Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi, Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfı kuruluşudur. Hastaneye Türk Diyabet Cemiyeti ve Türk Diyabet ve Obezite Vakfı hocalarımızdan Prof. ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

NB Kadıköy Hastanesi

Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1

34718 , Kadıköy ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar

Hakkımızda

Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi, Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfı kuruluşudur. Hastaneye Türk Diyabet Cemiyeti ve Türk Diyabet ve Obezite Vakfı hocalarımızdan Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık’ın ismi verilmiştir.

Hastane Koroner Yoğun Bakım, 3. Düzey Genel Yoğun Bakım ünitelerine ve büyük cerrahi operasyonların da yapılabileceği ameliyathanelere sahiptir. 66 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastanede diyabet ve obezite hastalarının her tür tanı, tedavi ve takipleri yapılabilmektedir. Ayrıca hastanede hastalara hizmet verilen diğer tıbbi alanlar:
Göz Hastalıkları
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Ortopedi ve Travmatoloji
Kardiyoloji
Fizik Tedavi
Nöroloji
Plastik Cerrahi
Beslenme ve Diyet

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
3 görüş

 • N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Merve Güldalı Diğer

  Merve Hanım her görüşmede sıcacık gülümsemesiyle karşılamıştır beni.O'nunla yola çıkabileceğimi ilk görüşmede anlamıştım.İlgi ve dikkatle dinleyişi, sabrı ve samimiyeti bu güveni verdi bana.
  Yaşım ve tecrübelerimden dolayı her şeyi bildiğimi sanırkenbeslenme konusunda öğrenmem gereken çok şey olduğunun sayesinde farkına vardım.Hiçbir sorum cevapsız kalmadı.Porsiyon kontrolünü öğreten de O'ydu ve bu çok önemli nokta ile kilomu verdim. Her an iletişimde olabilmem de ayrı bir artısı.Mevcut alışkanlıklarımı harmanlayıp, yeni lezzetlerle de tanıştırarak hem kilo vermemi hem beslenmeyi öğrenmemi sağlayan Sevgili Merve Güldalı, sonsuz teşekkürler.

 • H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sinan Kırım Tiroid İnce İğne Aspirasyon Biyopsisi ( TİİAB)

  Merhaba ben Sinan Hocama tavsiye ile gittim. Bir insan ancak bu kadar pozitif elektrik verebilir. Gerçekten inanılmaz derecede karşısındakini çok rahatlatıyor. ilk görüşmede bilgi ve tecrübesine emin bir şekilde siz ne derseniz o doğrudur dedirtiyor. Bogazımda 2 yanda nodülden dolayı gittim.Hocam İnce iğne aspirasyon biyopsisi yaptı. Tek tek herşeyi anladığımızdan emin olarak anlattı. Tıbbi tecrübe ve başarısı dışında gerçekten insanı değerleri yüksek ve sevgi dolu bir kişiliğe sahip. İnce iğne aspirasyon biyopsisi yapıldığı esnada hiç birşey hissetmedim. İlk görüşmemizde hocamın verdiği güvenle zaten endişem yoktu. Ben hocama mesleki hayatında başarıların devamını dilemek ve tüm desteği takibi için çok teşekkür etmek istiyorum. Doç. Dr. Sinan Kırım iyi ki varsınız.....

 • Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ali Rıza Çimen Diyabet (Şeker hastalığı) (Tip 1 diyabet

  Herşey den önce Harika bir insan yaklaşımı sizle kurduğu iletişimi hastalığınızı unutturuyor zaten iyileşmeye başlıyorsunuz . Ben diyabet için gitmistim farkli bir hastane 2 adet Diyabet ilaci yazmisti ama sagolsun Ali Riza Hoca Dogru tetkikler ve takip ile ilaçsız sadece Diyet ile durumu çözdü. Kısacası Teşekkürler Ali Rıza Hocam.

  Levent Demir.

 • Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar