Hakkımızda

Adres bilgisi

Memorial Diyarbakır Hastanesi

Peyas Mah. Fırat Bulvarı No:12 Diclekent/Kayapınar

21070 , Diyarbakır ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.

Cihazlarımız

 • Eko
 • Ekg
 • Ultrason
 • Check Up
daha fazla

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
28 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Nafi Sakar Randevu

  İlgisinden , sabırla hastayı dinleyişinden memnun kaldığım bir doktor. Hormonal değişiklik ve adet düzensizliği sebebi ile gittim doktor beye. Tavrı ile kesinlikle güven veriyor. Teşekkür ederim.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Neval Yaman Görük Diğer

  Sevgili doktorum Neval hanım iki doğumumda da her zaman yanımda oldu ikinci hamileliğim arasındaki süre çok azdı ve kızım çok küçüktü doktorumun bana inancı ve motive etmesiyle ikinci çocuğumuda normal doğumla kucağıma aldım ve şimdi tekrar iyi ki diyorum


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ahmet Şiyar Ekinci Kemoterapi

  Ahmet Şiyar hocamıza meme ca 2.evre hastası olarak gittim, doktorumuz bize her şeyi ayrıntılı olarak anlattı, hasta psikolojisinden çok iyi anlayan, her detayı tane tane anlatan sabırla hastasını ve hasta yanını dinleyen bir yapıya sahip.Helen kendisiyle tedavi sürecimiz devam etmekte, önce Allah'ın izni sonra kendisinin yardımıyla bu süreci atlatacaz inşallah..


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İ.Burhan Özel Doğum Kontrol

  Burhan Bey benim "erkek doktorda rahat edemem istediğimi soramam" tabularımı tamamen yıkan doktor. Daha önce çok doktora gittim ya kafalarına göre tedavi uyguladılar açıklama yapmadan ya da umursamadılar bide. Ama Burhan Bey en ince ayrıntısına kadar anlatarak ilgilendi hep ve onun tedavisiyle vesilesiyle hamile kaldım. Soru sormanıza gerek bile kalmıyo kendisi zaten herşeyi siz sormadan açıklamış oluyo. Çok memnunum iyi ki karşıma Burhan Bey çıkmış. Şimdi bebeğimin her aşamasında yine ayrıntılı bilgi veriyo uzun uzun bakıyo ultrasonda. Bi kere giderseniz zaten Burhan Bey'den şaşmazsınız.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hakan Onur Diğer

  Bikaç yıl önce kendisinin bilgili bir doktor olduğunu arkadaşlarımızdan duyarak bebeğimizi özel hastaneye dr. hakan beye muayeneye götürdük, bir muayene bir kontrol dışında bir daha yanına gitmedik. Kendisi konuşurken siz sadece dinliyorsunuz arada soru sormak istediğinizde sanki onu bunaltmışsınız gibi bir tersleyerek cevap veriyor bu açıdan tavrını beğenmedim. Kendisine tek bir soru sorana kadar kıvranıyordum aman terslemesin aman sinirlendirmeyelim. Belki de mizacı budur yada biz kötü anlarına mı denk geldik anlayamadım ama ben mecbur kalınmadıkça tavsiye etmiyorum.


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aydın Ilgın Doğum

  Gebeliğimde başka bir doktor tarafından takip edilmekteyken doktorun aniden hastane değişikliği yapması ile tesadüfi randevu aldığım Aydın hocamdan devam ettim. Riskli bir gebelik olmasına ragmen bizi kabul etti. Baştan beri hastasıymışım gibi ilgilendi. Nitekim kızımızı sağ salim kucagımıza alma mutluluğunu yaşadık. Aydın hoca gibi mesleğini özveri ile yapan doktorlar iyi ki var. İyi ki varsınız hocam...


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aydın Ilgın Gebe Takibi

  Yaklaşık 1,5 yıl önce tesadüf eseri gittiğim bir doktordu. Alanında bilgisi ve becerisi sayesinde hpv kolposkopi takip ve tedavimi mükemmel bir şekilde gerçekleştirdi.Kendisine müteşekkirim. Şimdi 4 aylık gebeyim ve eminim ki bu güzel süreci kendisiyle sağlıklı bir şekilde tamamlayacağız. Minik mucizemizin doğumunu başarılı ekibiyle gerçekleştireceği için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Doktorumuzu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Aydın Ilgın Sezeryan Doğum

  Çok memnun kaldım. Aydın ilgin Hocam ile tanışmak büyük bir şanstı.çok alakalı çok ilgili her anında açıklayıcı ve sakinliği size de geçiyor. Alanında çok uzman. Kendisi sayesinde önceki kötü doğum tecrübemi de unutmuş oldum. Ailecek müteşekkiriz.tüm gebelere tavsiye ederim. Aynı zamanda ameliyathane ekibinde kendisi gibi çok profesyonel ve muazzamlar.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. İ.Burhan Özel Doğum Kontrol

  oğlumu 33 gün önce normal doğum la kucağıma aldım Burhan bey sayesinde herşeyi o kadar güzel ilgilenip takip ettiki bilgilendirmesi ilgisi her aradığım ulaşa biliyor olmam ne kadar teşekkür etsem az iyiki Burhan bey diyorum


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Şehmus Özmen Kan Elektrolit Testi

  Kendisine gebelikte tiroid değerim yükseldiği için gitmiştim. Yakından ilgilendi. Kendisine gidemesem bile testi her ay yapıp kendisini aramamı istedi.Mükemmel bi hekim . Başarılarının devamını dilerim


  Hata oluştu, tekrar deneyin