Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Okan Üniversitesi Hastanesi

İçmeler Mahallesi Aydemir Sokak No:2

34947 , Tuzla ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Üniversite Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M. Ferhat Ferhatoğlu Diğer

  SLM.FERHAT BEYİ ŞİŞLİ ETFAL HASTANESİNDEYKEN TANIDIK..ANNEMİM DİNMEK BİLMEYEN MİDE AGILARI VARDI 2 KERE MİDE FITIGI 1 KEREDE BAGIRSAK DÜGÜMLENMESİNDEN AMELİYAT ETTİ.GÜLERYÜZLÜ KESİN VE DOGRU TEŞHİSLERIYLE HEP YANIMIZDA OLDU HERKEZE TAVSİYE EDERİM SAYGILAR

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M. Ferhat Ferhatoğlu Diğer

  ffistül ameliyatı oldum. Gerçekten işin ehli. Hiç bir ağrım, sancım vs. olmadı. Gerek ilgisi, gerek samimiyeti ile ameliyat öncesi ve sonrası tüm süreçlerde yanımda oldu. Eğer bir genel cerrah arıyorsanız mutlaka görüştükleriniz arasında Ferhat Hocam'da olmalı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M. Ferhat Ferhatoğlu Laparoskopik Kasık Fıtığı Ameliyatı

  Doktor bey e bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine ulaştık . Babamın iki taraflı kasık fıtığını teşhis etti. Ameliyat sureci ile ilgili ayrıntılı bilgiler verdi,ameliyatimizi kapalı yöntem ile yaptı.Ertesi gün babam taburcu oldu sorunsuz iyileşti . Surecin her aşamasında iletişime açık ve kibardi . Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M. Ferhat Ferhatoğlu Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Ben geçen yıl Ferhat bey,de safra kesesi ameliyatı oldum.Amaliyathanede bile beklerken benimle ilgilendi.Dahada önemlisi mesaisinin bitmesine rağmen beni amaliyat etti. doktor beyden çok memnun kaldım gerçekten uzman bir doktor.Allah ondan razı olsun.Herkese tavsiye ederim.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M. Ferhat Ferhatoğlu Diğer

  Uzun süredir devam eden bir parltiorid bezi problemim vardı. Belli periyotlarla kontrolüm yapılıyordu ama artık zor bir noktaya geldim. Ferhat beye ulaştım. Muayenem, tahlil tetkiklerim yapıldı. İlgili doktora da yönlendirdi ve ameliyatıma karar verildi. Bu süreçte doktorum dikkatli ve titiz hareket etti. Ameliyat oldum ve çok daha iyi oldum. Çok zor ve acı çektiğim bir süreçti. Bu süreçte desteği çok önemliydi. Kişisel hassasiyetlerimize karşı da çok özenli bir yaklaşımı vardı. Şu an sağlık durumum çok iyi ve ihtiyaç duymam halinde yine kendisini tercih ederim.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M. Ferhat Ferhatoğlu Kolon Ve Rektum Cerrahisi

  Ferhat Bey bizimle çok ilgilendi. Kendisi bilgili, yardımsever, anlayışlı bir doktor. Bizi bilgilendirmesi yüreğime su serpti. Hastalığım sürecinde destek oldu. Umut verici konuşup, güzel davrandı. Ferhat Bey'i herkesin bilmesini isterim. Kendisi alanında harika bir doktor. Araştırarak ulaştık, iyi ki karşılaştık diyorum. Çok memnun kaldım. Allah, Ferhat Bey'e sağlıklı, uzun ömür nasip etsin. 5 yıl öncesinde kolon kanserinden ameliyat oldum. Şu anda 6 aylık hamileyim. Rektumdan kan geldiği için muayene oldum. Birkaç doktora gittik ama Ferhat Bey kadar ilgilenilmedi. Kendisinin bu şekilde ilgilenmesi yüreğime su serpti. Bizlere hemen geri dönüş sağlayıp, bilgilendirdi.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Gökçenur Karakelleoğlu Gönenç Doğum Kontrol

  Gökçenur Hocayı hamile kalmadan öncede duymuştum. İlk gebeliğim düşük gerçekleşti ve onun yönlendirmeleriyle ikinci gebeliğim de sağlıklı bir doğum süreci geçirdim. Hastasını çok iyi anlayabilen bir doktor. Kendisine çok teşekkür ediyorum herşey için.

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Gökçenur Karakelleoğlu Gönenç Normal (Vajinal) Doğum

  İlk hamilelik sürecini beraber geçirdik. 35. Haftada bebeğim erken doğmaya kalktı. Kendisi steroid ve yatışla doğumu durdurdu. Süreci o kadar sakin atlattık ki 37.haftada evde suyum geldi. Hastaneye 8 cm açıklıkla yetiştik. Gökçenur hanım dersten çıkıp 15 dk içinde doğumhaneye yetişti. Suyumun gelmesi ve bebeğimi kucağıma almam toplamda 1.5 saat sürdü. Hamilelik süreci ve normal doğum o kadar güzeldi ki benim için anlatamam. Her zaman sakinleştirdi bizi ve stresi sıfırladı. Şimdi yeniden hamileyim ve başka ile taşındığımız için kendisiyle çalışamıyoruz. Bu beni çok üzüyor. Çok tatlı bir insan ve hekim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Ali Yıldız Prostat Biyopsisi

  Ali Bey ve ekibine çok teşekkür ederim, mesane taşı ve prostat şikayeti nedeni ile kendisine muayene olduğumda süreci tüm detayları ile aktardı ve anlattığı şekilde tereyağından kıl çeker gibi sonlandırdı. 15 yıl gençleştim :) bu problemi yaşayanlara hiç beklememeleri tavsiye ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Öğr. Üyesi Ali Yıldız Randevu

  Ali hocama sertleşme sorunuyla başvurmuştum, sağolsun verdiği ilaç tedavisi ve prp/eswt uygulamalarıyla gencliğime geri döndüm. Çok memnunum

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar