Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi

Kuşkavağı Mah. Atatürk Bulvarı No:81

Konyaaltı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Alaka
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Zeynep Arslan Sargın Diğer

  Zeynep hanıma OKB hastalığım nedeniyle gidiyorum. Seansları gercekten cok motive edici. Muayene sırasında sanki terapideymissiniz gibi hissettiriyor. İyi ki varsınız zeynep hanım.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ceren Can Bacanlı Nöralterapi

  Dr. Ceren Hanim’a danışmam fizik tedavi uzmanının fibromiyalji teşhisi koyması sonrası oldu.Kronik ağrı, uykusuzluk, bel ağrısı ve kas -eklem ağrısı ile kendisine gittim. İkinci çocuğumun 10 aylık olması ve anne sütünden mahrum bırakmamak için klasik tedavi yöntemi olan antidepresan ve ağrı kesici kullanmayı reddetmem ile Dr.Ceren Hanım’ı tandım. Nöral terapi emzirmeye devam edebiliyorsunuz. Nöral terapi ve fonksiyonel beslenme , ozon tedavisi ve detoks etkili damar yolu serum tedavileriyle ağırlarımdan kurtuldum. Tabii bu hasta durumuna bağlı olarak uzun bir yoldu. Nöral terapi ile diş sıkma problemimin de farkına vardık. Daha önceki yıllarda Diş kaybımdan dolayı yillarca tek taraflı beslenmem ile çene simetrim de bozulmuş. Bunu Dr. Ceren Hanım söyleyince fark ettim. Yıllardır bedenimin can çekişmesini dinlememişim. Nöral terapi ile bunlar açığa çıktı ve ne kadar bedenimi nöral terapi ile regüle etmeye çalışsak da diş doktorunun eksik dişleri tamamlaması ve çene simetrisinin düzelmesi ve de diş sıkma tedavisi olmam gerektiğini söyledi Dr.Ceren Hanım. Diş sıkma ve çene simetri bozukluğunun bel ağrısı yapabileceği, boyun bölgesindeki kaslarda ağrı yapabileceğini ne yazık ki yaşayarak öğrendim.
  Farklı bakış açıları ile sonrasında bedenime can geldi diyebilirim. Benim durumumda olanların umutsuzluğa kapılmamalarını, sabırlı olup kaliteli beslenme ve Dr. Ceren Hanım’ın yol göstermesiyle güzel sonuçlar alacağına inanıyorum.


  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Zeynep Arslan Sargın Diğer

  Bir süredir DEHB ve Yaygın Anksiyete Bozukluğu tedavisi görüyorum ve çok fazla taşındığım için sürekli doktor değiştirmem gerekti. Düzenli olarak bir doktorla görüşmediğim için sanırım daha önce psikologla görüşmem gerektiği fark edilmemişti ama Zeynep Hanım ilk görüşmemizde bu gerekliliği tespit edip ilgili yerlere yönlendirdi. Ve sonuç gerçekten güzel. Kendisi çok ilgili bir doktor. Çok teşekkür ediyorum.


  V
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ceren Can Bacanlı Manuel Terapi

  Doktoruma geçmeyen boyun ağrılarım nedeniyle gittim. Nöralterapiyle ağrılarım inanılmaz biçimde yok oldu. Safra kesesi ameliyatı sonrası yaşadığım şişkinlik ve bağırsak sorunlarımonun gösterdiği yol sayesinde kalmadı. Güler yüzlü, ilgili ve sizi önemsediğini hissettiren yaklaşımıyla tedaviye ve iyileşeceğinize inancınız yükseliyor. Kronik ağrı şikayeti olanlar mutlaka Ceren Hanımla tanışmalı. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ceren Can Bacanlı Nöralterapi

  Bir yakınım sayesinde Ceren Hanımım adını duydum araştırdım.Senelerdir bir sürü tedavi görmeme rağmen geçmeyen bel fıtığı ağrısı bacaklarda güçsüzlük nedeniyle gittim ve daha ilk muayenede güzel doktorum sorunumu anlamıştı ilaç tedavisi fizik tedavi nöral tedavi sayesinde günden güne bedenen daha iyi oldum Rabbim razı olsun Herşey gönlünce olsun güzel gözlü doktorumun


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ceren Can Bacanlı Manuel Terapi

  Eşim Arzuman yılmaz’ın üç senedir geçmeyen sırt ağrılarını iki seansta yaptığı tedavilerle iyileştiren Ceren hoca’ya minnettarız kendisine teşekkür ediyor başarılarının daim olmasını diliyoruz.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nilüfer İlhan Randevu

  Bende başka alanda çalışan bir hekimim. Nilüfer Hocamıza hem kendim hemde çocuklarım muayeneye gidiyoruz, kontrollerimizi yaptırıyoruz, Teşekkürler Nilüfer Hocam,


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ceren Can Bacanlı Nöralterapi

  Trafik kazası sonrası Ciddi derecede nöropatik ağrılarım oluşmuştu, uzun süre ilaç kullansam da ilaçların ağrılara yeterli faydası olmadı, bir doktorun tavsiyesi üzerine Ceren hocaya gittim bana 10 seans kadar nöral terapi yaptı, nöral terapinin nörapatik ağrılarda çok ciddi faydası var, ağrılarımın büyük bölümü gitti, iyiki varsın Ceren hocam, ellerine emeklerine sağlık


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ceren Can Bacanlı Diğer

  Önce sizi sıcacık gülümsemesiyle karşılıyorlar asistanıda kendi gibi güler yüzlü.işinide iyi yapan bi hekim söyledikleri anlaşılır ve teşhisleri çok
  doğru boyun ağrısı için gittim ve elle kontrolde fıtıktan şüphelendiğini söyledi ve dediği yerde tomografide fıtık çıktı tedaviye başladık herşey için teşekkür ederim


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ceren Can Bacanlı Nöralterapi

  Ceren Hanım, hastası ile yakından ilgilenen, işini çok iyi yapan ve bilgi birikimi oldukça yüksek bir Doktor. Aynı zamanda doğru Tehis/Tedavi konusunda oldukça fayda sağlayacağınız bir doktor. İleri derecede bel ve boyun fıtığı rahatsızlıkları için kendisine başvurmuştum. Uyguladığı Nöral ve manuel terapiler sayesinde şuan eskisine kıyasla çok daha iyi durumdayım. Tamamen sağlıklı günlere kavuşmama çok az kaldığını biliyorum. Bu konuda ne zaman ihtiyacım olsa desteğini görüyorum. Kendisine buradan da teşekkürlerimi sunmak isterim. İyiki varsınız.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar