Bilgileri düzenle Randevu al

Mersin Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histol... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Mersin Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 10 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet embriyoloji ve histoloji uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 6 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 6 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 9 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 7 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 9 adet iç hastalıkları uzmanı, 12 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 10 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nefroloji uzmanı, 5 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 7 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 4 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 3 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 4 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Mersin Devlet Hastanesi Mersin ilinde İhsaniye mahallesi Kuvayi Milliye Cad. Mersin adresinde bulunmaktadır. Mersin Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3243363950 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Mersin Devlet Hastanesi

  İhsaniye Mah. Kuvayi Milliye Cad.

  Akdeniz,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Onur Serin

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Yıllarca kulaklarımın görüntüsünden dolayı rahatsızlık duydum ve uzun araştırmalar sonucunda Onur Bey ile iletişime geçtim. İlk kez bir operasyon geçirecektim ve bu konuda ilk kez bir plastik cerrahi uzmanı ile görüşmüştüm ama Onur Bey'in verdiği güven ve samimiyetinden etkilenerek olabilecek en yakın tarihe ameliyat randevusu aldım. Ameliyattan önce biraz sohbet ederek rahatlamamı sağladı ve müzik eşliğinde lokal anestezi ile yaklaşık 45 gün önce çok güzel bir kepçe kulak ameliyatı oldum. Şu anda hiçbir sıkıntım yok kulaklarım tam istediğim gibi oldu. Küçük yaşlardan bu yana beni ruhsal olarak negatif etkileyen bu sıkıntıdan kurtulmak paha biçilemez. Kulaklarım doğal bir görüntüye kavuştu.Onur Bey benimle sürekli ilgilendi, yardımcı oldu. Ameliyattan haftalar sonra bile herhangi bir sorunum olup olmadığını sordu. Çok ilgili, çok nazik ve çok anlayışlı bir doktor, gerçekten iyi ki Onur Bey'i tercih etmişim. Kepçe kulak ameliyatı olmayı düşünenler varsa hiç korkmadan Onur Bey'e güvenebilir. Onur Bey'e herşey için çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Sağ ayak bilegimde arterio venöz malformasyon vardi. Ameliyatim "Girişimsel Radyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi" birlikteligiyle yapilan iki ayri operasyondu. Özel bir hastanede ameliyat olmuştum ancak ameliyat sonrasinda dikişlerim hiç hoş görünmüyordu. Zaten beş gun sonra dikişlerim açıldı ve ameliyat bolgesinde surekli enfeksiyon akintilari olusmaya basladi. Ağri ve acidan dolayi basmakta zorluk cekiyordum. Kac tane doktora gittim nedenini bulmak ve iyilesmek icin ama hepsi ağız birliği etmiscesine 2-3 ayda antibiyotiklerle iyilesir diyorlardi. Ancak bir türlü iyilesme olmadi. Derken bir doktor tanidigimin plastik cerrahiye gorunmemi tavsiye etti. Onur Serin hocam ile bu sekilde tanistik. Diger doktorlardan farkli olarak gercekten yakindan ilgilendi ve enfeksiyon olan bolgeden yara kültürü aldi. Kultur sonucunda sorunun ne oldugu anlasildi. Antibiyotiklere dirençli bi bakteri varmis. Ayni gün ameliyat bolgemi yeniden açıp daha guzel bir sekilde dikiş atarak kapatti. 2 hafta hastanede tedaviden sonra cok şükür iyilestim ve şimdi rahat rahat yürüyebiliyorum. Muayeneden taburcu olana kadar ve hatta sonrasinda bile hastasina karsi ilgili bilgilendirici ve yakin tutumu gercekten Onur Hoca'nin siradan bir dr degil de gercekten kaliteli bir hekim oldugunu gösterdi. Ben kendisinden razi oldum , İnsallah Allah da razi olmustur. .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Halis Gönen

  Tıbbi Biyokimya, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bilgili ve basarili

 • Özden Vezir

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   doktor bey, babamın ameliyatını başarı ile gerçekleştirdiniz,güleryüzünüz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederiz

 • Sedat Baz

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   BABAM İLK DEFA PROSTAT İÇİN GÖRDÜĞÜ TEDAVİDEN ÇOK MEMNUN KALDI.GÜLERYÜZLÜ ,İŞİNDE ÇOK CİDDİ AYNI ZAMANDA ÇEVRESİ TARAFINDAN ÇOK SEVİLEN BİR DOKTOR.TIP BAYRAMINIZI KUTLUYORUM.

  • çok memnunum

   BABAM VELİ ALİ MUTLUAY İÇİN YAPMIŞ OLDUGUNUZ CERAHİ MÜDAHALELER (PROSTAT ; KANAL GENİŞLETİLMESİ VE KANALDAKİ TAŞLARIN ALINMASI) İÇİN TESEKÜR EDERİM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM ......

 • Mustafa Yıldırım

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   birçok doktora ve üniversiteye gittiğim halde hastalığıma dr mustafa yıldırım teşhis koydu.

 • Nuri İşlek

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   GERÇEKTEN SÜPERBİR DOKTOR TAM BİR AİLE HEKİMİ OLDUĞUNA İNANARAK ONU TEBRİK EDİYORUZ

  • çok memnunum

   Nuri Bey hakikaten hem iyi bir hekim hemde tam bir insan, kendisini Mersin Devlet Hastanesi acil servisinde tanıdım hastamıza ilgisi çok o zamanlar diğer hekimlerden çok farklıydı, şimdi yenişehir sağlık ocağında Aile hekimliği yapıyormuş Allah yolunu açık etsin hala şehir dışından onu Aile Hekimi olarak tayin etmiş hastalarını duydum ve hakettiğini düşünüyorum.

 • Hilmi Cemal Kurtoğlu

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   fahriye alaca HOCAM allh sızın gıbılerıNİ basımızdan eksık etmesın AMIN AMIN... çok memnunum hocam hem amaliyattan hemde tevaviden çok memnun kaldım hocam ...

 • İbrahim Yimşek

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   çok kötü kaza geçirmiştim

 • Evren Uygungül

  Acil Tıp, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   acilin en iyi hocası,engin bilgisiyle bize şifa sağladı.sonsuz teşekkürler.

 • Dilşat Uygungül

  Göğüs Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   güleryüzlü ve hastalarına karşı son derece ilgili bir doktor