Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi, Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfı kuruluşudur. Hastaneye Türk Diyabet Cemiyeti ve Türk Diyabet ve Obezite Vakfı hocalarımızdan Prof. ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

NB Kadıköy Hastanesi

Acıbadem Mahallesi Sokullu Sokak No:1

34718 , Kadıköy ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar

Hakkımızda

Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi, Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfı kuruluşudur. Hastaneye Türk Diyabet Cemiyeti ve Türk Diyabet ve Obezite Vakfı hocalarımızdan Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık’ın ismi verilmiştir.

Hastane Koroner Yoğun Bakım, 3. Düzey Genel Yoğun Bakım ünitelerine ve büyük cerrahi operasyonların da yapılabileceği ameliyathanelere sahiptir. 66 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastanede diyabet ve obezite hastalarının her tür tanı, tedavi ve takipleri yapılabilmektedir. Ayrıca hastanede hastalara hizmet verilen diğer tıbbi alanlar:
Göz Hastalıkları
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Ortopedi ve Travmatoloji
Kardiyoloji
Fizik Tedavi
Nöroloji
Plastik Cerrahi
Beslenme ve Diyet

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
13 görüş

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyabet Diyeti

  Merve Hanım sizin sayenizde 12.6 olan Ha1c artık 8 e kadar düşürebildik bunda insanın kendisinin isteği kadar doktorununda istemesi benimsemesi çok önemli ve karbonhidrat sayımı, uygulanan diyet, verdiğiniz doğru eğitim ile gece gündüz telefonla mesajla ne kadarda rahatsız etsekte sıkılmadan cevap verip doğru yolu buldurduğunuz için sizin doğru kişi olduğunuza eminim. Emeğinize yüreğinize sağlık herşey için tekrardan teşekkürler sizinle diyete devam...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyabet Diyeti

  Eşim tıp 1 diyabet hastası kendisine gittiğimizde hbma1c 12 idi. Tedavi ve diyet surecimizden sonra bu oran 8 e düştü.gerek mesaj ile gerek yüzyüze görüşmelerimizde sabırla bize karbonhidrat sayımı hakkında detaylı bilgiler verdi.tupbebek sürecimiz için bu degere ihtiyacımız vardı ve sayesinde oldu tedaviye başlayacağız .Kendisine buradan da ayrıca teşekkür ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyetisyen Randevusu

  Karaciğerimde yağlanma çıkmıştır 29/09/2020 yılında Merve hanımın sayesinde bir sene sonra karaciğerde yağlanma tamamen gitti. 13 kilo verdim. Kendisinin güleryüzle, samimiyet çok güzel yol aldık. Kendimi çok hafif hissediyorum.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyetisyen Randevusu

  Yıllardır kilo alıp verme döngüsünden Merve Hanım'ın desteği ile kurtuldum. Zorlanmadan 3 ay gibi kısa bir sürede 10 kilo verdim. Kendimi çok sağlıklı hissediyorum. Güler yüzü, samimiyeti, konusunda uzman desteğinden dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.


  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyetisyen Randevusu

  Mayıs 2021 ayında şekerim yüksek çıkınca şeker tedavisinin yanında kilo da verebilmem için doktorum beni Merve Hanıma yönlendirdi. Randevum olmamasına rağmen kendisi benimle görüştü, önerilerini söyledi, tekniği anlattı, kuru kuru elime bir menü tutuşturmak yerine her bir kalemi nedenleriyle açıkladı. Merve Hanım sayesinde, 4 ayda, neredeyse hiç aç kalmadan 25kg verdim. Tabii daha gidecek yolumuz var. Bu arada işe de başladım. Kendisi bana ve yemek yiyebilme vakitlerime uygun olarak hemen yeni bir menü hazırladı. Dolayısıyla kendisiyle çalışmaktan çok memnunum. Daha önce de diyetisyen tecrübelerim oldu. Merve Hanımın en önemli özelliği despot, dediğim dedikçi olmaması ve her zaman motive edebilmesi.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyetisyen Randevusu

  Merve hanıma sağlıklı kilo vermek için başvuruda bulundum, kilo vermek benim için çok zor ve gözümde çok büyürken merve hanım sayesinde zor olmadığını öğrenmiş oldum. Merve hanım listelerini hazırlarken çok özenli ve karşıdaki kişinin hem isteklerine hemde zamanına göre liste hazırlaması işimi kolaylaltırdı. Birde meeve hanımın en güzel yanı samimi, içten oluşu, işini severek yaptığını o kadar iyi yansıtıyor ki. Ne zaman bir şey tanışsam hemen döner.Benim nazarımda işinin en iyisi


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyetisyen Randevusu

  Merve hanım ile çalışma düzenime uygun bir beslenme planı oluşturarak ideal kiloma sağlıklı bir şekilde ulaştım. Kendisi çok ilgili ve çok yardımcıydı süreç boyunca. Kendisinden danışmanlık aldıktan 1 sene sonra bile kilomu koruyarak devam ediyorum


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyetisyen Randevusu

  Merve hanıma mideme balon takılması sebebiyle başladım. Tedavi süresince güler yüzlülüğü, pozitifliği, görüşleri ve beni yönlendirmesi ile çok yol katetmiş olup yeni biri oldum. 17 kilo verdim ve bu benim için çok büyük bir başarı oldu. Kendisine minnettarım ve asla bırakmayı düşünmüyorum :)


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyetisyen Randevusu

  Sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek için Merve Hanım’a başvurdum. İnsülin direncim yüksek olduğu için benim isteklerimi de dinleyerek bana uygun bir beslenme listesi hazırladı. Merve Hanım’ın desteğiyle sağlıklı bir şekilde 4-5 ay gibi bir sürede yaklaşık 10-11 kg verdim.Mutlu bir şekilde aç kalmadan kilo vermeme yardımcı oldu. Öğünleri gayet bol ve arada tatlı isteğinize de hayır demez . Ben bir süre ara verdim ama yakın zamanda tekrar kapısını çalıcam inş. Kendisi ilgili,güleryüzlü ve sizi dinleyen bir diyetisyendir.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dyt. Merve Güldalı Diyetisyen Randevusu

  Merve hanımla yaklaşık 1.5 sene öncesinde tanıştım hipoglisemi teşhisi konulduğu zaman öneriler ve benim de araştırmalarım üzerine hem Merve hanıma hemde bağlı olduğu kuruma güvendim.Kendisi çok sıcakkanlı ve Güler yüzlü bir mizaca sahip karşısında ki danışanıyla kesinlikle aynı noktada buluşabiliyor empati kurabiliyor.Kendisiyle geçirdiğim randevularımda günden güne hem hipoglisemi şikayetlerim azalıyordu hemde dengeli ve sağlıklı beslendiğim için kilo kaybım gerçekleşiyordu.Sadece hastaneye randevuya bağlı kalmadan kendisiyle sosyal yaşantıda da iletişim kurabiliyor olmanız da çok büyük bir artısı.Şuan herhangi bir şikayet ve atak yaşamıyorum fakat tabi ki hala öğünlerime sadık ilerliyorum.Kendisine çok teşekkür ederim:)


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar