Ortogrup Klinik

(34 görüş)

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

OrtoGrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde kliniğin kurucuları olan Prof.Dr. Sercan Akpınar, Prof.Dr. Murat Ali Hersekli, Prof.Dr. Gürkan Özkoç, Prof.Dr. Metin Özalay ve Prof.Dr. Alihan Derincek gö... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ortogrup Klinik

Hurmalı Mahallesi Kurtuluş Caddesi No:39/34 , Central Plaza

01060 , Seyhan ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

OrtoGrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nde kliniğin kurucuları olan Prof.Dr. Sercan Akpınar, Prof.Dr. Murat Ali Hersekli, Prof.Dr. Gürkan Özkoç, Prof.Dr. Metin Özalay ve Prof.Dr. Alihan Derincek görev yapmaktadır. Doktorlarımız Ortopedi ve Travmatoloji’nin tüm alt branşlarında tanı ve tedavi hizmeti vermektedirler. Ekibimiz 20 yılı aşkın bir süredir Çukurova bölgesinde bulunan çeşitli kliniklerde hizmet vermişlerdir. Mart 2020 tarihinden itibaren OrtoGrup Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği çatısı altında buluşmuşlardır. Kliniğimiz amacı Çukurova bölgesinde ortopedik problemleri olan hastalara sağlık hizmeti vermektir. Branşımızdaki yenilik ve gelişmeleri takip ederek uyguladığımız güncel tedaviler ile hastalarımızı sağlığına kavuşturmak ve yaşam kalitelerini artırmak temel hedefimizdir. Bu hedefe giden yolda her zaman etik değerler çerçevesinde hareket etmek vazgeçilmez prensibimizdir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
34 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Gürkan Özkoç Fibröz Tümörün Cerrahi Olarak Çıkarılması

  Sevgili doktorumuz Gürkan beyle
  2020 yılında Adana başkent hastanesinde annemin femur kemik içi kondrosarkom ameliyatı dolayısıyla tanıstık,hastalığı teşhis ve ameliyat süreci daha sonra da muayene evrelerinde bizi her zaman doğru yönlendiren mesleki bilgi ve tecrübeleri ile bizi her zaman aydınlatan ve annemin tekrar sağlıklı günlerine dönmesini sağlayan değerli hocamıza çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız hocam.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Ali Hersekli Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Gayet ilgili ve tecrübeli bir hocamız dizimle ilgili şikayetlerime mr sonucuma ve röntgenime göre bir yol haritası çizdik atladığımız bir yer olmasın diye de kan tahlili de verdik teşekkürler


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Alihan Derincek Bel Cerrahisi(Minimal Invaziv Lomber Spinal Füzyon)

  Uzun yıllardır L4 bel fıtığım mevcut idi. Kendimce sürekli farklı çözümler üretir ve ameliyat olmaktan korkar uzaklaşırdım.
  Son zamanlarda sol kalçamdan başlayarak baldır diz arkası ve ayak baş parmağıma kadar inen çook şiddetli ağrı ve uyuşmalar başladı. Devamında sol ayağımın kontrolünü kaybetmeye başladım. Dayanılmaz ağrıların eşliğinde, tavsiye üzerine sayın Prof. Dr .Alihan Derincek den randevu aldım.
  Çok güzel bir klinik OTTO Grup" da muayene etti. Acılarımı anlayarak, beni hiç yormadan teşhisini tane tane anlattı. Ameliyat sürecini ve sonrasını anlayabileceğim sadelikte dinlediğimde, gerçekten güven duydum ve kendimi teslim ettim.
  Kapalı yöntem ile gerçekleştirilen bel fıtığı ameliyatım sayesinde ertesi sabah yürüyebildim. İyileşme sürecini de hiç ağrım olmadan, ameliyat öncesi gibi sürekli takibi sayesinde atlatıyorum. Alihan hocam ve ekibine sonsuz teşekkürler, hayatıma geri döndüm, motosikletime bineceğim günü bekliyorum. İyi ki varsınız.


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Ali Hersekli Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Diz ve bacak şikayetlerim için tavsiye üzerine gittim. Detaylı muayene, değerlendirme ve aydınlatıcı, anlaşılır açıklamalar, hastaya ayrılmış zaman, kliniğin randevu saatine titizliği, referansları boşa çıkarmadı. Ben de yakınlarıma sonuna kadar tavsiye edebileceğim çok titiz ve branşında bilgili bir doktor tanımış olmaktan mutlu ayrıldım.


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Gürkan Özkoç El Cerrahisi

  Ankarada ikamet etmekteyim. Bisiklet'den düşmem sonucunda elim kırıldı ve alçıya alındı. Adana seyahatimde Gürkan Beye muayene olmak istedim, kendisinin iyi bir ortopedi ve travmatoloji uzmanlığında çok iyi olduğunu biliyordum. Gerekli Muayene , film ve kontroller yapıldı. Detaylı bir şekilde filmlerden anlatılarak açıkladı. Sonuçta elimin iyileşmesine ek olarak önlem niteliğinde Atel kullanmam gerektiğini belirtti. Kendisi güven veren ve çok açıklayıcı bilgiler veren bir Doktordur ,kendisine teşekkür ediyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Ali Hersekli Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Oğlumuzun kaval kemiğinde meydana gelen çatlamanın teşhisi ve tedavi sürecinde ilgisini ve desteğini yakından hissettiğimiz Murat Bey ve ekibine canıgönülden teşekkürler.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Murat Ali Hersekli Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Meniskus yırtıği nedeniyle ziyaret ettiğim hekimim çok ilgili bir şekilde durumumu anlattı. Yapılacak işlemleri avantajı ve dezavantajları ile izah etti. Kendisi konusunda bilgili ve güven veren bir hekim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Alihan Derincek Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  İnternet den araştırıp yorumları okuyarak tereddütlerle gittik uzun zamandır yanlış tedaviler yapılan annemizin diz eklemi aşırı kireçlenme diz kemiklerinden aşınma ve bacakta şekil bozukluğu varmış artık zor yürüyor çok ağrı çekiyordu 2 ay oldu ameliyat olalı protez takıldı dize şuan çok iyi ufak tefek ağrılar var ama onlarında kalmicağını söylüyor Dr bey öyle ilgili işin ehliymişki çok şükür dedik her konuda yardımcı herzaman arayıp merak ettiğinizi sorabiliyorsunuz ne bütün çalışanlarıyla güler yüzlüler ne kadar teşekkür etsek azdır hiç tereddüt etmeyin gitmek için bende yorumlardan bulup randevu aldığım için bu yorumu yapmayı bir borç bildim kendimde Allah razı olsun hocam başarılanız daim olsun


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Alihan Derincek Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Trafik kazası sonucu üst kol (humerus) kemiğimin kırılmasıyla oluşan sinir hasarı ve buna bağlı oluşan düşük el durumundan dolayı tavsiyeler üzerine Alihan hocamla görüştüm. Kendisinin ilgili davranışarı, kendine olan güveni ve ayrıntılı bir şekilde bilgilendirmesiyle gönül rahatlığı ile ameliyat olmaya karar verdim. Parçalı kırığın arasına sıkışan ve hasar gören sinirimi ona zarar vermeden titizlikle rahatlattı. Ameliyattan kısa bir süre sonra elime kavuştum. Hastasını kendinden bile daha çok düşünen ve Kesinlikle bilgisine güvenilecek bir doktor. Onun sayesinde bu mesajı her iki elimi de kullanarak yazabiliyorum:) Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Sizin gibi insanlar iyi ki varlar.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sercan Akpınar Dirsek Cerrahisi

  Çok iyi bir doktor oğlumun sert ve kısıtlı dirsek amaliyatını yaptı.güler yüzlü ve ilgili Allah razı olsun Sercan beyden.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar