Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel 100. Yıl Hastanesi

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No: 54 Balgat

06530 , Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

21 Mart 2005 tarihinde sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. 5.000 metrekare kapalı alana sahip olan hastane altı kattan oluşmaktadır. 2014 yılına gelindiğinde hastanenin toplamda 76 adet yatak kapasitesi, 49 adet hekimi ve 200'ün üzerinde de çalışan personeli bulunmaktadır.
Özel 100. Yıl Hastanesi toplamda 23 farklı branşta sağlık hizmeti vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Metin Işık Diğer

  Metin hocam sayesinde annemin hastalığının adı belli oldu. Periferik spondilit artirit miş. 8 aydır gitmediğimiz doktor ve bölüm kalmamıştı. Metin hocamız gerekli incelemeleri yaptı ilaçlarını + vitaminleri yazdı. Annemin anlayacağı dilde hem hastalığını anlattı hemde ilaçları hangi gün ne içecek tek tek yazdı. Gittiğimizde yıkık bir durumdaydık. Çok şükür kıymetli hocamız bizim derdimize derman oldu. Güler yüzlü tatlı dilli bir hoca kendisi. En önemlisi artık annemizin hastalığının adını biliyoruz ve nasıl bir yol izleyeceğiz onu görüyoruz. Hocama çok çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz. Ağlayarak gittiğimiz hastaneden güle oynaya cıktık. Annemde bende çok mutluyuz.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Arslan Burun Estetiği

  Op Dr Fatih Arslan hocamıza burun estetiği ameliyatı oldum. Zor bir burnum vardı. Ameliyat öncesi gorusmemızde hocama guvendım. Ameliyatım da son derece başarılı gectı. Hıc agrım olmadı. Cok az morarmam oldu ve 3 gunde gectı. Ameliyat sonrası tum soru ve sorunlarımla yakından ilgilendi hocam. Ellerine sağlık hocam nice
  basarılı ameliyatlara inşallah.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Arslan Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Nefes almada güçlük yaşıyordum. Burnumdaki kıkırdaksı yapı eğri idi. Doktor Bey çok kısa bir sürede ameliyatımı yaptı ve suan harika durumdayım. Her istediğinizi rahatlıkla sorabiliyorsunuz. İletişimi çok güçlü ve mükemmel bir yaklaşımı var. Kendime çok kızdım neden bu kadar beklemişim diye. Nefes almanın keyfini yaşıyorum. Doktor Beye cok teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Arslan Burun Estetik Cerrahisi

  Sevgili Fatih beye yürekten teşekkürlerimi sunuyorum, kronikleşmiş nefes problemi yaşıyordum ve doktor fobim vardı. Fatih beyle iletişim sağladıktan sonra korkumu atlattım ve sağolsun kendisi ameliyatımı yaptı. Çok şükür normale döndüm. Eli çok iyi. Aynı gun toparlamaya başladım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fatih Arslan Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

