Özel Anka Psikiyatri Merkezi

Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder

Özel Anka Psikiyatri Merkezi kadrosunda 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Özel Anka Psikiyatri Merkezi Malatya ilinde Yunusemre Cad.kanalboyu Stad Krş Reşatbey apartmanı No-43 Malatya adresind... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Anka Psikiyatri Merkezi

Yunusemre Cad. Üçbağlar Mah. No: 43

44300 , Battalgazi ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Anka Psikiyatri Merkezi kadrosunda 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Özel Anka Psikiyatri Merkezi Malatya ilinde Yunusemre Cad.kanalboyu Stad Krş Reşatbey apartmanı No-43 Malatya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Merve Uçkaç Psikoloji Randevusu

  Uzun süredir beni rahatsız eden durumları nasıl yönetebileceğimizi, problemlerimle başa çıkarken nasıl bir yöntemle bunları başarabileceğimiz gibi konularda oldukça detaylı ve rahatlatıcı bir görüşme geçirdik. Merve Hanım ile ilk görüşmemizdi, bundan sonraki süreç ve duygu analizi/yönetimi hakkında konuştuk ve çok rahatlatıcı bir 50 dakika geçirdim. Devam ettiğimiz sürede her şeyin yoluna girebileceğini hissediyorum. çok teşekkür ederim :)


  Hata oluştu, tekrar deneyin