Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al

Muğla Dalaman Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Muğla Dalaman Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, bulunmaktadır. Muğla Dalaman Devlet Hastanesi Muğla ilinde Gazi Bulvarı Fabrikalar Cad. adresinde bulunmaktadır. Muğla Dalaman Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2526925026 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Adres bilgisi

 • Muğla Dalaman Devlet Hastanesi

  Gazi Bulvarı Fabrikalar Cad.

  Muğla,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Şirin Atasoy Tekin

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • benim doktorum,canım doktorum şirin hanım.Ben hastasıyım.Çok memnunum.Öncelikle çok hanım,anlayışlı bilgili,kaliteli bir insan.Onu hastahanemizden başka biryere göndermesinler,çok üzülürüm.Ben dalaman hastahanesine kesinlikle adım atmazdım,başka hastahane,ilgili doktor arardım,veya parama kıyardım özele giderdim.Taki şirin hanım gelene dek,taki çok sevdiğim,akrabamız olan Karabörtlendeki Mustafa dedem ve veysel dayımın tavsiyesi üzerine başhekimimizle tanıştım ve hastası oldum.Şikayetlerim üzerine doktorum şirin hanım,benden tüm tahlillerimin yapılmasını istedi,yapıldı ve sonuç guatr olduğu,az çalıştığını tespit etti.Doktorum Utrason istedi,onuda götürdüm ve sonuç sağ tarafta az çalışan troit çıktı. İlaç tedavisine başladım ve kendimi iyi hissediyorum,doktorum sayesinde ama kontrollere her ay aksatmadan gidiyorum. Dalaman dalaman olalı böyle hastahane görmemiştir herhalde.Şirin doktorum geldiğinden bu yana,disiplin,kalite,hijyen,ciddiyet gördü bu hastahane,teşekkürler.Bir bakıma hastahane çalışanlarına iyi bir ders,eğitimci olmuş doktorum. Birkez daha gördümki her işin başı, eğitim,disiplin,ciddiyet,hijyenden geçmekte.Hele bir sağlık sektörü ise bunlar şart.Allah şirin hanıma önce sağlık,başarı ve huzur versin,onu hep dalamanda görmek istiyoruz.Başarılarının devamını dilerim.Hastanız Gonca(CAN)ÇOMAK


 • Hakan Adagüllü

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • kendisi son derece kibar ve hasta ile yakından ilgilenen bir doktor.eşim ameliyat oldu.allah razı olsun bizimle çok ilgilendi.


 • Eray Özüesen

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • İlgili bir doktor. Hastayı anlayabileceği şekilde bilgilendirmesi çok iyi bir yaklaşım.Umarım başka hastanelere gönderilmez.Dalaman halkı için bulunmaz bir doktor.Uzun süre dalaman hastanesinde kalmasını ümit ediyorum.Teşekkürler.


 • Ümit Uluçay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • Doktor Ümit beyin ; branşında çok deneyimli ve başarılı bir uzman olduğunu ,işini titizlikle yaptığını Hastalarına dürüst bir şekilde yaklaştığını düşünüyorum.

  • ÜMİT BEY HEM KALBİ TEMİZ HEM DE İŞİNİ ÇOK İYİ YAPAN BİR DOKTORDUR MUĞLA DA EN İYİSİDİR