  Çocukluğumdan beri süregelen burun kanaması şikayetim için 17 yaşımda iken, 2006 yılında Ankara'da bulunan ismini vermeyeceğim bir devlet hastanesinde ameliyat olmuştum, kanama şikayetim sona erdi fakat sol burun deliğim neredeyse tamamen kapandı. 1 yıl sonra aynı hastaneye tekrar gittiğimde o doktoru bulamadım ama meslektaşı bana ameliyatın başarısız olduğunu ve yeniden ameliyat olmamın riskli olduğunu, bu şekilde idare etmem gerektiğini söyledi. 16 yıldır ne çektiğimi bir ben bilirim. Sürekli horlama bandı kullanıyordum. Artık yaşım ilerledikçe geceleri kullandığım burun bandını gündüz de kullanmaya başladım. Ağzım sürekli açık olduğu için çokça boğaz enfeksiyonu geçiriyordum. Geceleri horlamaktan boğazım tahriş oluyordu.
  23 Mayıs 2022'de bir arkadaşımın tavsiyesi ile Fatih Hocamız'ın 100. Yıl Hastahanesi'ndeki muayenehanesine gittim. Yaptığı inceleme sonrasında burun orta kemiğimin sola kaydığını, sol burun giriş bölgesinde büyük bir eğiklik olduğunu, yapacağı septoplasti ameliyatı ile çok rahat nefes alabileceğimi söyledi. Önceki ameliyattan bahsettiğimde kendinden emin bir şekilde kendisine güvenmemi, ameliyattan sonra çok rahatlayacağımı belirtti. Ameliyat ile ilgili beni her konuda bilgilendirdi ve ameliyat gününü beraberce belirledik.
  Fatih Hocam 28 Mayıs 2022 günü septoplasti ameliyatımı gerçekleştirdi, inanın abartıyor diyebilirsiniz ama burnumda silikon tampon varken bile rahat nefes aldığımı hissettim. Hiç ağrım olmadı. Reçete ettiği ağrı kesiciyi bile ilk seferde ne olur ne olmaz diye ağrı olmadığı halde bir kere kullandım. Ertesi günü kanama durdu hatta aynı günün akşamına durdu diyebilirim. Bugün ameliyattan sonraki 26. günüm. Halen burun içi nemlendirici ve kremimi kullanıyorum. Gün geçtikçe, ameliyat bölgesi iyileştikçe daha rahat nefes aldığımı hissediyorum. Horlama sorunum ortadan kalktı. Herşey düzeldi.
  Fatih Hoca'm gerçekten ameliyat konusunda kabiliyetli bir hekim, hiç çekinmeden sağlığınızı emanet edebilirsiniz. Kendisine meslek hayatında daha çok başarılar diliyor, daha nice insanlara şifa olması dileğiyle Allah'tan hayırlı uzun ömürler diliyorum.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nail Ersöz Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Nail Hoca gerçekten çok tecrübeli ve sempatik bir hekim.Çok başarılı bir safra kesesi ameliyatı geçirdim.Sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım.Kendisi çok ilgili ve başarılı.Herkese tavsiye ediyorum, kendisi ile görüşmelerini.Ellerinize sağlık hocam.Çok teşekkür ederim.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Erol Yıldırım Abdominal Ultrasonografi

  Prostat şikayeti için başvurmuştum. Çok yararlı bilgiler verdi sağolsun. Doktorun hastayı psikolojik olarak rahatlatması çok önemli. Tedkik sonuçlarıyla ilgili de geniş bilgi verdi. Ankara Yüzüncü Yıl Hastanesi’nin diğer personeli de hastalarla çok ilgiliydi. Memnun kaldım.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bahadır Seyhan Diz Protezleri

  Bahadır seyhan hoca geçen hafta annemin diz protezi ameliyatını yaptı. Ameliyat ve sonraki sureç çok çok iyi geçti. Bunu butun samimiyetimle soyluyorum. Alanında bu kadar başarılı, insani yonü gelişmiş,guven veren bir doktor bulunmaz. Butun süreçteki ilgisi için hocama ayrıca teşekkürü borç bilirim


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Fatma Demirel Büyüme Takibi

  Kızım 8 yaşındayken erken ergenlik şüphesi ile Fatma Hanım'a gittik, tüm tedavi sürecini mükemmel yönetti, sorularımıza hemen cevap aldık, uyguladığı tedavi sayesinde ergenliği erteleyebildik, kızımın gelişmesi olması gereken hızda seyrediyor Fatma Hanım sayesinde. Hem çok iyi bir doktor hem de çok ilgili bir insan kendisi. Herkese tereddütsüz tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Metin Işık Romatoloji Randevusu

  Babam 2.3 yıl çok hastaydı romatizma hastasıydı ama türlü tanı konulmuyordu ve gitmedigimiz hastane doktor kalmadı internet üzerinde araştırma yaparken buldum mükemmel iletişim birebir ilgilenilmesi ve harika uzmanlığıyla babamı tedavisinda başarı elde ettik bütün aile duaciyiz metin beyin sonsuz teşekkürler


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar