Orto Klinik

(21 görüş)
Uzmanları gör

Orto Klinik Muayenehanesi kadrosunda 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Orto Klinik Muayenehanesi Ankara ilinde Cinnah Cd No:51/4 Çankaya adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Orto Klinik

Çankaya Mahallesi Cinnah Cad. No: 51/4, Çankaya

6690, Ankara,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Orto Klinik Muayenehanesi kadrosunda 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Orto Klinik Muayenehanesi Ankara ilinde Cinnah Cd No:51/4 Çankaya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • N. Reha Tandoğan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • U
   Konum: Orto KlinikHizmet: Fas Sendromu

   Sağ kasığımda çok fazla agrım vardı. Tekirdağ İstanbul bir çok doktora gittim malesef doğru teşhis konulmadı. Yanlış işlemler uygulandı. Artık yürüyemez hâle gelmiştim. Ortopedik bir sıkıntın yok dedi bazı doktorlar. Çok üzüldük ve yıprandık. Reha Bey'i internette görünce kalktık ona gittik iyi ki de gitmişiz. Bizi güzelce dinledi. Yarım saat özenli bir şekilde muayene etti. Ve direk teşhisi koydu. Fas sendromu ve labrum yırtığı vardı. Ameliyatımı yaptı. Şuan 1 ay geçti ve sağlığıma kavuştum çok şükür. Reha Bey 'den Allah razı olsun. İlgili, muhteşem bir bilgiye sahip, deneyimli, sıcak bir insan. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır...işini hakkıyla yapan insanlardan... saygılarımla...

  • S
   Konum: başka bir yerHizmet: Diz Protezleri

   Daha önce, iki defa menisküsten ameliyat oldum fakat her ikisinden sonra da iyileşemedim. Ağrılarım devam etti. Sonunda artık yürüyemez hale gelmiştim. Araştırmalarım sonucu Reha Hocamıza rastladım. Kendisi tarafından dizime protez takıldı. Ameliyattan hemen sonra iyileşmeye başladım. Çok rahatladım. Eskiden yürüyüş yapamaz, merdiven inip çıkamazdım. Tüm bu sorunlarım kalktı. Sağlığıma kavuştum. Bu başarılı ameliyatı için Reha Hocamıza ne kadar teşekkür etsem az. Çok teşekkürler Hocam... (Şükrüye Can)

  Tüm görüşlere (14) göz at


 • Asım Kayaalp

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • O
   Konum: Orto KlinikHizmet: Ön Çapraz Bağ Bağların Ameliyatı

   kesinlikle Türkiyede ilk 5 Ankara mızda en iyi ortopedi hekimi , eğer çapraz bağlarınızı ve diz problemlerinizi daha önce başka bir operasyon geçirdiyseniz problemleriniz nüksettiyse birde Asım Kayaalp ile tanışın derim. 9 sene problem ve 10 larca muayneden sonra bu kara vardım. Herşeyden önemlisi bir insan bu kadar mı ilgili ve nazik olur.

  • RECEP AKTAN HOKKAÖMEROĞLU,
   Yıllardır problemi olan anneme diz protezi ameliyatı yapan hocam , güler yüzü,ilgisi,sorunsuz ameliyat ve iyileşme sürecinde yaptığı bilgilendirmeleri ile Anneme yeni ve konforlu bir hayat hediye etti.Ne kadar teşekkür etsek azdır.

  Tüm görüşlere (7) göz at