Hakkımızda

Neuro.Via Nöropsikiyatri Kliniği Doç.Dr Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Osman Abalı tarafından kurulmuştur. Kurumumuz Merter iş merkezinin en üst katında yer almaktadır. Neuro.Via Nöropsikiyatri'nin bir merkezi olan DahiyizBiz kuruluşu, Beylikdüzü, Merter ve Maltepe olmak üzere 3 farklı lokasyonda eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Çocuk ve ergen danışanlarımıza yönelik psikolojik, psikiyatrik ve eğitsel konularda sağladığımız ruh sağlığı ve gelişimsel destek verilmektedir. Kadromuz bünyesinde uzmanlığını almış klinik psikoloji, konuşma ve dil terapisti, ergoterapist, psikolojik performans danışmanı, pedagog ve psikolojik danışmanlar yer almaktadır.
Kurumumuz bünyesinde uyguladığımız ölçme ve değerlendirme için zeka testleri, nörogelişimsel testler, gelişim ölçekleri, dikkat testleri, kişilik testleri, eğitim-rehberlik testleri olmak üzere farklı ihtiyaçlara uygun ölçümler yapılmaktadır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (1)

Genel skor

    Y
    Doğrulanmış
    Doç. Dr. Osman Abalı Normal Randevu

    Kızımın ergenlikle belirginleşen dikkat bozukluğu ve duygu durum dalgalanmaları için kendisine müracaat ettiğimiz Doç. Dr. Osman Abalı ; önce kızımızı dinledi sonra bizi dinledi akabinde ilaç tedavisi reçete etti ve kısa sürede sonuç alabileceğimizi söyledi ,gerçektende çok kısa bir süre sonra çok olumlu tepkiler aldık bu süreçte ilaç değişimi ve dozu için sürekli onlıne iletişimde kaldı çok net uzman teşhis ve tedavisine muhatap olduğumuz için şanslıydık kendisine çok teşekkür ediyor ergenlik problemleri ve dikkat eksikliğiyle ilgili ihtiyaç duyan herkese tereddütsüz tavsiye ederim

    Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Bağlarbaşı Mahallesi İncilik Sokağı No:1/4 Polat Apartmanı, Maltepe Google Haritalar'da göster

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar