Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Akhisar Hastanesi

Kethüda Mahallesi 374 Sokak No:2

45200 , Akhisar ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdem Nalbant Genel Cerrahi Randevusu

  27.06.2022 tarihinde safra kesesi ameliyatı oldum.Aşırı stresli ve panik atak hastası olmama rahmen amaliyatım çok güzel geçti.Hemen ayağa kalktım.Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.Sn.Erdem bey anlayışınız merhametiniz ve bu hastalıktan beni kurtardığınız için size minnettarım Allah sizin gibi doktorları başımızdan eksik etmesin.Allah razı olsun.Çoook teşekkür ediyorum iyiki varsınız.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Erdem Nalbant Genel Cerrahi Randevusu

  Erdem bey ile yeni tanıştım . Göğsümde bi kitle çıkmıştı. Hayatım kabus olmuştu. Hemen erdem beye gittim . Beni muayene etti . İlk elle muayenesinde bile uzmanlığını kanıtlayarak beni rahatlatti . Sonra ultrasonlarım sonucu sevincimizi ikiye katladik . Güleryüzlülüğü hastasına yaklaşımı ve hekimliğiyle mükemmel bi insan ve doktor . Ona minnettarım . Temmuzda tekrar kontrol amaçlı görüşücez . Ona minnettarim mükemmel bi doktor başarılarınin devamını dilerim


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tolga Karcı Kalça kırığı

  Babam düşerek kalçasını kırdı. Çok yaşlı ve bir çok başka hastalığı olduğu için ameliyatının riskli olacağı söylenildi. Çok endişelendik. Tavsiye üzerine Doktor Tolga Bey'e getirdik. Çok ilgili ve yakın davrandı. Ameliyatla ilgili her konuda bizi aydınlattı. İçimizi rahatlattı. Tolga Hocam babamın ameliyatını başarılı bir şekilde yaptı. Ertesi gün babam ayağa kalktı ve yürüdü. Çok memmnun kaldık, teşekkür ederiz.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Jale Yüksek Kaşıntı

  Jale hanımı bu siteden buldum.Ayakta kaşıntı şikayetiyle gittim.Karşılaştığım ilk uzaktan bakmayan,muayene eden dermotologtur kendisi.Son derece nazik,güleryüzlü ve ilgili doktorumuza çok teşekkür ediyorum.PMYILMAZ

  Uzm. Dr. Jale Yüksek

  Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Hastalığınızın tedavisinin başarı ile sonuçlanması sizin kadar beni de mutlu etti. Tekrar geçmiş olsun.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Jale Yüksek Randevu

  İlk olarak çok güler yüzlü bir hanım jale yüksek. Hastasıyla çok ilgili bir doktor. Ve hastalığınla rahatsızlığınla birebir ilgileniyor. Ve en önemlisi tedavi sürecini seninle birlikte takip ediyor ben neredeyse 1,5 yıldır bu kliniğe gidiyorum ve çok memnunum.

  Uzm. Dr. Jale Yüksek

  Memnuniyetiniz için çok mutlu oldum. İnsan sağlığının söz konusu olması işimi çok daha özenle yapmam gerektiğini her zaman hatırlatır bana. Teşhis ve tedavi aşamalarında hastalarıma iyi enerji veriyor olmak ise işime sevgimi ve saygımı arttırıyor. Sağlıklı ve mutlu günler dilerken değerli görüşleriniz için teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin