Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Peyas Mah. Fırat Bulvarı No:12 Diclekent/Kayapınar

21070 , Diyarbakır ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

Cihazlarımız

 • Eko
 • Ekg
 • Ultrason
 • Check Up
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doç.Dr Mehmet Nafi Sakar alanında uzman bir hekim .Gerçek anlamda söylüyorum hiç bir doktorun alamayacağı sorumluluğu alıp hastasını yarı yolda birakmiyor.Benim gibi çoğul ve riskli gebeliği olanların gözü kapalı gidebilecekleri bir doktordur.Benim gebeliğimde bebeklerden birinin suyu azdı diğerinin de çoktu fakat yakın takiple ,ilaçlarla ve içimizi rahatlatıcı pozitif düşünceleriyle bu zorluğunda üstesinden geldik.Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.İyiki varsınız hocam


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Kemal Çiğdem Çocuk Cerrahisi Randevusu

  Kızım doğduğunda poposu kapalı doğdu diğer değişle Anal fistül ameliyatı oldu. İlk başta neyapacağımı bilemiyordum taki Sn.Dr Murat hocam ile karşılaştık Çok naif bir kişiliğe sahip başarılı bir Ameliyatan sonra bı hafta içinde taburcu olduk kızım şimdi 3 yaşında sorunumuz yok çok şükür Allah c.c MURAT Hocamdan razı olsun.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aydın Ilgın Doğum

  Diyarbakır'da iç rahatlığı ile güvenilebilecek bir doktor.. Sezaryen esnasında hiç bir şey hissetmedim. İyileşme süreci ise çok kısa sürdü. Doğum ekibinden ayrıca Allah razı olsun.. Hemşiresi, anestezi doktoru, teknikerler hepsi çok güler yüzlü ve anlayışlı insanlardı..


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar Hpv Testi

  Mehmet nafi bey ,kelimeler bile az kalır övmeye anlatmaya yalova dan d bakır a kadr şans eseri olarak gittik kac yıldır polikistik över oldugumu hic bir doktor daha once söylememişti yillardir olmasına rağmen ilk kez karsilastim ve hemen tedavisine başladım ,laparoskopik biyopsi yaptim, hersekilde ilgili güler yüzlü sorduğunuz sorulara sabırla uyumla cvp veren her şekilde aramalarımi cevapsız bırakmayan cok farklı doktor rabbim boyle doktorları eksik etmesin iyiki iyiki boyle bi doktor diyrum


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar Randevu

  İlgisinden , sabırla hastayı dinleyişinden memnun kaldığım bir doktor. Hormonal değişiklik ve adet düzensizliği sebebi ile gittim doktor beye. Tavrı ile kesinlikle güven veriyor. Teşekkür ederim.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Neval Yaman Görük Diğer

  Sevgili doktorum Neval hanım iki doğumumda da her zaman yanımda oldu ikinci hamileliğim arasındaki süre çok azdı ve kızım çok küçüktü doktorumun bana inancı ve motive etmesiyle ikinci çocuğumuda normal doğumla kucağıma aldım ve şimdi tekrar iyi ki diyorum


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Şiyar Ekinci Kemoterapi

  Ahmet Şiyar hocamıza meme ca 2.evre hastası olarak gittim, doktorumuz bize her şeyi ayrıntılı olarak anlattı, hasta psikolojisinden çok iyi anlayan, her detayı tane tane anlatan sabırla hastasını ve hasta yanını dinleyen bir yapıya sahip.Helen kendisiyle tedavi sürecimiz devam etmekte, önce Allah'ın izni sonra kendisinin yardımıyla bu süreci atlatacaz inşallah..


  M
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar

  Mehmet Nafi Bey alanında harika bir doktor. Kendisinin hastasıyla olan iletişimi, hastaya verdiği moral ve motivasyonu üst düzeyde. İlgisinden ve alakasından çok memnunum. Mehmet Nafi Bey'i gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Son gebeliğimde çok kötü bir süreçten geçtim. Kendisi olmasaydı belki de çok daha kötü yerlerde olurdum. Bana çok destek oldu ve diğer hastalarına karşı da çok destek oluyor. Normalde Cizre'de oturuyorum ve burada kimseye muayene olmadan Mehmet Nafi Bey'e muayene oluyorum. Sırf kendisi için o kadar yol geliyorum. Memnun olmasaydım, gelmezdim. Kendisi sağ olsun, var olsun.


  E
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar

  Mehmet Nafi Bey'den çok memnunum. Kendisi çok ilgili bir doktor. Erken doğumum olacaktı ama kendisi tedavisiyle bunu durdurdu. Herkese öneriyorum. Gerek kişiliği gerekse bilgisiyle içimizi rahatlattı. Her muayeneye gittiğimde mutlu bir şekilde çıktım. Aklımda hiç şüphe kalmadı. Mehmet Nafi Bey sayesinde sezaryen doğumum rahat geçti. Bebeğim de ben de çok sağlıklıyız.


  B
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar

  Eşimin ikiz gebelik sürecini Mehmet Nafi Bey takip etti. Doğumunu da kendisi yaptırdı. Mehmet Nafi Bey süreç hakkında bizleri her zaman bilgilendirdi. Kendisi alanında bilgili, becerikli, hoşgörülü, ilgili, alakalı iyi bir doktor.


  Hata oluştu, tekrar deneyin