Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Peyas Mah. Fırat Bulvarı No:12 Diclekent/Kayapınar

21070 , Diyarbakır ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar Total Laparoskopik Histerektomi

  Muhteşem bir doktor gerçekten de..Büyükçe bir myom ve çeşitli sorunlar sebebiyle başvurduğum doktorum,çok zor bir total histerektomi operasyonunu laparoskopik yöntemle başarıyla gerçekleştirdi..ondan önce gittiğim diğer üç doktor kapalı yapmaya cesaret edemezken..operasyonu dün oldum,geceyi çok güzel geçirdim.şuan hastaneden yazıyorum yorum yapmak için taburcu olmayı bekleyemedim.herkes bilsin, görsün,gözünü kapalı tam teslimiyetle gelsin diye..çünkü gerçekten harika bir insan,çok başarılı bir doktor..
  Ameliyat ekibi,hastane personeli ve hastane genel olarak oldukça başarılı. Teşekkürler Memorial Diyarbakır,teşekkürler Mehmet Nafi bey

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Doç.Dr. Mehmet Nafi SAKAR hocamıza teşekkürü borç biliriz. Nafi hoca , annemin karnında bulunan 22 cm büyüklüğünde ve yaklaşık 2-3 kg ağırlığında bulunan riskli bir tümörü ve bağırsağa dolanan çikolata kistlerini bağırsaklara zarar vermeden sorunsuz bir şekilde alarak ameliyatı başarılı bir şekilde tamamladı. Kesinlikle çok ama çok iyi bir doktor. Hem deneyimli hem de ilgili ve alakalı. Hastayı dinleyen ve hastanın dilinden anlayan güler yüzlü bir doktor. Nafi hocayı ve alanındaki başarısını anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalır. Biz kendisinden çok ama çok memnun kaldık.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aydın Ilgın Doğum

  Sezeryan sonrası kolay iyileştim ameliyatı o kadar iyi geçti ki bir ara ben miyim masa da yatan diye düşündüm :) iyi ki de aydın beyle süreci tamamladık dalında iyi doktorlardan bi tanesi gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar Laparoskopik Çikolata Kisti Cerrahisi

  8 cm büyüklüğünde kistim vardı.kan değerlerim yüksek olduğu için diğer doktorlar kansersin deyip felaket senaryoları çizdi. Psikolojikman çökerttiler beni . Ama Nafi hoca yaptığı detaylı incelemeler ve ilgisiyle hem güvenimi kazandı hem de rahatlatti beni . Diğer doktorlar ameliyat etmeye korkarken Nafi hoca kendinden emin yaklaşımıyla beni de ikna edip kapalı ameliyat ile süreci atlatmami sağladı. Bekar olduğum için yumurtalıklarimi koruyarak kistten kurtardı beni. Kistim de çikolata kistiymiş. Kadın hastalıkları ile ilgili herhangi bir sıkıntısı olan gönül rahatlığıyla Mehmet Nafi Sakar'a muayene olsun bence . Gerek hastane çalışanları gerekse Nafi hoca ya teşekkür ederim.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Gamze Akın Evsen Diğer

  Gamze hoca çok sevecen sıcak kanlı çok ilgi alakalı bir doktordur.dogumun başından ve sonuna kadar benimle çok güzel ilgilendi.kendisinde çok memnun kalarak doğum gerçekleştirdim.normal doğum odaklı bir doktordur.son ana kadar normal beklediğim bebeğim sezeryan olsada benim için elinden geleni yaptı.gonul rahatlıkla gamze hocamı tercih edebilirsiniz.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Neval Yaman Görük Gebe Takibi

  Kendinizi emin bir şekilde ellerine teslim edebilirsiniz.Hem tecrübesi hem bilgisi hem ilgi alakası ile çok iyi bir doktordur.Her zaman normal doğuma odaklı ve anneyi her konuda aydınlatıcı ilgi alakalıdır.Dogumda en büyük destekçim ve anne şefkatiyle yardımcı olmuştur bende yeri çok ayrıdır.Bebekle annenin ten tene temasını,geç kordon klemlenmesi daha bir çok bilgi ve tecrübesi olan harika bir doktordur.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Orhan Köksal Diğer

  İki evladım da gönül rahatlığıyla gidiyoruz.Kendisi aile doktorumuz olmuştur.Her konuda aydınlatıcı ve çok nazik kibar bir doktordur.Gerekmedikçe ilaç ve antibiyotik kullandırmaz.Gerekmedikçe fazla tahlil istemez.Çocuklara çok kıymet verir mesleğini çok seven bir doktordur.Orhan hocamda en taktir ettiğim özelliği sakinleştiricidir ve hiç maddi konuda düşüncesi olmayan önemli olanın sağlık olduğunu ön gören ve telefonda da gerekli tedaviyi yapıp gerektiğinde hastaneye çağıran kendisini çok seviyoruz gönül rahatlığıyla muane olabilirsiniz.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Neval Yaman Görük Normal Doğum

  İki dogumumda da yanımda olan ve iki dogumumda da bana keşke siz bir doğum yaptıran canim doktorum. Gebeliğim süresince tüm sakinligiyle süreci çok güzel ilerlettik. Emin ellerde olduğumdan çok emindim. Doğum süresi boyunca beni çok güzel destekleyen doktordan çok bir abla gibi yanımda duran güzel insan.. size ne kadar teşekkür etsem az gerçekten.. iyi ki yollarımız kesişmiş iyi ki sizinle ilerledim..

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Kemal Çiğdem Diğer

  Murat Kemal hocam 2 oğlumun penis egriligi ameliyatını gerçekleştirdi. İlk muayenesinden ameliyat sürecine kadar açıklayıcı ve ilgili tavırlarıyla içimize su serpti. Ameliyattan sonra kontrol muayenelerinde oldukça hassas davrandı. Çocuklarımda ne ağrı ne sızı şikayeti asla olmadı. Kendisine çok teşekkür ederim. Allah hocam gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Orhan Köksal Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Bebeğimin yoğun bakım döneminde tanışmıştık kendisiyle şuan ise rutin kontrollerinde Orhan hocada takipliyiz. Kendisinden memnunuz sağ olsun bizi her konuda aydınlatıyor

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar