hassasiyet ve hatta psikolojik olarak da desteğini esirgemeyerek beni rahatlattı, korktuğum gibi olmadı . Tecrübesine ilgisine naifliğine son derece güvenilir bir hekim olduğunu düşünüyorum

  S
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Murat Öz Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Murat hocama gelmeden önce farklı bir kadın doğum uzmanına muayene olmuştum ancak süreç benim için çok sıkıntılı geçmişti. Araştırmalarım sonucunda kendisine muayene oldum ve bu konuda çok fazla kasılan ve zorlanan biri olarak beni bile rahatlatmayı başardı.Bir hafta öncede çikolata kisti ameliyatımı gerçekleştirdi. Süreç boyunca tüm tereddütlerimi,korkularımı nazik ve açıklayıcı tavrıyla yenmemi sağladı. Biz kadınlar için çok önemli olan bu alanda iyi bir doktor arayışında olanlara sonsuz önerimdir korkmadan gönül rahatlığı ile muayene olup sizde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

  K
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Alper Ural Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Randevusu

  Alper Hoca kolumda aldırmak istediğim ben ve yaptırmak istediğim burun ameliyatına dair sorduğumuz bütün sorulara titizlikle ve son derece açıklayıcı şekilde cevap verdi.En kisa zamanda tarihi netleştirip kendisine operasyon yaptırmaya karar verdim .

  N
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ebru Dündar Erbaş Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Bebeğimizin doğduğu hastanede ilk kontrolü için hastane tarafından oluşturulan randevu sayesinde tanıştık Ebru Hanım ile. Bu tesadüften de oldukça memnun kaldık. Nazik ve açıklayıcı tavırları, panik hissettiğim ve koşa koşa gittiğim her an sakinleştirmek için harcadığı çaba bir anne olarak beni oldukça rahatlattı. Şehir dışında olduğumuzda farklı bir çocuk doktorunun fark etmediği bir detayı rutin kontrol sırasında fark edip bizi kardiyolojiye yönlendirmesi de işini ne kadar titizlikle yaptığının bir kanıtı. Sürecin takibi için sonraki kontrolü beklemeden cep telefonu numarasını vererek her an desteğini hissettirmesi de biz de memnuniyet yarattı.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Balgat Mahallesi Mevlana Bulvarı 1422.Sokak No:4, Çankaya 06520 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade), Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Generali Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, ... Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, Ace European Sigorta, Merkez Bankası Mensupları, Türk Exim Bankası, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, SGK, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Ak Sigorta, Aviva Sigorta, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, Ethica Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, Türkiye Sigorta, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Anadolu Hayat Ve Emeklilik Tüm sigortaları göster

Sıkça Sorulan Sorular

 • Memorial Ankara Hastanesi, Çankaya şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Memorial Ankara Hastanesi, Çankaya şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Ağız Ve Diş Sağlığı, Kalp Ve Damar Cerrahı, Acil Tıp Doktoru, Genel Cerrah, Ürolog, Kardiyolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, İç Hastalıkları Uzmanı, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Radyasyon Onkoloğu, Hematolog, Dermatolog, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Çocuk Cerrahı, Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz Doktoru, Çocuk Hematolojisi Doktoru, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Psikolog, Gastroenterolog, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Nörolog, Psikiyatrist, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Göz Doktoru, Fizik Tedavi Uzmanı, Çocuk Nöroloji Uzmanı, Radyolog, Nükleer Tıp Doktoru, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Göğüs Hastalıkları Doktoru.
 • Memorial Ankara Hastanesi, toplam 933 hizmet sunuyor. Uzmanlarının deneyimi sayesinde sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Abdominal Ultrasonografi, Ağrı Pompası, Amniosentez, Bilateral Ooferektomi, Cea(Karsinoembriyonik Antijen), Cvs(Koryon Villüs Örneklemesi), Dilatasyon Ve Kürtaj, Diyafram Yöntemi(Doğum Kontrol), Doğum Kontrol, Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler.
 • Hayır, şu anda Memorial Ankara Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Memorial Ankara Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Memorial Ankara Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam 320 hasta, Memorial Ankara Hastanesi hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama 5 yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Memorial Ankara Hastanesi adresi Balgat Mahallesi Mevlana Bulvarı 1422.Sokak No:4 Çankaya şeklindedir.
İlgili aramalar